Audi a6 c7 2014

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Dovolím si našu debatu s kolegom Fastcharge ukončiť radou pre zadavatela :
Nepozeraj na to či má auto motor 2 alebo 3 litrový, ale zamysli sa nad tým aký si človek. :300f:
Viem, že to nezaberie, je to len názor z davu. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa easyridersvk »

cicmanec3 napísal: 09.07.2022 15:10 Cize tdickari su tupci?
nie, len to jazdene kupuju na 68,7856% sopliaci ktory este nedrzali v ruke vidlicovu 13tku...
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

Neviem, ci z Teba premiovka urobi blbca. Ak je niekto blbec, bude sa chovat ako blbec aj v lagune. Posledne tri incidenty na ktore si spominam a ktorych som cital ohladom prekrocenia rychlosti boli 911tka, Macan a Peugeot 508. Na druhej strane si spominam na Cayene ktory obisiel mlaku popri ceste ked som siel vedla nej peso a spominam si na Sportage ktory to neurobil.

Takze ano, mnoho kretenov za volantom dava prednost vylagrovanym premiovkam, pretoze sa im hodia k stilkove a slecny na to letia, ale to zdaleka neznamena, ze rozumny clovek nemoze mat objektivne dovody preco take auto chce.

Ked som to riesil ja, siel som napriklad po akustickom komforte ktore premiovky zvycajne tiez maju najlepsi. Aj ked teda z premioviek som pozeral len na A4 B8 co mi vzhladom k rozpoctu prisla ako jedina bezpecna kupa. Aj preto mam pocit, ze si vtedy hovoril k naftaku, koncernovemu samozrejme.

Inak za premiovku sa povazuje aj Volvo a jeho vodici su udajne skor inteligentni :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Neviem, ci z Teba premiovka urobi blbca.
Nie premiovka z teba nerobí blbca , ale blbci si výrazne častejšie kupujú premiovky ako Fabie
Aj ked teda z premioviek som pozeral len na A4 B8
Sorry ale A4 je stredná trieda , aj A6 je premiovkou len na východe.
Aj preto mam pocit, ze si vtedy hovoril k naftaku, koncernovemu samozrejme.
Mal si šťastie - gratulujem, ale ak ho ešte máš on si servis vypýta.
Inak za premiovku sa povazuje aj Volvo a jeho vodici su udajne skor inteligentni
Preto sa tu ovela častejšie diskutuje o iných premiovkách .
:3dcline:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

Cize vzdy ked sa niekto chysta kupit premiovku, tak vlastne robis co ? Vyhovaras mu ju lebo na premiovkach jazdia blbci, ale ak si miesto toho kupi Peugeot, bude jazdit kulturnejsie ? Alebo co presne si od tychto prispevkov slubujes ?

A4 je stredna trieda premiovej kategorie. Stale premiovka.

V nasom okoli mame stastie vsetci. Vynimkou je jeden naftovy Avensis ktory sice roky jazdil bez poruchy, ale az doslo na nutnu vymenu vstrekov, bolo to za prachy za ktore by som ich vymenil v dvoch Pasatoch.
cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

Ano, ale iby ak ratas pouzite vstreky, resp. Ako som uz pisal lopaty.
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Alebo co presne si od tychto prispevkov slubujes ?
Že si ludia uvedomia akí sú a že nie všetci v živote sú ich fanúšikmi. :3906:
Takže malé pochybenie ktoré dievčinke na fiatke šofér náklaďáku rád prepáči si majitel premiovky odnesie pokrčenými plechmi - napríklad. lol
A4 je stredna trieda premiovej kategorie. Stale premiovka.
vidíš tak to ťa môže hriať pri srdci, že to vieš. My amateri si stále kladieme A4ku na úroveň O1ky. :40bd:
Taká A6 je pre mňa stale len prezlečený Superb čo mu hrdzavie zadný kufor. Ale ja som sedliak z dediny okná do hnoja a slama z gumakov. :3906:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

Tak keby Ta to zaujimalo ... :) Octavka je auto nizsej strednej triedy, cize to iste co Golf. A4 je stredna trieda, rovnako ako Superb, zatial co A6 je vyssia stredna trieda.

A nie su to ani prezelecene Passaty/Superby. A4 aj A6 maju vlastne platformy, v aktualnych generaciach spolocne mozno s Touregom, alebo Macanom, ale nie s Passatom, Superbom a duplom nie Octavkou. Dokonca tusim, ze A4 B9 zdela platformu s A8 a to naozaj nie je ziadna sedliacka premiovka :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie som ticho práve preto, aby si ludia uvedomili, že ich auto pre druhého nič neznamená. To je velmi dôležité vedieť pre život v dnešnej spoločnosti.
A napriek tomu že aktualne práve tie platformy vyrábam je mi celkom jedno čo a ako sa spravne považuje za premiovku - mňa zaujíma len ten medzikus medz volantom a pedálmi. Lepšie povedané obsah jeho šedej kôry mozgovej.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

Ludi dnes auta druhych zaujimaju a to ze hodne :-)

V kazdom pripade, nebudem dalej spamovat, takze len moj pohlad.

Clovek by tu nemal byt od toho aby kazdeho sudil a pri kazdom dopyte na trochu lepsie auto ocakaval, ze dotycny je blbec ktory chce pohonkanie zadarmo. Su objektivne a relevantne dovody pre kupu takeho auta uplne rovnako ako existuju rozumne dovody pre kupu znackoveho oblecenia, alebo iPhonu.

Clovek by sa tu mal snazit pochopit poziadavku zakladatela temy a pomoct mu vybrat co mozno najlepsie. Takze mozno otazky ako ... "Preco prave A6 ?" su ok zatial co "A nie si ty nahodou debil" uz nie :)
cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

Mat audi je cista sedlacina. Normalny clovek si to nekupi.

Styri krouzky pro teplousky.
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
fuIy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.07.2022 09:24
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fuIy »

Ty si audi ani nevidel, ja si take kupim ked oktaviju predam, uz som ledky tam dal mi aj volali ze ju kupia, ty ani auto nemas len bicigel, ja som fuIy, ja som tu king :40bd: :40bd: :40bd:
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

cicmanec3 napísal: 09.07.2022 20:13 Mat audi je cista sedlacina. Normalny clovek si to nekupi.

Styri krouzky pro teplousky.

Otazka je, co asi tak ty mozes vediet o normalnych ludoch. Je fascinujuce, ze dospeli ludia sa zabavaju vedomym zasieranim internetovych diskusii. Normalne by som cakal, ze toto clovek opusti niekedy v 15tich, ale my sme zrejme naozaj hodne zvlastny narod.
cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

Dost vela. Hooodne vela. Ver tomu ze ani jeden nema nemecky sadzomet.
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Názor že nemeckú dieslovú prémiovku kúpia iba hlúpy ľudia to vypovedá jedine o autorovi myšlienky.Proste sú hlúpy,bohatý sú tiež hlúpy,úspešný sú všetci hlúpy lebo na to príde jeden zaprdený zlomyselný slováčik.Lebo si nekupujú nič z tej armády čínskych trasformerov ale kúpia auto ktoré má aj nejakú tú podobu kvalitu a neposledne aj dôstojnosť auta.Starosť či na niečo majú alebo nie majú vždy ľudia ktorý majú sakra hlboko do vrecka.Starať sa proste vždy o iného peňaženku a hodnotiť podľa auta rozum,to dokáže ozaj len zaprdený blbeček frustrovaný sám sebou.
Nemecký sadzomet čistí vzduch,to je dokazatelné spočítavaním úplne všetkých častíc ktoré vyletia výfukom vrátane samozrejme sadzových.Na záver dám link na videjko.Pán ktorý ho uvádza je pánboh diagnostiky.Je to ucelený článok na mojom domovskom fóre (FCD eu) kedže fórum nie je zadarmo ale len pre registrovaných, dávam iba náhlad a link na video
Obrázok

video možno neregistrovaným nepôjde... https://www.fcd.eu/blog/post/2081

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných