Kupa sportoveho auta do 350 000SK

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Kupa sportoveho auta do 350 000SK

Príspevok od používateľa Type-R »

Zdravim potreboval by som poradit ohladom kupe sportoveho auto do tych zhruba 350 000SK... Najviac som zvazoval hondu civic type-R ( lenze na SVK je slaby vyber a zo zahranicia mi to pride riskantne...) potom este toyotu celicu posledny model... a niake BMW E46 325i...
Mno na 95% som rozhodnuty pre ten CIVIC TYPE-R mozte mi napisat co si o tom myslite pripadne poradit co by ste zvolili vy alebo kdo ma skusenosti s type-R... Niake postrehy potrebujem vazne poradit dakujem pekne... [/b]
Dalibor99
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 15.06.2008 14:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dalibor99 »

Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

Nevyzera zle ale myslim ze s Type-Rkou sa to nemoze rovnat... teda urcite sa nemoze...
badboy
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.01.2006 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa badboy »

rodel
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22.08.2007 07:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rodel »

poda mna vyberas dobre,,type-r je proste super auto,,,ma plne nezavisle zavesenie podvozku,,,rychle zakruty mozes prechadzat po troch kolesach a bez nejakej nedotacavosti,,,,takysto motor z 2 litra 200hp tu niet co dodat...akurat ten vyber na svk je velmi slaby ani v cechach to nieje ziadna slava,,pozri si toto video a uz nebudes pochybovat http://www.youtube.com/watch?v=Duxz0_vfR2E(ak si ho este nevidel)
PS: na sprintoch nieje nicim vynimocne ze type-r(chip+par uprav) da M3(asi tym ze vazi o 100 ton viac :) )ako myslim ze M3 su tiez stroje ale kua tolko penazi za tak stare auto
badboy
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.01.2006 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa badboy »

vidim, ze mate toho vela odkrutene ked tvrdite ze type-r da dole M3 :D mozno ked vytiahnem 2 svieckove kable :twisted:
euro
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.06.2004 01:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa euro »

No neviem neviem, M3 asi nie, ale s Integrou Type R (hladka 1,8-cka) som dal dole BMW 330 coupe...

Nemam ju nijako upravenu. Mozno keby bola porobena, mohla by sa postavit proti M3. Ale vela zalezi aj na soferovi... :)
sucho
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.02.2005 23:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sucho »

keby bola upravena...
ako mozte porovnavat upravene auto so seriou.
aj ja som vytrel so svojim fiatom coupe novu m3jku...

ak si to nevies sam uservisovat,nekupoval by som ziadne sportove auto,aj tak to dakde rozjebes a potom sa vtom utopis...
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

radoslav1977: oki budem cakat ... Ale potom budem mat jednu podmienku ak sa mi bude pozdavat cena tak ju zoberiem do hodny v BA na kontrolu poznam tam ludi...
Nechcem sa totitz ojebat lebo tie peniaze setrim cely zivot:D a ked kupim auto za 350 000 tak mi ostane tak 5000 korun:D na benzin...
sucho
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.02.2005 23:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sucho »

vravim,na keru rit ti je drahe auto na ktorom sa bude furt nieco jebat,alebo to rozjebes a co potom??? ked nemas prachy,tak kup aspon nieco lacnejsie.. pouzite auto bez investicii neexistuje.
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

sucho: zo servisom by problem nemal byt... ale ako vravis ked ho rozjebem tak peniaze na opravu mat uz nebudem havarinu poistku si platiti nemozem dovolit... lebo typujem ze na tej type-R ked to tocis nad 6 tak 20l spotreba je dost realna...
Neviem mno stale sa rozdodujem ci este radsej nepockat s kupov... po prichode eura maju zevraj aj ceny aut ist podstatne dole najme jazdenych...
Len to ze na mobile.de kliknem civic type-R a je ich tam aspon 50 a tu je 1!!! ...
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

radoslav1977: ale kazdopadne aj bude mat zaujem predat ten svoj civic tak mi napis... lebo aj otco skulil po tej type-R ze by predal mame lagunu 2.0 16V benzin 2003r. 150k
a predsa len by bola aspon v garazi a ja by som aspon mohol sediet v recaro sedackach:D
sucho
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.02.2005 23:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sucho »

tak si to dovez.. vazne ja na tvojom mieste by som zauvazoval nad nejakym lacnejsim autom. tych 20l si aj malo povedal :) ale casto nad 6tis chodis nebudes.
jazdenky pojdu vzdy s cenou dolu,ak chces s kupou pockat ,najlacnejsie budu auta niekedy pred velkou nocou,kazdy rok to tak byva.
Aran
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.02.2008 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aran »

Caves ked chces super auto za hentie peniaze pozry tuto Imprezu,ma to kamarat a poznam to auto velmi dobre a viem kolko ho stalo aby vyzeralo takto.http://subaru-impreza.autobazar.eu/20-wrx-id746888.html
ide to jak gula a je tam novy motor,ale toto ti ziadnu chybu na ceste neodposti :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných