Renault Fluence - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

BA, Vajnorska, Privilege, ale sedacky som si az tak nevsimol, ale myslim, ze to bola polokoza.
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Dík.Volal som tam a je to tak.
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

ta polokoza by mala byt bez priplatku.

Nevsismol som si, ci ma to radio pripojenie na usb, alebo to ma len Arkamys, ale podla cennika si myslim, ze len Arkamys, tak budem musiet priplatit...
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Ja som objednal arkamys a ten to má aspon podla cenníka.Ja som to objednával hlavne kvôli zvuku.Mal som to obyčajné rádio v kupéčku a nebolo to bohvie čo.Privilége som si vylepšil aj xenónmy a 17elektrónmy.A jasne že metla.Modrá crépuscule.
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

Ja rozmyslam o ciernej metalize, Arkamys a elektrony sa uvidia, myslim, ze 16 by mali byt dost...

Arkamys ma uz aj Bluetooth na pripojenie telefonu s ovladanim na volante, alebo to je zase zvlast, lebo to som ani nenasiel v cenniku :-(
Naposledy upravil/-a seaman v 10.02.2010 14:31, upravené celkom 2 krát.
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

No podla cenníka má bluetoth a určite aj ovládanie na volante.Tú čiernu metalízu som mal na kupéčku.Je krásna na slnku.
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

...objednaval si Benzin, alebo Diesel?
lubo1000
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.02.2010 14:27
Zdieľať na Facebook

hezky

Príspevok od používateľa lubo1000 »

ochran napísal:Ja som objednal arkamys a ten to má aspon podla cenníka.Ja som to objednával hlavne kvôli zvuku.Mal som to obyčajné rádio v kupéčku a nebolo to bohvie čo.Privilége som si vylepšil aj xenónmy a 17elektrónmy.A jasne že metla.Modrá crépuscule.
kolko ta to cele vyslo (ak to nie je tajomstvo) a kedy to budes mat?

ja sice uvazujem trosku nizsie - v povodnych 16-tkach ale bez xenonov ale len tak pre zaujimavost.
inak moj fluenzacik bude asi siva metla, privilege + arkamys + kontrola tlaku (este zvazujem) + alarm
jo a 1.6 benzin - nakolko to bude primarne mestske vozenie

BTW..info pre vsetkych - otestujte si svoj mobil na prepojenie s BT, pretoze nie vsetky mobily funguju (podla predajcu) HTC je v poho..:)
Naposledy upravil/-a lubo1000 v 10.02.2010 14:35, upravené celkom 1 krát.
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Po dlhšej úvahe som zobral benzín.Mal som ten motor,len trošku neviem ako to bude s tou prevodovkov.Na kupátku som mal 6st. a tá bola fajn.Kvôli nej som rozmýšlal nad diezlom,ale nakolko chodím hlavne krátke trate,tak nechcem trápiť ten motor a zobral som benzín.Zdá sa mi že si sa objavil aj na renailt fóre.
lubo1000
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.02.2010 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1000 »

ochran napísal:Po dlhšej úvahe som zobral benzín.Mal som ten motor,len trošku neviem ako to bude s tou prevodovkov.Na kupátku som mal 6st. a tá bola fajn.Kvôli nej som rozmýšlal nad diezlom,ale nakolko chodím hlavne krátke trate,tak nechcem trápiť ten motor a zobral som benzín.Zdá sa mi že si sa objavil aj na renailt fóre.
presne takto som aj ja uvazoval..serie ma, ze do benzinu nedali 6 kvalt...potom by to bolo ideal
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Presne ako vravíš.Ale hádam na to že to už chcem fakt používať len ako rodinné auto to bude stačiť.UInáč mal som aj C4 tiež 110koní,ale ten renault coupé čo som mal zo 6st. to bol strašný rozdiel.Ovela lepšie ťahal.Nie som odborník na motory,tak neviem či to robí len tá prevodovka alebo aj to že renault má variabilné časovanie ventilou
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

Tak moj bude asi Cierna metaliza + Arkamys :-) Inak vsetko seriove, tam ani nie je vela co rozsirovat....
lubo1000
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.02.2010 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1000 »

mozno to bude lepsim sprevodovanim + variabil casovanie. ale to len hadam, nakolko motory su pre mna len nastudovany material
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Tak s farbou budeš určite spokojný.Ja keď už mám čakať tak som tam dal všetko čo by som rád mal v aute a zatial som nemal.Tá cena je aj tak velmi dobrá.
lubo1000
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.02.2010 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1000 »

seaman napísal:Tak moj bude asi Cierna metaliza + Arkamys :-) Inak vsetko seriove, tam ani nie je vela co rozsirovat....
rozhodne by som zvazil min. to rozsirenie zaruky..do toho urcite pojdem...ale to nie je treba kupovat hned, staci v priebehu prveho roka

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných