Renault Fluence - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Nad tou zárukou na 5rokov rozmýšlam aj ja.Ale ako vravíš je čas celý prvý rok.Ešte sa porozprávam s predajcom či sa dá niečo poriešiť s cenou.Musím niečo vyjednať:-))
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

Tak na tu zaruku som zabudol, tu beriem a kedze to budem financovat cez leasing, davaju tam este 1000 Eur zlavu a tu zaruku na 5 rokov zdarma, takze zvyhodnenie 1.700 EUR, co je uz zaujimave
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

No ja nie som podnikatel takže to auto na leasing neberiem.Normálnemu človeku sa leasing vôbec neoplatí.To by som radšej išiel do pôžičky.
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

Ja tiez nie, ale ked si spocitam tie bonusy a to co preplatim na leasingu, tak som skoro na nule :-)
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Len si poriadne pozisťuj ako je to pri havárii a pri krádeži.To auto nebude patriť Tebe.Čo keď nastanú nejaké finančné problémy?Ťažko sa zbavíš leasingu a budeš určite velmi stratový.Keby si mal pôžičku a máš problém,auto je Tvoje.Predáš vyrovnáš pôžičku a ideš ďalej.Ale to je extrém trošku.Ja by som leasing nebral hlavne kvôli tej havárii,alebo krádeži.
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

Uz som mal auto na leasing a aj mi ho trochu naburali a nebol problem, dal som do servisu, opravili, zobral som fakturu, odniesol do poistovne, vystavili potvrdenie, ze to uhradia a isiel som si pre auto, nemusel som nic platit, akurat z leasingovky dali taky predtlaceny papier, ze suhlasia s plnenim, takze nic sa nestalo a este som mal lepsiu sadzbu poistneho ako keby som si poistku robil sam.

Po skonceni leasingu som zasiel na policiu, napisali do TP, ze majitel je zhodny s drzitelom a bolo vybavene...
lubo1000
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.02.2010 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1000 »

ochran napísal:Len si poriadne pozisťuj ako je to pri havárii a pri krádeži.To auto nebude patriť Tebe.Čo keď nastanú nejaké finančné problémy?Ťažko sa zbavíš leasingu a budeš určite velmi stratový.Keby si mal pôžičku a máš problém,auto je Tvoje.Predáš vyrovnáš pôžičku a ideš ďalej.Ale to je extrém trošku.Ja by som leasing nebral hlavne kvôli tej havárii,alebo krádeži.
presne tak, + tie bonusy ak si to poriadne preratas ta lepsie vyjdu ked si to hodis zvlast a zaplatis to cash
sam som to prerataval a vyslo mi to tak
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

Jasne, ale ked si to porovnas s uverom?? Nedostanes bonus a preplatis tiez. Chlapi, dokoncil som dom, nezaplatim to skratka Cash...
lubo1000
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.02.2010 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1000 »

seaman napísal:Jasne, ale ked si to porovnas s uverom?? Nedostanes bonus a preplatis tiez. Chlapi, dokoncil som dom, nezaplatim to skratka Cash...
hoho..tak to jasne..poviem hned..:)
lubo1000
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.02.2010 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1000 »

mimochodom..neserie vas tak trosku ta nesklapatelna navigacia?
to je asi jedina vec, co mi na palubnej trosku vadi je taka..hm..lacna

uz som rozmyslal ako by sa dala nejako poludstit - urobit nejake leskle ramovanie alebo cosik...nevideli ste niekde nieco podobne?
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

S tou haváriou to tak asi bude,ale ak to bude totálka alebo krádež tak sa vyrovnajú s leasingovkou a Ty si na konci.Tohto sa bojím pri leasingu.Už som počul z okolia pár prípadou že tesne pred koncom leasingu im ukradly auto.Možno som len nesmelý:-)
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

To mas pravdu, ale leasingovka si necha len nesplatenu cast a ostatne ide tebe, ale nemusis mat obavy, poistovna tak ci tak vela penazi neposle :38eb:
lubo1000
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 10.02.2010 14:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1000 »

seaman napísal:To mas pravdu, ale leasingovka si necha len nesplatenu cast a ostatne ide tebe, ale nemusis mat obavy, poistovna tak ci tak vela penazi neposle :38eb:
tam ide hlavne o to, ze aj ked to vsetko seriozne prebehne cez leasingovku dostanes o 19% menej lebo dph..:(

ale v tvojom pripade to aj tak nevyriesis...ostava verit ze sa nam kradeze a totalky vyhnu..:)

ochran btw..preco si sa rozhodol ist do xenonov?..lebo ako som to tam od teba videl uz ma to mata..:)
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Uvažoval som o nich aj pri C4,ale nakoniec som nechcel tie HID sady.Keď som kupoval kupátko tiež som ich chcel ale zase ma odradilo čakanie,tak som bral čo bolo v obchode.Ale teraz som sa už rozhodol že počkám a budem mať presne auto tak ako chcem.Myslím že tie xenóny sú v noci lepšie a keď dobre vydíš tých tmavých chodcov tak je to bezpečnejšie.Dosť pozerám pri volbe auta na bezpečnosť.
seaman
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26.05.2006 12:02
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seaman »

Ja tiez uvazujem o xenonoch, jednak svietivost a jednak to auto uplne ina vyzera :-) takze ak to dobre ratam:

Privilege 1,6 16v 13.390,- + Metaliza 500,- + Arkamys 300,- + Xenony 800,- je 14.990,- EURy

Este stale uvazujem nad Dieselom, ale tam uz by nesli xenony :-(

Ked si povovnam vybavu, velkost, dizajn s inymi porovnatelnymi autami, na taku cenu sa nedostanem ani vo sne.........

Inak mas pravdu, ta navigacia sa mohla schovavat :-( Podla obrazkov som si myslel, ze sa bude, ale potom som sa vyviedol z omylu.

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 74 neregistrovaných