Audi a6 c7 2014

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Starať sa proste vždy o iného peňaženku a hodnotiť podľa auta rozum,to dokáže ozaj len zaprdený blbeček frustrovaný sám sebou.
Milan dovolím si odporovať - nie je to podla peňaženky, ale podla spravania sa majitelov premioviek na cestách. Kolko krát čítate v novinách, že majitel Dacie prekročil rýchlosť v dedine o 100km/h ??? O majiteloch premioviek to čítam denne.
Ešte sa mi nestalo aby vedúci ktorý vystúpi z Oktavie bol na svojich zamestnancov hajzel, bohužial managerov čo si gule vyvážajú na premiovkách a ludsky sú totalni zmrdi mám pred očami denne.
Len sa pozrite na našu vládu a narodnú radu - rozumu ani za mak, ale autá si nadelia - mýlim sa????
Mám sem postovať každú čiernu kroniku s premiovkami, veď toto forum by padlo ako pri útoku hackerov, tolko by toho bolo.
Ako národ nemáme rozumovo na vlastnenie "premioviek" a ide to stále k horšiemu. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

mhlavaty napísal: 10.07.2022 09:31 Názor že nemeckú dieslovú prémiovku kúpia iba hlúpy ľudia to vypovedá jedine o autorovi myšlienky.Proste sú hlúpy,bohatý sú tiež hlúpy,úspešný sú všetci hlúpy lebo na to príde jeden zaprdený zlomyselný slováčik.Lebo si nekupujú nič z tej armády čínskych trasformerov ale kúpia auto ktoré má aj nejakú tú podobu kvalitu a neposledne aj dôstojnosť auta.Starosť či na niečo majú alebo nie majú vždy ľudia ktorý majú sakra hlboko do vrecka.Starať sa proste vždy o iného peňaženku a hodnotiť podľa auta rozum,to dokáže ozaj len zaprdený blbeček frustrovaný sám sebou.
Nemecký sadzomet čistí vzduch,to je dokazatelné spočítavaním úplne všetkých častíc ktoré vyletia výfukom vrátane samozrejme sadzových.Na záver dám link na videjko.Pán ktorý ho uvádza je pánboh diagnostiky.Je to ucelený článok na mojom domovskom fóre (FCD eu) kedže fórum nie je zadarmo ale len pre registrovaných, dávam iba náhlad a link na video
Obrázok

video možno neregistrovaným nepôjde... https://www.fcd.eu/blog/post/2081
Staci sa mu pozriet do podpisu a je jasne, ze je to vylozene provokacny profil :) Ako som povedal, naozaj nerozumiem ako sa moze dospely clovek zabavat tymto :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Fastcharge - trošku si to poplietol s citovaním Milana a reakciou na mňa.
Ano chodím sem podla teba provokovať, podla mňa vykričať luďom akí sú sprostí, egoistickí, samolúbi a zlí.
Ale to hlavné je , že každý by si mal uvedomiť , že mňa a takých ako som ja denne stretáva na cestách, v práci, v obchode. A podla toho sa aj zariadiť. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

oco13 napísal: 10.07.2022 10:14
Starať sa proste vždy o iného peňaženku a hodnotiť podľa auta rozum,to dokáže ozaj len zaprdený blbeček frustrovaný sám sebou.
Milan dovolím si odporovať - nie je to podla peňaženky, ale podla spravania sa majitelov premioviek na cestách. Kolko krát čítate v novinách, že majitel Dacie prekročil rýchlosť v dedine o 100km/h ??? O majiteloch premioviek to čítam denne.
Ešte sa mi nestalo aby vedúci ktorý vystúpi z Oktavie bol na svojich zamestnancov hajzel, bohužial managerov čo si gule vyvážajú na premiovkách a ludsky sú totalni zmrdi mám pred očami denne.
Len sa pozrite na našu vládu a narodnú radu - rozumu ani za mak, ale autá si nadelia - mýlim sa????
Mám sem postovať každú čiernu kroniku s premiovkami, veď toto forum by padlo ako pri útoku hackerov, tolko by toho bolo.
Ako národ nemáme rozumovo na vlastnenie "premioviek" a ide to stále k horšiemu. :300f:
Stale som nejak nepochopil preco by auto malo byt zodpovedne, alebo preco ma doplacat na svojho majitela. Alebo ci Renault nejak brani svojmu majitelovi spravat sa ako idiot, zatial co Audi to nerobi. Alebo co to realne znamena dospiet na premiovku, pretoze premiovka je proste len drahsie a lepsie auto. Mozno to nie je problem aut. Mozno je to problem vacsieho mezonetoveho bytu, alebo penthousu, pripadne domu v primestskej oblasti ktore si majitelia premiovych aut casto mozu dovolit. Nie je problem v tom ?

Verim, ze si podobne aktivny aj na Modrej streche a modrom koniku a rozpravas kazdemu kto chce na zahradu bazen, ze nas narod na to este nedorastol.
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

oco13 napísal: 10.07.2022 10:40 Fastcharge - trošku si to poplietol s citovaním Milana a reakciou na mňa.
Ano chodím sem podla teba provokovať, podla mňa vykričať luďom akí sú sprostí, egoistickí, samolúbi a zlí.
Ale to hlavné je , že každý by si mal uvedomiť , že mňa a takých ako som ja denne stretáva na cestách, v práci, v obchode. A podla toho sa aj zariadiť. :40bd: :40bd:
Ta reakcia bola na toho cicmana a jeho: "Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora."
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Alebo ci Renault nejak brani svojmu majitelovi spravat sa ako idiot, zatial co Audi to nerobi.
Premiovky sú známe vysokými výkonmi a bezpečnosťou pre majitela - bohužial už nie pre okolie.
https://www.topky.sk/gl/322285/1647247/ ... dozrivych-
https://myzvolen.sme.sk/c/22933231/z-au ... nenia.html
https://www.youtube.com/watch?v=El_5fOWs1Bs
https://www.seznam.cz/komentare/1392830 ... -teenageru
A idiot alebo skor "MACHO" si rencka nekúpi ale afdinku ako nadstavec na pipika - to už ano , a je vyškerný ako NagyVodražka zo solarpanelov.
Naposledy upravil/-a oco13 v 10.07.2022 10:49, upravené celkom 1 krát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Oco...A tým že sa sem napíše tisíc nezmyslov sa niečo napraví ? V téme kde majiteľa zaujíma rozdiel dvoch kubatúr sa dopracoval k čomu ? No je to hanba to čítať čo kto rieši a čo ho k tomu písaniu kravín úplne od veci vedie.Už to nie je smiešne ani smutné,už len trápne.A dokola vždy rovnaký ľudia z potrebou naštvať čím viac ľudí.Mne je už iba smutno z toho na akú biedu sa to tu dostalo,už dávno som činný v inej slušnejšej spoločnosti takže už to je iba ľútosť nad dnešným stavom.Idioti prevalcujú všetko,pritom spolupráca a vzájomná ochota má úžasnú silu a prináša benefit každému kto sa zúčastní.Keby som dnes vedel iba veci ktoré prešli výhradne mojimi rukami,bola by to bieda,mizerný zlomok ako keď som účastný na remonte od A po Z desatnásobku vlastnej dielne.Ale tu platí systém odrazu,pomôžeš,aj tebe pomôžu.Tu prím hrajú idioti čo túto základnú vec fungovania dobrých vecí nikdy nepochopia lebo sú asi tak frustrovaný sami zo seba že nenávidia celý svet.Tade ale cesta nevedie,karma je zdarma
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan za hranicu keď sa ešte dalo niečo napraviť sme prešli v 90tych rokoch, cesta nazad už neexistuje. Pomáham už 35rokov ako viem a odmenou je akurát tak naplutie do tváre. Jediné čo zachráni tento kontinent bude nové sťahovanie národov. :300f:
Stále platí to čo som napísal už pár strán dozadu
Dovolím si našu debatu s kolegom Fastcharge ukončiť radou pre zadavatela :
Nepozeraj na to či má auto motor 2 alebo 3 litrový, ale zamysli sa nad tým aký si človek. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fastcharge »

oco13 napísal: 10.07.2022 10:47
Alebo ci Renault nejak brani svojmu majitelovi spravat sa ako idiot, zatial co Audi to nerobi.
Premiovky sú známe vysokými výkonmi a bezpečnosťou pre majitela - bohužial už nie pre okolie.
https://www.topky.sk/gl/322285/1647247/ ... dozrivych-
https://myzvolen.sme.sk/c/22933231/z-au ... nenia.html
https://www.youtube.com/watch?v=El_5fOWs1Bs
https://www.seznam.cz/komentare/1392830 ... -teenageru
A idiot alebo skor "MACHO" si rencka nekúpi ale afdinku ako nadstavec na pipika - to už ano , a je vyškerný ako NagyVodražka zo solarpanelov.

Ok, z toho mi vychadza, ze stale lepsie Audi, nez Volvo. Tie su bezpecne az hroza.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa jaster-83 »

@mhlavaty
"Názor že nemeckú dieslovú prémiovku kúpia iba hlúpy ľudia to vypovedá jedine o autorovi myšlienky.Proste sú hlúpy,bohatý sú tiež hlúpy,úspešný sú všetci hlúpy lebo na to príde jeden zaprdený zlomyselný slováčik."

A co teda take genialne je na kupe 8r. nemeckej premie s 250xxx plus km, kedze na to nejak vacsina co sa zapojili do temy zatial neprisla? Lebo nebavime sa tu o novom aute - takom ako si ti bohati a uspesni naozaj kupuju

sam ste pisal nieco v takom zmysle ze automat k vam do dielne nesmie, alebo aj o 3.0tdi a vymene rozvodov, sam mate stary voyager a nie a6 hoci ich predpokladam bezne opravujete, clovek by cakal ze vy ako guru VW bude tej znacke robit aj reklamu tyn ze na nej bude jazdit, minimalne na takom touaregu, A6ke alebo T6 multivane
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa pogo-roll »

oco13 napísal: 10.07.2022 10:40 Fastcharge - trošku si to poplietol s citovaním Milana a reakciou na mňa.
Ano chodím sem podla teba provokovať, podla mňa vykričať luďom akí sú sprostí, egoistickí, samolúbi a zlí.
Ale to hlavné je , že každý by si mal uvedomiť , že mňa a takých ako som ja denne stretáva na cestách, v práci, v obchode. A podla toho sa aj zariadiť. :40bd: :40bd:
no ved to an nemusis kricat ze magorov stretavame denne na cestach uliciach a podobne si snad uvedomujeme seci problem je ze najviac kricia ty najvacsi blbci a podivini :o ale pravdupovediac pri strete s debilom na ceste budem radsej sediet v tej 2tonovej premiovke ako hnilej filcke... rozbite plechy poskarabnia nic nestoja ale byt mrtvy za to ze som chcel usterit na aute to uz zaboli viacej ...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Pogo - nejde o nehodu, ide o to ak naserieš magora ktorému je všetko jedno a on ťa dobehne. Nechce sa mi tu hladať, ale spomínal som majitela bieleho Range Roveru v Ivanke pri Nitre každé ráno o 5:35. Kvapka ku kvapke a možno posledné čo sem postnem bude čierna kronika s majitelom danej premiovky. Nemusím to byť zrovna ja , možno v tej kolone čo denne obieha stovkou sedi ešte väčší magor ako ja. :42f7:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa mhlavaty »

jaster....Prečo sa dnes niečomu vyhýbam má svoj dôvod.Kedže "nadsluhujem" dôchodok plných 8 rokov a pracujem sám v podstate pre potechu prišiel čas venovať sa naplno jednej značke a ešte sa na niečo špecializovať.Jednoducho nejde obsiahnuť to spektrum,a nerád by som bol vo všetkom len nejaký čajíček a flákal to pretože sa to nedá obsiahnuť.Automat urobím aj dnes,ale je to pre vzťah k majiteľovi.Starý Voyager mám pre jeho nultú potrebu niečo riešiť a pre jeho možnosti rodina vnuci bicykle atd. a pre množstvo vlastností doslova nevídaných u inej motorizácie.To my vyhovuje,plne postačuje,splní všetky potreby a naozaj stál smiešne peniaze kedže pre mňa je dosť dôležité volné peniaze pchať do vzdelania vnukov.A vyzerá že maximálne zdarne sa dnes zajtra vyberú do života.Čiže nepochopiteľné je vecou priorít.
Jazda na A6 možno je reklama,možno nie.Ja ju nepotrebujem,dokonca ju odmietam aj keď sa tu a tam ponúka.Proste netreba.Auto je auto,človek je človek.Len slováci sú duševne nastavený neustále sa zaoberať vecami ktoré riešiť nevedia,nemusia ich vôbec trápiť kedže sa týkajú iných,stále proste riešiť polievku v cudzom taniery.Evidentne preto lebo to dovoľuje anonymita a zrejme aj preto lebo nemajú zvládnutý ten vlastný tanier a tak prichádza zlosť na všetkých ktorý sa posunuly ďalej než oni.Ešte jeden štát na svete nie je takým bojiskom názorov a liaheň zlomyselnosti.Pritom platí - dáš a dostaneš.Tento svet zrejme nikdy nepochopia lebo sa sami z neho vytesňujú.Poznajú len jeden typ radosti - škodoradosť.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak nevieš je to asi obsahom hlavy.Ale prezradím....je to reakcia na teba samého (cicmanec) na nezmysel o sadzometoch.Takže nerob zo seba ešte väčšieho idiota než si
fuIy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.07.2022 09:24
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa fuIy »

Iba ja som jeden! King fora! Ja som tu king, specialny, aj skolu mam specialnu! Nemate na mna, lebo idiot na rozdiel od normalnych je so sebou vzdy spokojny :40bd: :40bd: :40bd: a ked mi mama dovoli telefon akupi kredit tak vam napisem jak u nas v osade mame same avdi len

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných