MPG caps! - Turbo a dalsi...radte prosim.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
chomistek2
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10.03.2006 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chomistek2 »

Ludia vsak ono to funguje mne ide spotreba na VW Golf IV dolu a cítim aj tichší chod motora a je aj lepší výkon ale mierne !!! Je to bomba neveril som tomu ale uveril som po osobnom odskušaní na vlastnom aute :-)

Môže mi tu hocikto hovoriť ,že to nefunguje ,ked mne to funguje !!!

Je to booomba vec vrele odporúčam :-)
chomistek2
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10.03.2006 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chomistek2 »

zareagovali ,tak že mám nižšie emisie hjeheheh :40bd:
zefoo
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 01.02.2009 02:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zefoo »

http://en.wikipedia.org/wiki/Fuel_Freedom_International
za MPG Caps stoji multi-level marketing company

Pokial chce niekto doveryhodnejsiu referenciu skuste ADAC

http://www1.adac.de/Tests/Zubehoertests ... m:8-166300

Vysledok testov:
"Spritspar-Mittel sind wirkungslos" - prostriedky setriace pohonne hmoty su bez ucinky

Testovane boli aj MPG Caps. Pekne video:
http://www.youtube.com/watch?v=OHng0nzJgsY
papko
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 10.05.2006 00:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa papko »

K tym tabletkam asi tolko.Moj znamy ich tiez pouziva a predava cca rok aj pol. Tie super bomba,spica,ultra,moderne,vesmirnou technologoiu vyrobene pripravky pouziva na svojom aute.Pravidelne k nam chodi na servis s autom(Toyota Rav4 2.0 D4D) moje pocity a postrehy:Motor klepe viac aj ked ma na tom 260000km(pripravok do oleja daval pri kazdej vymene,ten mu mal zarucit dokonalu ochranu pred opotrebenim a pod.) no ale nevidim ze by mu to pomohlo.tabletky dava do nadrze tiez:Odchadzaju mu striky,Takze asi tak..Znizenie spotreby?palubak mu pise stale stejne ako pred tym ked tabletky nepouzival..A vraj uz aj mal par pripadov ked mu ludia volaly ze to chcu vratit lebo to neucinkuje-spotreba neklesla.vyhovorka?treba pockat na kazde auto to zabera po inom casovom intervale(vraj niektore po 4,ine zasa po 6 prejazdenych nadrzaiach) Takze moje odporucanie:vyserte sa na take tabletky a pod somariny.Je to to iste ako Amway,Herbalife a pod. pyramidove blbosti..Ja osobne by som to do auta nedal a este k tomu za tie peniaze(tabletky na znizenie auta tusim 35€,prisada do oleja 50€)
papko
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 10.05.2006 00:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa papko »

chomistek2 napísal:Ludia vsak ono to funguje mne ide spotreba na VW Golf IV dolu a cítim aj tichší chod motora a je aj lepší výkon ale mierne !!! Je to bomba neveril som tomu ale uveril som po osobnom odskušaní na vlastnom aute :-)

Môže mi tu hocikto hovoriť ,že to nefunguje ,ked mne to funguje !!!

Je to booomba vec vrele odporúčam :-)
predpokladam ze si taky naivny a nakupil si toho viac ako si si myslel ze predas tak sa toho potrebujes zbavit aby si dostal prachy naspat. :4090: :40bd: :40bd: :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> Rozpraval som sa s pánom ,ktorý robi profesionálne chip tunning v Uatách a
> spolupracu priamo s VW a možem zodpovedne povedať ,že on povedal že
> je to uplne 100% funkčné a nemá sa čo sať s motorom


chemo, VEREJNE TA ZIADAM ABY SI ZVEREJNIL MENO TOHO CLOVEKA A UKAZAL NAM AKO KONKRETNE ON SPOLUPRACUJE S VW.

PRETOZE ZIADNY VW SA NEBUDE BAVIT S GARAZOVYM MAJSTROM CO CHIPTUNUJE AUTA.

MOJ NAZOR : HRUBO ZAVADZAS.

UKAZ NAM ZE NIE.

DAJ MENO CLOVEKA, KONTAKT NA NEHO A DOKUMENTY POTVRDZUJUCE ZE SPOLUPRACUJE S VW. Lebo ja ti tiez mozem povedat ze bol Berlusconi u mna vcera vecer, najebali sme sa jak lisky a diskutovali sme o chiptuningu Enza - boli ma chlapci prosit aby som im s tym pomohol lebo uz si nevedia dat rady co maju zlepsit. A ja som im povedal nech si kupia slovnik Madarsko-Taliansko-Slovensky, nech sa zaregistruju tu na fore a nech ta nakontaktuju ze ty im predas tabletky ktore im zdvihnu vykon na tych drbnutych motoroch, znizia emisie nieze na nulu ale do minusovych hodnot (chapes ten motor zozerie spinavy vzduch co ide z auta pred tebou a vypluje cisty vzduch tomu autu za tebou cim vlastne zvysi vykon este aj jemu!) a navyse klesne spotreba paliva aspon o pat az sest litrov.


takze : DAVAJ KONTAKT NA CLOVEKA CO SPOLUPRACUJE V CHIPTUNOVANI S VW. A az potom ta zjazdim jak sirotu lebo mi budes musiet vysvetlit ako konkretne to ten pan otestoval a povedal ze 100.0000% to nic nerobi s motorom (predpokladam ze fesak ma doma labak s vybavenim za par desiatok milionov korun aby mohol vyniest takyto vysledok spickovej materialovej a chemickej analyzy. Niekedy ked budes mat cas sa zbehni pozriet do Prahy:

http://www.ustavpaliv.cz/1213.htm
http://www.dobrapumpa.cz/

ze co tam oni maju za stroje a to NIE SU schopni povedat to co ten tvoj panko vyhlasil lavou zadnou!



Ty si asi z dost malej dediny, ked veris takym rozpravkam, ze?
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 31.10.2009 13:17, upravené celkom 3 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

papko : znameho s hondou silno pozdrav. Tabletky do nadrze, prisada do oleja, no co ti poviem rychlejsi uz je len piesok do valcov :)
zefoo
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 01.02.2009 02:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zefoo »

Osvedceny sposob ako znizit spotrebu je nainstalovat pod plynovy pedal tehlu prislusnych rozmerov.

Znizenie emisii na 0,0 je popisane v tejto teme http://forum.autobazar.eu/ako-zazimova-auto-t14304.html

Uz to bol olej ktory vydrzi 500tis km, tabletky do nadrze na znizenie spotreby, masticka na chudnutie, magneticky pas doktora levina atd. Vsetko samozrejme patentovane a odskusane a overene minimalne v NASA a vo vesmire :40bd:

Ti ktori tomu veria nech to kupuju dalej. Date zarobit distributorom a potom aj automechanikom.

Ostatne, klobuk dole pred ludmi ktory taketo produkty vymyslaju. Vzdy sa najde niekto kto im to kupi.

Asi idem vymysliet masticku na vyfuk na znizenie emisii nech si aj ja nieco zarobim :d :D
mr-alien
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr-alien »

dotal chomistek2 ban? ze ked sa nevyjadruje? Ak ho este nahodou nedostal tak by som mu ho udelil za propagaciu a zavadzanie, sprostych uzivatelov fora, ktory su taky sprosty ze veria takym kekotinam. Jaj chlapci keby ste dochodili zakladnu skolu viete si spocitat kolko je 1+1


Obrázok
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nic nedostal, moze sa kludne vyjadrit. Prave naopak, ja CHCEM aby sa vyjadril a hlavne aby dal kontakt na toho uber-cipera VW.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

mp3turbo napísal:nic nedostal, moze sa kludne vyjadrit. Prave naopak, ja CHCEM aby sa vyjadril a hlavne aby dal kontakt na toho uber-cipera VW.
jezis nijakeho cloveka nepozna, len to nakupil a chce spenazit a chce to tu predat lebo vie ze tu chodi vela ludi zaoberajucich sa autami.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to nie je mozne, predsa nas nebude klamat :)

urcite nejakeho uber-chippera-tunnera-spolupracujuceho-s-VW pozna! Ja tomu fakt verim a ten kontakt chcem preto, lebo si chcem nechat nacipovat moju 1.4 oktaviu 55kW aspon na 92kW...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

jasne ze klame az sa tak prasi....ten sa tu dost dlho neukaze, kedze by pohorel na celej ciare :d :D
lubo327
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.10.2009 11:39
Zdieľať na Facebook

Re: MPG caps! - Turbo a dalsi...radte prosim.

Príspevok od používateľa lubo327 »

Kubov9 napísal:Tak rad by som sa opytal vsetkych uzivatelov ci mate skusenosti s tabletami do paliva MPG caps alebo ostatnymi pridavkami do palivovej zmesi a oleja od firmy FFI. Dostal som sa zadarmo k jednemu baleniu tychto kapsul a zacal som ich pouzivat (zatial prva v nadrzi). Poprosil by som ludi, ktori tomu rozumeju (MP3 turbo - ako priklad) aby mi podali odborny vyklad k tymto pripravkom, ci je vobec teoreticky mozne aby to splnilo ten ucel na co su vyrobene, popripade uvedte vase skusenosti s tymto tovarom. Pravdupovediac neocakavam od toho zazrak.
Zaujima ma to skor z pohladu biznisu (da sa zaregistrovat ako predajca ich produktov). Lenze nehodlam sa nachytat na nejaku somarinu ktora je v nadrzi asi tak ucinna ako acylpirin.
Len pre upresnenie, podla dodavatela by kapsule mali po niekolkych natankovaniach posobit nasledovne: -znizenie spotreby (7-14%)
-drobne zvysenie vykonu
-znizenie emisii (az 90%)
-znizenie hluku motora
Ale ako hovorim, beriem to s velkou rezervou!
Vdaka za postrehy.
Ja mam len velmi kladne vysledky!!! 15-20% uspora a aj ostatne ako udava vyrobca.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Lubo, ja ti zakazdym vymazem tie tvoje uber-tabletkove temy.

co ti na to povedat? Ze uz si aspon prestal uverejnovat svoje telefonne cislo s textom "zavolajte mi a rad vam predam tie supertabletky ktore tak velmi vychvalujem" a ja som ti prestal vymazavat tie reklamne temy. My tu chceme mat aspon trochu seriozne forum a keby sa kazdy predavajuci zacal chvalit s tym ake on predava najlepsie xenony, denne LEDkove svetielka, zralocie plutvy na strechu namiesto anteny aby skoda100 vyzarala ako bmw7 a podobne, to by vyzeralo strasne a toto forum by stratilo akukolvek uroven a opodstatnenie existencie - za tymto ucelom je vytvorena inzercia. Ked nieco predavas, daj si inzerat. Ked niekto bude hladat tvoje vyrobky, produkty alebo sluzby, najde ich v inzeratoch.


A prave z tohoto dovodu = ze neuvadzas svoje telefonne cislo a ZIADNU INU PRIAMU REKLAMU (ako si napriklad spravil v samostatnej teme vcera), tak prave preto tento tvoj prispevok nevymazem. Toto sa mi paci urcite viac, ma to stabnu kulturu a uroven - ked napises ze "mne to funguje, dosahujem usporu 20% na palive" tak to beriem urcite radsej ako "dosahujem 20% usporu na palive a zavolajte mi na 12345678 ked chcete tie tabletky odomna kupit".

Takto to ma vyzerat, a dufam ze najdeme spolocnu rec a posobenie tu na fore.

diky moc!
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 117 neregistrovaných