Reklamacia 2 tyzdnoveho auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ernoldo
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 18.01.2017 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ernoldo »

Presne tak, teraz sa uz nikoho slovo neberie ako zaruka, vsetko musis mat na papieri, opeciatkovane, podskrabnute inak sa nepohnes.
adamik00
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2016 09:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adamik00 »

Tak tak. Ja by som si pýtal aj ten druhý protokol. Predsa len to boli dve závady a nie jedna. Ledaže by sa na to po prvý krát vykašľali
Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turi83 »

Prvy krat fest rychlo bolo hotove za 2 dni a neviem ci stihali rozobrat ,pofotit, poslat to importerovi a on hned rozhodol,ze zotrvacnik menit a novy diel tiez trebalo objednat a dorucit a poslkladat spat.Takze je to take pochmurne a teraz uz viac ako 2 tyzdne nemam auto.
jano2707
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 09.10.2017 23:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jano2707 »

ja by som sa vas rad tiez spytal nieco..ohladne reklamcii..
ja mam toyotu..od nova.mam ten problem co ma kazdy auris.a to hlucny vyfuk..ked som sa prednedavnom objednal na prehliadku po telefone mi slubili ze ten vyfuk zamenia za novy,ked som tam prisiel nic take neurobili..poslal som im nahravku,dohadoval sa tam s nimi,mali video,mali tam auto..uznali ze ano huci to..zavolali si do CZ poslali im aj nahravku a z CZ toyoty im povedali ze tento problem maju len 1,6atmo a nie 1,2turbo..takze nic mi nakoniec neurobili..
na tych 1,6 sa to menilo hromadne..uz pred faceliftom..

huci to ako deravy vyfuk..ci ma auto 1000-5000-20 000KM skoro vsetci s tym mame problem..na toyota forach sa normalnej odpovedi dockat neda..toyota ma natolko vernych fanusikov ze ked sa tyzden po kupe majitelia stazuju na problemy take ci onake..robia z nich blbcov..mne dali v toyote rozne kontakty kde sa mam obratit..tam som sa nicoho normalneho nedockal..mne ten vyfuk este nikdy nemenili..je to fakt aj hanba startovat niekedy..ja som teda pisal do toyota UK..kde mi povedali ze keby tam pridem s takymto autom v momente mi menia vyfuk..ale tu sa vyhovaraju nechcu.a taky bonus..preco ma toyota NAJ servis na SK.. je ten ze dotazniky vam dava ked ste spokojny inak nie.. preto maju tolko spokojnych majitelov..a hned 2skupina ludi su majitelia co nikdy ine auto ako toyotu nemali a kazdy problem ktore auto ma len zakecavaju..pretoze tu servis povie mame spokojnych zakaznikov..ano maju.ked dotazniky dostane len ten co zatial este problem nemal..

co sa da robit s tymto ??? a niesom jediny co s tym ma problem..len tym inym stacilo ze im technik povedal ze je to OK a aby sa s nim nemuseli dohadovat..tak sklonili hlavu a nechali to tak..ale mne to ide na nervy..a niesom jediny..co mozeme v takomto pripade robit??? dakujem
jano2707
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 09.10.2017 23:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jano2707 »

je to problem v tom..ze ked ho aj vymenili..po 3-5000km zacal hucal kazdemu zas..tak toyota pouzila take 2-3 vyhvoorky..
1 to je taka pre srandistov.. ze sportovy vyfuk

2 nakondenzovana voda

3 ze ten vyfuk ma nejaku specialnu izolaciu ktora uz netaha do seba vlhkost ako u vsetkych inych vyfukoch a preto tie vyfuky nebudu hrdzaviet..lenze huci to priserne..

a potom mali prist z nejakym novym..co uz tento problem nema..lenze tym co si to pomenili zas im to huci..zas je to novy vyfuk ale zas to iste..a to je len vyfuk..to co tu vsetci ostatny riesia od zvukov takych onakych brzdy hucia obrazovka mrzne to vrzga to nejde..no ja som od toyoty neocakaval nic extra..ze to bude mercedes som necakal..ale dufal som ze tieto veci nebudem riesit uz pri novom aute..a po roku a pol..mam toho fakt ze pokrk.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

kde nieje ochota tam nieje cesta,myslím že jediné čo by ťa mohlo zachrániť je nameranie hlučnosti mimo hodnoty stanovenej výrobcom.
aj to je otázne,ako by na toto zareagovali.
alebo si nechať vyrobiť nový výfuk za vlastné.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 85 neregistrovaných