MPG caps! - Turbo a dalsi...radte prosim.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> tabletky som dostal zadarmo, takze nemam co stratit.


ale mas. Vstrekovace, cerpadlo (jaj vlastne v pripade hladkeho benzinu nie), piesty a kruzky, ventily, hlavu valcov... vies ako mozes stratit hlavu valcov? co ked sa ta zazracna tabletecka rozpusti nejako tak ze z nej zostanu mikroskopicke castice dalej nedelitelne, cojaviem nieco na sposob brusneho papiera so zrnitostou 2500... tato "vec" sa ti dostane do spalovania. A potom co? Motor ti to vydrzi par desiatok tisic kilometrov. Mozno.


a zaujimalo by ma ci su oddelene tabletky pre diesle a pre benziny. Ked nie, mam dolezitu otazku : nie je rozdiel medzi tymi palivami? nie je rozdiel ked fabia 1.2http ma priblbly motor v zmysle ze jednoduchsi sa uz konstrukcne neda spravit a moj sestvalec ma piezoelektricke vstrekovace ktore rozprasuju naftu pod tlakom 2500barov? nie je podstatne ze moje commonrail cerpadlo a cela sustava pancierovych trubok (nie gumenych hadic) ktora dopravuje palivo do tych vstrekovacov ma trosicku ine vlastnosti ci uz mechanicke, chemicke, tepelne alebo proste fyzikalne ako ma fabia 1.2htp?

NIE? NIE JE TO DOLEZITE? Tak potom dobre. V pohode.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

turbo, mas so vsetkym problem, lebo sa do toho rozumies.
Blahoslaveni chudobni duchom. Nechapali ale uverili :40bd:
Im staci informacia, ze to zarucene znizi spotrebu, emisie a co ja viem co vsetko a v podstate je to skoro zadarmo
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

krupica teraz si citam tie blbosti : "vytvára mikrotenkú vrstvu v spaľovacej komore vo vašom motore, čo umožňuje, že palivo je efektívnejšie spáľované."


aha, cize cim viacej mikrotenkych vrstiev mam v motore tym mam efektivnejsie spalovanie, ano?

mna ucili ze ked je niekde nieco navyse, spalovanie nemoze byt take dobre ako predtym ked tam ta prekazka alebo zabrana nebola.

dalej : keby to aj bolo tak ako sa pise, ako sa ta mikrotenka mikrovrstva udrzi v tej spalovacej komore?

dalej nejaky tajtrlik pise ze mu fabia 1.9sdi teda bez turba na tieto B-Komplexy jazdi 193km/h:

http://www.l222.sk/post/skusenosti-s-mpg-caps-4/

tak to snad nie! potom su tam frajeri ktori pisu "priemerná úspora klesla o 18%" tak to tiez stoji za zasmiatie...

"citelne sa mi zvysil vykon motora"... kurnik sopa lebo vyrobcovia su blbi a po nasypani tabletocky mas zrazu o 15kW viac. Kristovadobrota.


ale zaujimava vec:

"FTC im v USA zakázala činnosť, pre zavádzajúcu reklamu,pyramídovú hru a vôbec-nefunkčný produkt... Takže ak niekde čítaš, že to "garantuje priamo FFI international", tak už aj to je podvod. Sú to nedopredané zásoby neexist. firmy."

FTC je federal trade commission, nieco na sposob slovenskej obchodnej inspekcie ale trosicku inak fungujucej.

a najlepsi predajca:

"Mimochodom, ak chceš chemický vzorec tej látky tak nemám problém Ti ho poslať na mail aj so zložením tablety. Ale pochybujem že sa vyznáš v chémii..."

a je tajomstvo v prdeli. Tak mi posle chemicky vzorec a budem to doma sekat z mydla...



"co sa tika spotreby moj kamarat robi obchodaka a vravi ze spotrba je nizka a da sa s tym prejst skoro o polovicu kilometrov viac ako pred uzivanim tychto tabliet."


TO UZ ANI NIE JE VTIPNE - O POLOVICU VIAC KILOMETROV NEDOKAZE V REKLAME TVRDIT ANI HORST FUCHS.

a dalsi :

"Moje skúsenosti sú pozitívne. Pôvodne som na plnú nádrž prešiel cca 720km, teraz prejdem v priemere až 980km pri rovnakých jazdných vlastnostiach." a hned za tym zavolajte mi na telefon xy a rad vam tablety predam.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 23.10.2009 00:25, upravené celkom 1 krát.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

mp3 neblazni...to je prilis odborna debata,ved toto nemoze zvladat obchodnik s farmaceutikami...a ani ja,kedze tak zvlastne pisem..vlastne ako decko...
presne ako pise cubicomp

blahoslaveni chudobni duchom...

dakujem ze som tak bezduchy,ze to neviem pochopit..

mp3,uz ich netrap...uz by sme to tu mali zabalit a prepustit to farmaceutom..:DDDDD :40bd: :40bd: :40bd:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

scorpi teba sa to netyka nastastie, ty si to pochopil hned na rozdiel od inych, co to maju otestovane.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

cubicomp napísal:scorpi teba sa to netyka nastastie, ty si to pochopil hned na rozdiel od inych, co to maju otestovane.
neboj cubicomp,ja som to pochopil velmi dobre.len skoda ze uz nie su tu ti,ktorych sa to tyka..:DD
ja som to len zopakoval,lebo sa to hodilo...:DD :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

"Vsimol som si ze po jazde je z vyfuku citit taky netypicky kysly zapach"...


zrejme aceton alebo chlor alebo obidva. A potom to nefunguje tak ze to vytvara mikrovrstvu ale prave naopak, vytvorenu rozpusta... klasicke karbonove usadeniny, zapecene kruzky, nedobre rozprasujuce vstrekovace kvoli mikroskopickemu zaneseniu atd.

ale taky chlor v motore... to ti je zaruka uspechu!
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 23.10.2009 09:14, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak veru - chlór je super! Veď preto ho obsahuje väčšina super-truper kozmických prípravkov do motora. A potom ešte samozrejme teflón, ktorý sa v motore zázračne nanáša na zaolejované plochy pri bežnom tlaku a nie tak vysokej teplote...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

turbo neryp uz!!!!!! :40bd:
takto chlapec nepreda tu tabletku uz nikomu a to si myslel, ze aku reklamu si tu spravi a este to zaklincoval, ze tabletkou uzdravil dymiaceho pasaka, ktoreho mu nachcipovali kamarati co robia profi upravy :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasne.

zapamatajte si ze ten kto dokaze znizit spotrebu motorov o liter bez zmeny ich konstrukcie (a nie o dva a pol litra ako sa tvrdi v niektorych prispevkoch) bude najbohatsi muz planety.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

turbo,teraz si ma nastval..prave si zmenil buducnost farmacutovi a takmer najbohatsiemu muzovi planety pod nickom chomistek2..teraz mi povedz,ako bude predavat dalej,hm? :3c90:
a dalsi americky sen v rici...

len ak uz toto nepresvedci dalsich,kotri naleteli,tak nviem co..ale pockame pol roka a budeme citat,kto poradi..:DD... napriklad s tym,ze mu zerie vela oleja..ak teda medzi tym nezacnu nanovo predavat teflonove doplnky do oleja,co spominal cico.. :40bd: :40bd:



Obrázok
dr.risko
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dr.risko »

No tabletky... mojej zenskej ujo - este niesme rodina tak takto komplikovane vysvetlene... ma octaviu 1,6 75kW samozrejme nachipovanu na nejaku hodnotu kokolo 120PS co je hned velmi zaujimave ze atmosfericky motor siel vyssie o 20% no ale to budu asi ti povestni ceski chiptuneri heh... no a k veci tak jazdieva na slovensko a zvykne spalit tak celu nadrz na cca 700km... no minule tvrdil ze dava tieto tabletky aj mi ju ukazoval bol to nieco ako haslerka lol... no a tvrdi ze mu to o polovicu menej zozere jo? cize tych 700km spravi na 30 litroch namiesto 60litrov... ale povedzme si kde je pravda? nachipovane auto - atmosfericky motor a plus az 20% ?? jasneeee... tabletka do nadrze a 50% uspora paliva? jasneeeee... no a este bonus nakoniec... ma aj aditivum v oleji no a olej meni tak ze vypusti cely obsah a naleje len to aditivum - pol litra... potom nastartuje motor a necha 2-3 minuty vrcat... Potom naleje olej... takze co som tym chcel povedat? kktom uz ani matka priroda nepomoze ked im raz rozum do halvy nedala... nedajte sa nahovorit na hluposti lebo vidite aky su ludia chytraci heh... tento moj znamy ako vidite ten ma uplne vsetko a este pred tym ako som kupil 1,9TDi fabiu tak to stihol naliat do oleja aj do nej... Ale az tak by ma to nenasralo lenze ich matematika je tiez taka ze ide do motora 4,5litra oleja no tak ho tam naliali ale uz ich nenapadlo ze tam naliali aj pol litra sracky... cize olej nad ryskou vysokooooo... po kupe to nemalo nastastie najazdene vela na tom oleji tak som to vypustil a olej vymenil... lenze toto ze taky kkt nahovori cele okolie a mi sa potom vozime na hrkalkach a platime po servisoch...

ps: desi ma ta predstava ze nalial pol litra hovan aj do tej 1,9TDi a nechal to na tom pol litri 2 minuty vrcat :(... napchal by som mu tie tabletky do riti !!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nechat auto vrcat s pollitrom "olejovej" naplne alebo cohokolvek namiesto oleja je taka donebavolajuca kravina ze takehoto cloveka pomoze asi len postrelit do stehenneho svalu aby sa spamatal.

pridelil by som mu dva litre vody na cely tyzden a nejako obmedzil pristup k dalsiemu mnozstvu. Ze ako by sa mu to pacilo...
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

dr.risko napísal: no a este bonus nakoniec... ma aj aditivum v oleji no a olej meni tak ze vypusti cely obsah a naleje len to aditivum - pol litra... potom nastartuje motor a necha 2-3 minuty vrcat...
koksooo, tak to uz hej, co uz dnes vselico existuje :40bd:
Ja si skor myslim, ze to je obycajny preplach motora, akurat to ujo poplietol a ma to naliat do stareho oleja, povrcat a potom vypustit :40bd: :40bd: chuda motor,tomu uz nepomoze ani olej 15w 40 :40bd:
chomistek2
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10.03.2006 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chomistek2 »

Všetci tu pozeráte nato ako to može nefungovať ale nepozeráte sa nato ako to vlastne funguje !!! Vsak tá abletka 100% funguje a nič nerobi s autom :-) proste pochopte jednu vec je to plne funkčne a nemá s tým žiadne palivo problem ,lebo tá tabletka nemení nijako zloženie paliva a neni to aditivum !!!

Vsak Vám dám testy ,ktoré robili na vlastných motoroch značky MItsubishi , Caterpillar , Mack , Volvo a Mercedes kde je 100 všetko popísane ako to funguje a urobene kompletne testy.

Pozrite sa troška na realitu a nie na blbé reči . Vsak každý motor je riešený podobne a princip fungovania je ten istý aspon tam kde behá piest :-)

Rozpraval som sa s pánom ,ktorý robi profesionálne chip tunning v uatách a spolupracu priamo s VW a možem zodpovedne povedať ,že on povedal že je to uplne 100% funkčné a nemá sa čo sať s motorom :-)
Takže tieto Vase vety ,ktoré tu hadže te ,že to nefunguje ,tak sú uplný nezmysel !!!
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Marin, milok, minac, rastislavgregor695, tuninka a 99 neregistrovaných