MPG caps! - Turbo a dalsi...radte prosim.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

standox
Príspevky: 465
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa standox »

to scorpi


tu stavku mozme zrealizovat,len sa domnievam
ze ked nasypem tie tabletky do mojho auta
tak budem mat spotrebu 3.5 litra
a to mi uz nikto neuveri.

proste zazraky sa deju.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja síce veľa nejazdím, ale aj tak beriem pre začiatok 2 kilá (Vianoce sa blížia a rodina je veľká). Ale do stávky nejdem. :40bd:
chomistek2
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10.03.2006 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chomistek2 »

Važený scorpi4 si strašne zahadný človek už len v spôspbe písania !! Pišeš ako male dieťa v hadankách ale ok to je nič . Opýtam sa ťa jednu vec keby si mal tiež nejaký dobrý produkt povedzme ,že niečo vymysliš ako by si ho širil ,aby sa čo najrýchlejsie dostal medzi ludi hmm?

A to s tým dymom ano je to pravda chalani to zle čipli ale najväčšia sranda je tá ,že po použití tabletky to má ovela mensí dym z vyfuku a to mi ver alebo never.

Chapem ,že ludia tomu neveria lebo je to nezmysle ale vieš vobec ako to funguje ?

A dalsšia vec nikto nepísal ako si ty tvrdil ,že tie emisie pôjdu na nulove hodnoty ! To je už len tvoje prikrašlenie k tomu aby si tu bol nejaký mudrc !

Asi toľko ja možem k tomu dodať a ked neodskušaš neuveriš !!!

Som ochotný urobit s tebou test dám ti celé balenie zadarmo a ak to zaberie zaplatiš mi ho potom ok ?
Si ochotný nato pristupiť ? Ja dávam do stávky cele svoje meno ,.ktore mi môžeš potom pokaziť a to by mna sakra štvalo !!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jaj pockaj - takze ty mas vyborne skusenosti, dva prispevky na tomto fore (rozmyslam kedy asi bol zalozeny tvoj account a preco, ci to nahodou nebolo len z toho dovodu aby sa vyjadrila prudka spokojnost s nejakym produktom)...

a nakoniec vysvitne ze ty ten bazmeg vlastne predavas.

super, to by sme mali krasny zaver.


pocuvaj, ked panovi bratovi zle napicovali pardon nacipovali 5x5 passat, preco s tym jazdi? ked mu hori nafta nie vo valci ale na pieste, on je s tym spokojny? takych blbcov co pridaju 40% na vsetkom k comu sa dostanu je dost... no nic, skoda reci.


pozri, tento supervynalez predavas takze by som sa velmi cudoval keby si napisal iny prispevok ako ten co si napisal.
chomistek2
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10.03.2006 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chomistek2 »

Vieš rozprával som sa s chalpikmi ,ktorí robia profesionálne tuning upravy a pýtal som sa ich ,že či to može byť pravda ako to funguje a či to má vobec zmysel. Sami povedali ano može to fungovať a treab to len odskúšať .
Dokonca Česi vydali atestáciu na tuto vecičku :-)

Ja ťa plne chápem ,že tomu neveriš a ani nebudeš pokial sa sám nepresvedčíš

Pozri sa ja to mám v aute a funguje to čo ti mám viacej dodať ?

Nemám zaujem sa tu s tebou hádať toto neni môj účel :-)

Takže ked nechceš prijam moju ponuku ,tak nič s tým neurobim a prajem ti vela uspechov a vela štastných kilometrov :-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

len ma zaujima ci ti chlapci co robia profesionalne upravy s ktorymi si sa rozpraval... to su ti isti co dojebali tvojmu bratovi passat?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

:40bd: :40bd: :40bd: :2f93:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ceska atestacia : ukaz mi ju. Nascannuj, posli, cokolvek. Takychto vyjadreni ti dam aj ja desat za pat minut, to je suviks.

dalsia vec : ked chces a myslis si ze nejake auto je profesionalne cipnute, oslovime jedneho clena odtialto z fora a ten ti velmi rad tie upravene softy prebehne. 99.99% sa nasmejes alebo skor zlaknes tak ako nikdy predtym.

posledna otazka : ako sa poznaju profesionalni chlapci co ciptunuju? Co take maju alebo vedia henti tvoji profesionali? Maju aspon motorovu brzdu na ktorej mozu odmerat realny vykon po uprave a jeho priebeh? Vedia tu brzdu nastavit? Lebo na seriovej 1.2http fabii ti ja osobne na profesionalne skalibrovanej brzde nameram 869kW vykon a 3894Nm tocivy moment - tomu by si neveril, co?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

camai napísal: Ale zasa dalsi kamos co to pouziva asi rok bol pred 2 dnami na emisnej a namerali mu na 20 rocnom aute obsah CO 0,0.
camai, chod sa radsej vozit a prestan tarat, ze mu na starom crepe nic nenamerali :40bd:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

mp3turbo napísal:len ma zaujima ci ti chlapci co robia profesionalne upravy s ktorymi si sa rozpraval... to su ti isti co dojebali tvojmu bratovi passat?
nuz, kamarati robia profi upravy a bratovi cmudi jeho profesiolne nachcipany pasak :40bd:
Ale ked dostane tabletku tak prestane. Skoro ako u doktora. A nestacilo by ho len dat na povodne hodnoty, hadam by to profici co robia upravy zvladli a uz nebude musiet brat tabletky aby nedymil? :40bd:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja som absolvoval emisnú minulý týždeň a na voľnobeh som mal CO tiež 0,0. Bez tabletky...

[img]http://www.mitsubishiclub.cz/graphics/m ... /emisn.jpg[/img]


[img]http://77.247.224.52/tabletky.jpg[/img]
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

skoda, ze na volnobeh sa moc jazdit neda :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ale o to nejde -
bol pred 2 dnami na emisnej a namerali mu na 20 rocnom aute obsah CO 0,0.

- nehovorí sa tam, že na voľnobeh. Takže pravda to môže byť. Otázka je, čo by namerali bez tabletiek...
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

ja som prave v stadiu testovania, prvu nadrz som hodil celu tabletku, druhu nadrz(teraz ju jazdim) som dal polovicu a natankoval 48l (na 45l sa ma davat polovica tabletky).

zatial nevidim ani najmensi rozdiel vo vykone, spotrebe, hluku motora, ci kultivovanosti motora. A to ma moja Dacia riadne nekultivovany motor na volnobehu a hlucne ventily.

bezne v lete som mal spotrebu 5,6-5,8, prvu nadrz som mal 6,2 (zacala zima a aj ja som jazdil trochu dynamickejsie ako obvykle), druhu nadrz mam zatial 5,8 , najazdil som na nej zatial cca 200km. Uvidim dalej, ale zatial ma to nepresvedcilo, tabletky som dostal zadarmo, takze nemam co stratit.
Ak by naozaj splnili co by mali, tak by som mal mat spotrebu 5,0l, v zime vyssiu, tak ak budem mat v zime spotrebu cca taku aku v lete, tak tom budem verit. Motor 1,6 8v, 64kW
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

to chomistek2:

vazeny priatelu,myslim,ze sposob mojho pisania je a vzdy bol dostatocne zretelny pre vsetkych,ktori sem chodia, a o odbornosti a radach sa bavit nemusime..myslim,ze mam dostatok skusenosti na to,aby som sa vedel adekvatne vyjadrit ku mnohym veciam,ktore sa tu preberaju..ak su temy,ktorym nerozumiem,nevyjadrujem sa a rad si precitam to,co neviem..nemam problem priznat,ze nieco neviem.
mam vsak problem akceptovat niekoho poznamku,ze bratovi nacipovali passat, a ty si mu dal tabletku a uz nedymi...skus si precitat po sebe,co si vlastne napisal, a nenavazaj sa do ludi,ktori na rozdiel od Teba pisu o realnych veciach,a realne ludom pomahaju, a nepredavaju tu svoje stopercentne overene produkty...takze ked nemienis normalne pisat,nepis...a neviem o tom,ze by som ja pisal ako dieta,ale ak,potom je to fajn.. :40bd:
konecne mlady..a to som si ani tabletku nemusel dat...mam pocit,ze ked si dam tabletku,zacnem sa posierat a narastu mi mliecne zuby..

takze na zaver len tolko,ja by som si nedal do auta urcite nic z tych sraciek,ktore ponukas..dovodov je viacero,ale tazko Ti ich vysvetlovat..evidentne si platnym a velmi zbehlym clenom tohoto fora...s pravidelnymi prispevkami...tromi za neviem aky cas...len tak dalej..:DD

predavaj a neposudzuj ludi podla toho,ako sa vyjadruju k veciam,o ktorych ty nemas ani len sajnu...az raz budes mat problem,spomen si na svoje skvele tabletky..promo sa robi inde,nie na fore pl nom ludi,ktori veia,co pisu, a preco to pisu... :4012:
a aj ja Ti zelam vela uspesnych km...ale teda tie tasbletky by som neriskoval..:DDD
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 81 neregistrovaných