Mercedes S 350 L CDI BLUE TEC 4MATIC

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kajlec426
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05.10.2013 16:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kajlec426 »

Presne otec mas pravdu . Aj oponenti ako ty a spol co tu komentujete to nemate v hlavach v poriadku :40bd: :4012: preto ste tu a nie tam kde treba
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

A co by si rad vedel kompletny zoznam poruch, ktore sa mozu na takom aute vyskytnut? Neda sa dopisat do konca leta, v akom je auto stave? treba ho doniest do servisu, nech ho prelezu po mechanickej a elektronickej stranke komplet, moze umriet radio? moze, plno penazi, može umriet podvozok moze, vzduch je v pohode /pre mna este vacsej/ hydraulika je drahsia, moze umriet SAM modul? moze v pohodicke, mozes riadiace jednotky prehadzovat ked umru len tak z ineho jazdeneho auta? napr. pre 7g-tronic? nie nemozes, mozu na W221tke prestat fungovat elektricke okna? mozu a riesenie ked to vies moze byt za drobne ak nie budes platit. Moze sa stat za radom vela "drahych" veci a moze to chodit v pohode, ak sa kupi zhumplovane bude pytat to je istota ak sa kupi dobre bude pytat tiez ale nemusi to byt katastrofa, nieco pytat bude urcite, dve z rovnakym motorom moze jedno po kupe ist dlho ok a druhe moze porazit, nedavno vyletela na dialnici ojnica z takeho motora.
lubos zimovcak
Príspevky: 3436
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

To, že je niečo lacnejšie, neznamená, že je aj horšie.

Keď ešte je, choď pozrieť.
AŽ je taká zľava, čoskoro odíde.

Možno ho chce Iba rýchlo predať.

A netreba byť naivný, všetci autickari kupujú vonku tie NAJLACNEJŠIE v danej kategórii.... :40bd:

Je to iba obchod.

Keď to má iba 200.000 , je to ešte nové auto na S.

Hlavne pozri záložné právo a exekúcie...
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

kajlec426: ako si sa pekne urazil...

Auto nie je o tom že vymením olej, urobím brzdy a je vyriešené.
Čím luxusnejšie auto, tým viac elektroniky. Neviem akú odpoved presne čakáš, vešteckú gulu tu nikto nemá a preto ti tu otvorene bolo povedané že v tom može zahučať veeeeela grošov.

Ty chceš spolahlivosť ako každý, vrátane mna. A preto si ja vyberám niečo kde je tej techniky čo najmenej.
Zhánať na také auto niečo použité tiež nebude samozrejmosť a ani cena nebude tak ako u auta, ktorých tu behá mraky
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Ako to slusne napisat... toto je kategoria aut pre ludi, ktori sa pred kupou nechodia pytat na forum ze na co si davat pozor... Tym si vlastne priznal, ze ak sa auto pokaka, nebude jednoduche vybrat z vacku penazenku a dat to do autorizaku porobit. Ak mas naozaj peniaze nazvys, nechapem preco si nedoprajes prijemnejsie zazitky v zivote ako povozit sa (20-30tis rocne) na zlatej tehlicke. Cestuj po svete, przivaj zazitky, a na auto pozeraj ako na sluhu, nie pana...
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Ak si myslíš, že budeš len tankovať a jazdiť ako na w124 300diesel bez starosti tisice kilometrov...
Keď potrebuješ spolahlivé auto, kúp v tej cene jazdeného eska funglovicu barz akú so zárukou 3,5...rokov. Jasné, nieje to záruka spolahlovosti, ale zase môžeš reklamovať. Ako môj kolega. Prdol mu motor na ročnom pežote 20t má. Výmena komplet na záruku. Ja zase v pohode, 4 roky a 100t som nedal do nového auta euro navyše. A to mi teraz vyhovuje, šetrím na nehnutelnosť.

Ako píšu ostatní. Investuj do zážitkov/vzdelania/nehnutelnosti.
Auto a hlavne toto je diera na peniaze. Čo z toho keď v Longu nemáš šoféra. O to tam ide nie?
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Ja len tak uvažujem.Na S-ku sa tuším vozí aj Angela Merkelová(vlastne nevozí, vozia ju osobný šoféri)Tá má aj troška iný príjem ako 99% Slovákov(možno Ty máš vyšší, to nevieme, ale asi nemáš pretože zháňaš ojetinu)A vlastne ona nemusí servis a prevádzku luxusnej limuzíny platiť zo svojho, na to sa jej skladá niekoľko milión nemcov, lenže ak sa tebe niečo pokaká tak Ty v tom budeš sám.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

mala by platit zasada, ze ojazdene auto si kupujem take, ake si mozem dovolit kupit aj keby sa rozhodnem kupis si ho uplne nove...
takto si clovek moze dopriat to na co realne ma, bez toho aby musel zaplatit plnu sumu a mal pritom pocit ze sa vozi v niecom "pod jeho standard"
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

kajlec, nikto ta nechce urazat, aj ja som ti napisal, co dobre tie auta poznam, ze kupuj s dobrou diagnostikou - ani si neviem predstavit, ze by som take auto predaval, alebo kupoval bez diagnostiky - je to na niekolko stran diagnostiky a nie za 20 euro... a kazia sa hlavne riadiace jednotky, lebo tam su na vsetko- napr. na kazde okno, na vstreky, na zhavenie a milion dalsich, takze sa ma co kazit......ale je to skor vekom...vaky na podvozku a kompresor nie su az taka polozka a vela vydrzia.. a este, ze casto natrafis len na prvovyrobu, ze neexistuje druhovyroba... a nie kazdy mechanik opravuje s-klasse, aj ked opravuje napr. c-klass mercedes a viano...
lubos zimovcak
Príspevky: 3436
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ciste ekonomicky:
Vždy sa viac oplatí kúpiť jazdenku, v tejto cene nemá čo stratiť..., Než to isté nové.

Pojazdi, urobí 100.000 km a nech aj predá o 4-5 rokov za 4-5.000 , stále sa bude voziť extrémne LACNO v danej kategórii.

Počas záruky prvý majiteľ vychytal výrobné chyby, kto mal nové, vie, že to nie je žiadna záruka bezporuchovosti..


A či dá do servisu 3-5.000 , za tých 100.000 km, stále sú to drobné v porovnaní s tým, čo stratil prvý majiteľ...
:40bd:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Prvy majitel nic nestratil bo sa takto na svet nepozera. To len chudobina riesi otazky typu Oplati sa? Kolko stratim pri predaji? Musim predat bo o rok cena padne... :40bd: mam spoluziaka co ma prijem 2x vyssi ako ja, vyvija hardver pre medicinske stroje Siemensu a vozi sa v aygu do ktoreho presadol z legacy. Auto je vozitko a prdel nevie v com sa vezie.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Aj noham to je jedno ci odbehnu maraton v cinskych tramkach alebo najlepsom od adidasu :)
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

nakoniec mame aj bosych bezcov ne? a nefnukaju... a hlavne nech nazov znacky poriadne svieti nech susedia vidia... decku nekupia knihu bo je draha ale Merceedes musi byt :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Prvy majitel nic nestratil bo sa takto na svet nepozera.

ci sa na svet pozera alebo nepozera, ci prvy alebo desiaty majitel, takto to je a takto to funguje. Prvy majitel na takomto aute naozaj stratil a stratil suverenne najviac zo vsetkych majitelov az pokial auto neumrie.

Ci sa na to pozeral alebo nepozeral je nepodstatna otazka pre nas ; avsak rozhodne na tom stratil, prisiel o peniaze, atd.
Rozhodne na tom nezarobil. Nie je ine pomenovanie na transakciu ked si dnes kupis za 140.000 eur a o sedem rokov predas za 15.000 eur.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ked si kupis tenisky, tak tiez je to pre teba cista strata 40eur ci kolko? To, ze par rokov vdaka nim nechodis bosi, nevezmeme do uvahy?
Proste ti unika detail, ze on za tych 7 rokov aj nieco ziskal, vozil sa na slusnych gumach. Ci to za to stalo alebo nie, tak to je uhol pohladu. Podla mna to tiez za to nestalo, ale pochybujem, ze prvy majitel sa rozhodoval, ci si konecne kupi svoj dvojizbak v BA alebo si kupi novy voz.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných