Mercedes S 350 L CDI BLUE TEC 4MATIC

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

MatoB35 napísal:Kirke, nebojím.. vieš koľko pýtajú za výmenu oleja a adaptáciu prevodovky v Mercedes? 200eur.. dobre čítaš... :) Za tú cenu neviem, či niekto vymení...
Radšej daj pozor, aby si Fabiu pred ten servis nedotiahol s roztrhnutym remenom ešte pred 90 tis km, lebo to môže byť potom drahšie ako ten Mercedes. :)
Sám som mal asi 3 x Mercedes a 4x Audi, ani jedno ma nesklamalo. Keď človek kúpi od normálneho človeka s jasnou históriou, je to iné, ako nejaká A8 čo prešla rukami mladých chalanov, ktorý ani jeden z nich nemal na servis a len lepil..
To MatoB35:
Takze ak počítam že už si mal minimálne 8 aút, všetko nemecké prémiové značky, musíš už byt skúsený motorista... predpokladám že každé si mal niekoľko rokov ....
alebo si niekto, kto jeden starý vergel z Nemecka mení za druhý. To je tvoj prípad. A prosim ta napíš mi konkrétne v ktorom mercedese stojí výmena oleja a adaptácia prevodovky 200€?? :2f93:
Prosim ta koľko máš rokov ak to nie je tajne? Veľa to napovie o tvojich skúsenostiach.
A o mna sa neboj Fábiu mám odvtedy čo ty si prestriedal 7 aút a budem ju mat aj keď ty už budeš mat desiate. Remeň sa mi nerozrtrhne neboj, a vždy pridem kde chcem.
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Od takého človeka ako ty, sa nenechám uraziť. ;) Mám 35 rokov, auta týchto značiek som mal už na vysokej škole si predstav.. a starý vergel máš doma ty, prepáč.. do témy o Mercedes S tu píšeš o svojej vysnenen fabii, čo ma naozaj veľký zmysel.. v sekcii Škoda fórum nájdeš pre seba témy, papa..
A ešte k tej výmene.. stačí keď kúpiš Mercedes kúpený na Slovensku, do 10 rokov platíš len materiál, viem že v škodovke to je unreal, ale tak su aj iné značky.. veľa kilometrov na Fabii ZŤP prajem :3035:
Inak, ako posledný Mercedes som mal E coupé 2014 ročník, od prvého majiteľa so 110 000km, bol to naozaj vyjazdeny vergel. ;)
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Tak ďakujem. 35 :d :D
Rozhodne, už viac nemusíš písať. Bohužiaľ musím ta sklamať nie je Mercedes moje vysnene auto. A nikde som nepovedal že je zle.
Iba sa bavím na tvojich komentároch. Len tak ďalej. Si frajer. Ja už frajer nemusím byt, už mám niečo odžité...
Podľa mna sa to môže zamknúť. Nič nové tu nepribudne.

PS. A valce mám 4..
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Len sa pobav. ;) Peknú nedeľu prajem
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Inak, ako posledný Mercedes som mal E coupé 2014 ročník, od prvého majiteľa so 110 000km, bol to naozaj vyjazdeny vergel. ;)[/quote]

A toto čo si napísal, tak to naozaj ma logiku. Predsa 6 ročný Mercedes so 110 tkm nemôže byt vyjazdený vergel... to je nemožné. :40bd: :40bd: :40bd:
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Treba si prečítať pravidlá prispievania a citácie vynechať ;) áno, bolo zrelé do šrotu.. Keď budem veľký, kúpim si novú Fabiu... Ach Bože... Toto je za fórum..
oco13
Príspevky: 17844
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie Maťko - keď narastieš a budeš naozaj velký (nielen výškou, ale hlavne rozumom), tak pochopíš , že najlepšie je zostať doma. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Som si nevšimol, že sa to tu zmenilo na klub dôchodcov :3035:
oco13
Príspevky: 17844
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Klub dôchodcov sa dá nazvať aj "životné skúsenosti"
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3451
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, na staré kolená si jednu takú haraburdu kúpim, nech mám v čom chodiť po lekároch... :40bd:

Čím vyšší viac minies na dobré auto, tým sa viac, možno, dožijes... lol
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Ake chces mat zivotne skusenosti ked nic nepotrebujes, nic nechces mat, chces ostat doma a s nikym sa nestretavat, nicomu sa nevenovat znamena nic sa neucit. Spajat starost s nejakou zvysujucou sa mudrostou? To je jeden velky omyl. Aku chces mudrost od cloveka, co podla teba ma cely zivot na dvore okopavat zemiaky a chovat svinu?
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Vždy treba oceniť dobrú radu. Lenže v poslednom čase tu radia o autách najvyšších tried 30-ročný chlapci, ktorí servisujú v Mercedese. Za 200....
A potom sa zobudia a sen sa skončil. Do 35 rokov vystrieda 10 aút a ide tu radiť.
Mám kamaráta čo ma Mercedes benzín 2-liter a ma ho od nová 10 rokov teraz. A servisuje čo Mercedese. Ale žiaden servis či chodí nevojde do 200€. A to ma C-KO.
Bohužiaľ doba je taká, autá sú lacné, dakedy lacnejšie ako bicykle,... ale bohužiaľ aj autá sú len stroje, a jedného dňa sa pokazí. A potom to ide - egr zaslepime, načo dvojhmota/stačí jednohmota, vstrekovače stačí vyčistiť, a pod. Riešenia za 5 korún a iba odďalujú ďalšiu poruchu , ale veď čo,auto ide na predaj. Kúpi další nadržaný somárik, ... veď to je super auto ....
Hlupaci nepochopia o čom píšem a nikdy neporovnávam Fábiu s hocičím. Iba píšem, že vozík sa v tom, na čo mám na servis.
Keď chce mat niekto dobre auto, kúpi nové, dojazdi, 200 tkm a predaju. Tu nastúpi somarik a kúpi auto za dobrú cenu - top stav bez možnosti pokazenia sa ....
Tak peknú nedeľu ešte....
Snáď da Mercedes double aspoň v F1... uvidíme či vydržia ešte 20 kôl... aké sak podľa logiky tu niektorých Mercedes sa nemôže pokaziť.
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

Úcta k starším mi bráni reagovať tak, ako by sa patrilo.. :) ty si mu lepšie poradil.. niekto zaspal dobu, EGR sa zaslepovalo pred 15 rokmi, haló, už je 2020 pane... toto fórum je pre ľudí, ktorých bavia auta, nie pre zatrpknutych dedov..keď už nepocitam tie moje, ktoré mávam tak dva roky, otcovi sa 9 rokov starám o vydojene Ecko s 360 000km.. a čuduj sa svete, klop klop, jazdi bez poruchy..a nechce sa ho vzdat..ale vy tu máte všetci viac skúseností so vsetkym, lebo máte 80 rokov..papaa
lubos zimovcak
Príspevky: 3451
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Formula 1 je dnes už iba slabým odvarom, čo bola pred 30-50 rokmi.
Už je to Iba nekonečná nuda.
Buď bude opäť čisto mechanicka, s manuálnou prevodovkou, bez on line spojenia s depom, alebo to už bude navždy hra peňazí a PC..
oco13
Príspevky: 17844
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Teraz bola aspoň sranda. lol
Pre Xentryho - za tie stovky rokov čo naši predkovia "len" boli doma ,okopávali role, chovali svine, tie stovky, možno tisíce rokov akoby ani nežili?
Fakt si myslíš , že týchto posledných 100 rokov naháňania, stresu a chorôb je to naj. ????
Ja teda nie :4012: :4012:
Nemusíme byť nutne doma, nemusíme chovať svine, len sa nikam neponáhlajme - pretože rýchlosť nášho života nás oberá o jeho kvalitu. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 25 neregistrovaných