Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3428
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, my sme boli v Srbsku iba pár rokov po vojne, všetko rozstrielane, nebolo mi všetko jedno, detto Sarajevo, či Mostar, ale policajti úžasní, aj ľudia.

Gréci sú neskutočni pohoďaci, policajti prizmuria všetky oči, keď vidia, že si turista..

To isté Taliani.
V Bosne máš tabule s varovaním "radar", tuším aj Čierna Hora, ešte aj v noci stali policajti a merajú rýchlosť.

A keď ma zastavili, iba sa pozreli, málokedy doklady, asi iba z nudy... :d :D.

Osobne mi vyhovuje juzansky spôsob jazdenia, blinkre sú zbytočné, ani plná čiara nepraskne, ani červená nie je dôvod na zastavenie..., top je Sicília a Turecko , doteraz to najlepšie na jazdenie.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa autolaik »

V ktorom roku to bolo? Normalne som si pozrel na nete umrtia slovenskych obcanov v Kosove za poslednych ale 10-15 rokov a neviem to najst...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Nikdy som tam nebol len mi tam ostali traja kamaráti s podrezaným krkom - ak by som tam bol tak už tu nepíšem. Asi tak :42f7:
Edit : a ani jeden z tých filmov som nevidel - nepozerám televíziu ani filmy a neverím žiadnym správam z akéhokolvek media."

Oco, tie filmy som nevidel ani ja, ani ma nijak nepohorsuju. Nech si keketi myslia co chcu. Len viem, ze v Eurotripe bola scena ked boli typci akoze v Bratislave a typek sa tam sprchoval na ulici, skratka rozdrbana krajina, nieco ako ciganska osada v Boratovi :d :D

Pozri, nehovorím, ze nie je mozne, aby ta tam niekto podrezal. Ale Albanci a Albankyne co som poznal mi hovorili, ze turistovi tam nic nehrozi. Ak sa niekto nadrbe a vyryva do nespravnych ludi, moze sa stať hocico, ale to aj tu.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa oco13 »

autolaik napísal: 14.01.2022 17:43 V ktorom roku to bolo? Normalne som si pozrel na nete umrtia slovenskych obcanov v Kosove za poslednych ale 10-15 rokov a neviem to najst...
Nie Kosovo - priamo Albansko ti dvaja dokonca v okolí hlavného mesta. a bolo to tesne pred vojnou v juhoške.
A nikde som nenapísal že slováci sú lepší - treba sa pobrať na východ alebo hoci len do BŠ príjazd smerom od Vyhní - tiež krásna cesta na roadtrip, len škoda že svinskí ludia. :d :D
Teraz ma napadlo : v 1990tom dedinka Ťahanovce - krajšia čierna diera ako tie vo vesmíre.
Pre zadávatela stále platí ani plávať sa neučí rovno cez kanál La Manche ,ale doma v bazene. Najskôr najazdi zo 5t km po slovenských luhoch a hájoch a potom sa môžeš trepať von. :o
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa seven549 »

majky987 napísal: 13.01.2022 16:20

Prípadne viete odporučiť nejakú obdobnú alternatívu?
vsetko zavisi od toho co vsetko chces zobrat.podla toho treba aj auto.ale panda je mala.ved tam sa nic nevojde.

nemci kupia stary passat tdi kombik rocnik nieco okolo roku 2002 taky dosuchany no nehrdzavy daju na to vyzsie pruziny kolesa plechace + pneumatiky ofroad,na strechu namontuju rozkladaci stan ma to matrac rebrik {spia na streche auta} a idu do divociny na balkan.

aj z octavie kombi z toho roku vyroby sa da spravit take vozidlo do terenu.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...Ja som sa zaprisahal,že do Jugošky uz nikdy v živote.Zažil som Vukovar,Mostar,Pristinu,Tetovo,Srebrenicu...a uprimne,ked som neskor zažil Afghan a Iraq,hrozy z Balkanu prevysili svojou krutostou obe vojny...Zostali len spomienky,prebdene a nevyspane noci...K zadavatelovi...Spln si svoj sen,a je jedno,či pojdes serblom na deskorolke,alebo Jeep-om,človek žije len raz.Samozrejme,potrebuje to nejaku pripravu aj vybavu /aspon tu zakladnu/.Ja som si nedavno zadovazil predstan k SUV,dvojplatnu varič,prenosne wecko,stolik,stoličky,mam aj matrac do auta /este som ho ani nerozbalil/,ale zena odmieta spat v aute,takze vymetame hotely a pensiony...Dobre sa citime na SK,lebo ho velmi nepozname.Som otvoreny myslienke,trochu aj zariskovat,lza nasich časov sme vela moznosti nemali,dnes je ina doba...Určie Ti poradi ujo Acon...
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa bandit97 »

Ricardinho83 napísal: 14.01.2022 17:33
Filmy ako Hostel alebo Eurotrip pohorsuju Slovakov jak sviňa. Kamos bol v Amerike este v 90 tych rokoch alebo kedy to bolo, prave letel v Amerike Eurotrip. Sa ho americka obdoba našich dezolatov pytala ci sa tu fakt sprchujeme na ulici :d :D
Nerozumiem tej myslienke ze obdoba nasich dezolatov... “Nasich dezolatov” myslis koho?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa oco13 »

Dezolát = antivaxer, to viem aj ja z počúvania dopravného servisu. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco teraz si strelil riadneho capa... Banska Stiavnica je jedna z mojich najoblubenejsich motani na motorke cez leto. Od Vyhni,Zarnovice,Sklene Teplice,Hámre,zospodu od Antona,Aj od Levic... stovky ,mozno tisice km za rok.Pesi poprechadzane lesy,x krat na Sitne,pripadne len polihovanie pri vsetkych tajchoch co tam su... Nikdy ma nikto neprepadol,nezmrzacil,normalny zivot ako inde. Motorka len tak odparkovana,x krat prilba,bunda len tak prelozena a nic. To ze si tam videl tie rom.bytovky z auta pri tajchu ..hned si k nim asi priradil pribeh o nejakych hrdlorezoch. Fakt ale fakt nechapem tvoj negativny postoj ku vsetkemu.... stale ta niekto napada na ceste,okrada,zabija... neviem naozaj v akom svete zijes ale v tom kde sa pohybujem ja urcite nie.
Sa normalne cudujem ze si sa pri tom akcnom svete dozil vyse 50tky...
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa martincichy »

Malo poznas Slovensko. Su miesta, kde by som si stan nerozkladal. Auto ohadzane kamenov som uz mal 2x. 1x na Spisi a 1x na Zempline.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa autolaik »

To je mozne ,nehadam sa ale nie v okoli BS, Pocuvadla. Samozrejme priamo pri tych bytovkach by som nestanoval ...


Oco tak Albansko alebo Srbsko? Na prvej strane zahynuli v Srbsku...

Srbsko sa osamostatnilo az neskor po vojne v Juhoslavii,hadam ale 5 rokov po..
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik - čítaš príliš rýchlo - dvaja v albansku a rok potom jeden v srbsku (nie Kosovo), žijeme v tom istom svete, len ja keďže dopredu každého považujem za lumpa, tak som prekvapený len príjemne. Rovnako ako pri kúpe auta - dobrá vec sa nepredáva.
Pesimista je len dobre informovaný optimista. :40bd:
Okolie Počúvadla ? aha ruský pionierski tábor- aha to sú tie decká ruských mafianov a agentov FSB. - hm - asi tak :o
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa peterson999 »

bandit97 napísal: 14.01.2022 12:02 Co to bolo za kamratov, ked nedali na rady takeho fasa chalana jak si Ty..?! Ze Ty si ch dostatocne neskolil o tom ake je cestovanie zlo?! A vlastne by si mal byt rad ze uz niesu, sak stale tvrdis, ze nas je na zemi moc a ludia musia padat...
... si mu dal viac ako si zasluzil ...
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa oco13 »

peterson999 napísal: 14.01.2022 20:17

... si mu dal viac ako si zasluzil ...
A prečítaj si aj odpoveď - mne neôže "dať" žiaden človek na tejto planete - lebo ich mám "prečítaných" :300f: :40bd: :40bd:
A vlastne by si mal byt rad ze uz niesu,
Ja som len smutný že tu musím byť s vami a nemôžem byť s nimi..... že čo mi bráni? tiež som to tu už písal - stratil som gombík od Černobylu. :bye:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Nerozumiem tej myslienke ze obdoba nasich dezolatov... “Nasich dezolatov” myslis koho?"

Bandit, dezolat = nevzdelany clovek, primitiv, ignorant. Na zaklade svojich pochybnych zdrojov robi zavery. Sedlak s obmedzenym vnimanim, staci takto?
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných