Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa oco13 »

Riči - dezolát je podla našej mienkotvornej tlače synonymum pre antivaxera , teda súdruha odmietajúceho očkovanie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Oco, to som zachytil, ale ja som to v tejto suvislosti nemyslel.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa peterson999 »

Mamma mia !
To sme odbehli od offroadovej Pandy az k dezolatom. Oco13 ja som podla toho dezolat (odmietam show s nazvom Corona).
Pozeram ze je tu par motorkarov, to ma tesi. Ale velmi nespominajte aka je uzasna Stiavnica, lebo uz teraz tam prichdza hlavne piatok pobede vela mentalnych atletov jazdiacich v protismere - na uzkej ceste si v neprehladnej zakrute "reže zatačku". Prevazne su to nositelia cedúľ BA BL BT ktori si idu na vikend... Piatok poobede proste striehnem a vlastne ak nemusim ani sa nepresuvam aby som ich nestretol. Neviem ako to robia ale navrat (odchod zo Stiavnice) im ide lepsie, uz to nerobia tak okato - asi po 2 dnoch oddychu na cerstvom vzduchu im dokyslici mozog alebo sa domov proste neponahlaju (kto by sa tesil na smradlavu Petrzalku).
Skratka nerobte reklamu Stiavnici lebo tu zacnu atleti jazdit este viac. Nech si pekne ostanu na Babe (myslim Pezinskej).
Inak vase prispevky ma velmi bavia, myslim ze by sa z toho mohla napisat nejaka parodia, komedia a prip. TV serial a konecne po 20 rokoch by som aj telku zapol :-)
Oco13 - tie tvoje perly nemaju chybu
Uzasne zaperlil aj Bandit - IQ83 - to som si skoro cvrkol. Chlapi, myslim ze by sme sa mali dat na srandu a pri teme Panda offroad ostat najlepsie naveky. Myslim ze ani Top Gear sa nechyta na tieto diskusie. S nulovym rozpoctom sa tu vyraba kvalitna zabava, vlastne ani Holyud sa nechyta.
Tesim sa na dalsie prispevky ;-)
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa seven549 »

no tak poviem aj ja svoje

balkan su u mna jugosi moslimi ciganspina jeden ako druhy.kazdeho jedneho dam kedykolvek dole holymi rukami staci ze na parkovisku zapyta ci o len rolik.aj to decko co zobralo som kopol do rite a nikto nenabehol.

je mi jedno ci bosniak,hergegovina,kosovar albanec macedonec.jedine co ich mam rad su chorvati srbi a montenegro.zvysok su to u mna cigosi.prezil som okolo nich 5 rokov a sledoval som ich naturu.inac sa spravaju v praci inac k dovolenkarovi.preto mam na to taky pohlad.

a chorvati to iste.sami su radi ze sa to rozdelilo.

kedysi sa vsetci ucili jazyk srbochorvatsky a museli pocuvat.dnes je to u nich tak ze ten sever je spokojny a ti dole su stale vo svojom ako v 1990.a kazdy kyda na srbov.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa bandit97 »

Ricardinho83 napísal: 14.01.2022 20:30 "Nerozumiem tej myslienke ze obdoba nasich dezolatov... “Nasich dezolatov” myslis koho?"

Bandit, dezolat = nevzdelany clovek, primitiv, ignorant. Na zaklade svojich pochybnych zdrojov robi zavery. Sedlak s obmedzenym vnimanim, staci takto?
Staci, jasne. Len dnes sa to slovo spaja s ludmi ktory sa rozhodli inak ako iny ludia a ktosi mal potrebu tychto inak rozhodnutych oznacit nejakym hanlivym sposobom... Len preto som sa pytal...
Ak si myslel to co si myslel ale nenapisal a teda tych ktory niesme zaockovany, tak Ti nesedim do tabulky... Nerobim zavery podla toho co davaju vecer v spravach na narkoze (chap markiza) ale podla toho co vidim.. A tak ako som sa rozhodol ista sa pozriet niekam, kam nikto nechce, presne tak som sa rozhodoval aj pri “inych” veciach... Dnes viem com som videl a viem to preto, ze som to videl a nie preto ze som to pocul.. Ale niekomu staci precitat si nick aj na to aby si spravil zaver o veku cloveka, ktory stoji za nim... Inu, kazdy bojujeme v zivote podla svojich moznosti... 😉
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

....bol som v BS pred 3 tyždnami,prvy x v živote v lete.Zamilovali sme si to miesto,hlavne kvoli fotografovaniu./nejde o kalvariu/ Tie uličky maju svoje čaro.Mame aj svoje parkovisko/na navrsi,hned pod cintorinom/.Je pravda,ze prevladali značky z BA,ale tie su uz vsade,počinajuc piatkom a končiac nedelou,kedy je stahovanie narodov.Atmosfera tohto mesta je neopakovatelna ,tak trochu zavidim,ale určite sa sem vratime...
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa autolaik »

...parkovisko novy zamok
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa martincichy »

autolaik napísal: 14.01.2022 17:43 V ktorom roku to bolo? Normalne som si pozrel na nete umrtia slovenskych obcanov v Kosove za poslednych ale 10-15 rokov a neviem to najst...
Takze nechodit do CR :)
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa xentry »

Zopar albancov poznam. S jednym sme o tychto veciach dost rozpravali. Jednu vec mi povedal tu sa ho pytaju ako je to tam ci sami zlocin a podobne a doma sa ho pytaju preco zije tu vsak tu je sami zlocin a mafia. Takze asi tak. On vyvracia tie veci obom stranam. V albansku nas tiez urcite nevidia ako male svajciarsko. Poznam tiez chorvatov, jedno je iste, tu sme sralovia tarat po internete a mat velke reci, tam ked pride k veci tak je to ina kapusta.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa oco13 »

tam ked pride k veci tak je to ina kapusta.
Práve v tomto by som ja videl ten problemik. Ale to som zrejme len ja, ja tie problémy tak nejako lepšie vidím. :42f7:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Pandu som mal poslednú presne takú aká je na fotke až na disky kolies , veľmi ľutujem že som ju predal a teraz majú tie syslei neskutočne ceny že za to kúpiš aj iné auto . Bolo to super auto vo veľmi dobrom stave ,mal som ho cca 2roky a nikdy som nemal problém že by sa prehriala a to som bol stále v teréne ,perfekt priechodnosť ľahké ,.úzke , ešte vpredu navijak . Pre dvoch vpohode vybrať zadné sedadlá.a je miesto na furu veci . Na streche som mal záhradku a nie stan . Jednoduché auto bez zbytočnej elektriky a absoly nič sa u mňa nepokazilo pravda nechodil som snou dlhé trasy ale.ako sa hovorí len okolo komína . Za mňa auto super ale teraz drahé a neviem si predstaviť sedieť na tých sedačkach také dlhé cesty
stano31
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 19.06.2011 10:07
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa stano31 »

Super debata , vzdy ked niekto da vdacnu temu , :42f9: , ako pri dvanastvalcoch :o naposledy , chalani ste super :2f93: , toto je lepsie citanie pri kavicke ako noviny :3035: , co sa tyka zadavatela , dam tiez svoj skromny nazor , podla mna sa Fiat Panda tiez na take nieco moc nehodi , skor by som pozrel nieco ako Suzuki grand Vitara , Toyota rav4 ,.ked uz chces ist aj mimo ciest . ako tu uz bolo spomenute skusenejsimi , ako nemas vobec ziadne skusenosti s takymto cestovanim , na zaciatok radsej vyskusaj pobehat Slovensko , alebo do Ciech ked tak , a uvidis ci sa ti to zapaci , pustit sa absolutne bez skusenosti hned niekde do Albanska alebo niekam je ciste blaznostvo , lol . Minuly rok som videl v kempe nieco podobne ako chces ty , typek mal na aute , uz neviem co to mal presne , ale ozaj offroad , nadstavbu stan , hore na streche ,schodiky hore , aj s predsienou , vyzeralo to paradne :2f93: .
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...tieto stany som pozeral aj ja,zena bola proti,nevyhodou je vysoka suma a potom,moja zena važi 98 kg,zrejme po natlačeni na strexu by sa prekotila aj s autom.../to radsej dolozim tisicku a budem tahat karavan/.
lubos zimovcak
Príspevky: 3428
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Keď sa chceš zaručene rozviesť, len zober si ženu na taky trip :40bd: :3c90:...

Ženy potrebuju každý deň teplú vodu, kúpeľňu, pohodlne sa vyspať... , niekde v horách, umývať sa v potoku, jesť z konzervy, chlieb +meat a podobne, čo je pre nás úplna lahôdka a neskutočny veget...

To je pre ženy, cest vynimkam, absolútne najhlupejsia dovolenka...

A nedajbože, že sa pokazí auto, bude treba improvizovať, meniť plány... :..:, môžeš sa rovno obesit :40bd:
stano31
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 19.06.2011 10:07
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Panda 4x4 - ako offroad po balkáne

Príspevok od používateľa stano31 »

Luboš ako ktora , zalezi kus od kusu :d :D :40bd: , pre niektore je to lepsie ako hotel v Dubaji , je to individualne lol
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných