Kupa sportoveho auta do 350 000SK

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

sucho napísal:
petyy napísal:
sucho napísal:
keby som bol v cechach,tak si za tu cenu,co tu predavas a3 kupim s2,s4,alebo s6.

keby si si precital prispevky vyssie,prisiel by si nato,ze som reagoval na spravu od chalana,ktory pise ze s 92kw imprezou sa da jazdit sportovo...

a prepac,auto,ktore ma podvozok z oktavie nieje premna sportove ;)
to quattro co tam mas bude asi cez haldex spojku,cize to 4x4 je tam akurat pri rozbehu na snehu a ten motor co mas je uplne obycajna 1.8 ,ktoru svojho casu vw drbal do vsetkeho co sa dalo.

moje auto da 270 a nepovazujem ho za sportove ;)

našiel som na auto scout24 tuto najlacnejšiu s týmto motorom. http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lo2bzl3wlnzi

nájdi mi v čechách inu. prosímta, budem ti vdačný. cenám aut sa rozumieš prd. predávam ho bez navýšenia. to nebolo na kšeft. keby si videl ceny týchto aut vonku, nepísal by si kraviny. fakt mi nájdi v takom stave lacnejšiu. som strašne zvedavý!!!

a ono dá viac ako 240, má však obmedzovač. a čo ti ide 270, aké máš auto
ja len vravim otom,ze 220tis za taku rarohu je hovadina a nevidim absolutne ziaden dovod,preco by ludia z ciech,kde idu Skove modely od audi v neporovnatelne nizsich cenach ako na slovensku pokukovali po A3jke.

povedz mi co ma to auto navyse od normalnej a3 1.8t
robim chiptuning,kazdy s 1.8t 110kw motorom,kto mi da 4ku bude mat tych 130kw .

ked chcem vykon ,niesom k...t a chcem rychle auto od audi,tak si kupim uz rovno s3,lebo je to neporovnatelne lepsie auto a v podobnej cenovej relacii.

mam fiat coupe a bravo hgt. to bravo da 230 a mozno by ta dalo dolu :) ten motor co vtom mas ma kamos v leone a nejde to.
keby som mal to coupe v 6stupnovej prevodovke tak da 280km/h ,uz ked sa chces bavit o cislach.

pozri si všetky autobazárové stránky v celej europe. tato A3-S3, tak o bolo napísane v nemeckom techničáku, verzia sportissimo sa nedá kupiť nikde lacnejšie.je nižžšie posadená, má nižžšiu svetlu výšku ako A3, má iné brzdy, iný motor, iné turbo, tlmiče atd. je to všetko originál, žiadne upravy a chip na dvore :lol: . fakt si prejdi len tak pre zaujímavosť stránky a ak najdeš tuto verziu, navyše táto je v absolutne perfektnom stave, nenájdeš pod 200 000tento ročník. ja som to všetko pred kupou prebehol. tieto ročníky predávaju s týmto motorom najlacnejšie za 7000eur. je to iná technologia ako 110kw, nieje to amatérsky chipnuté. tieto modely s týmito motormi boli nové omnoho drahšie ako dieslové modely, sledujem ceny a tento si drží cenu. v čechách ho nemali na žiadnych stránkach. volalo mi pár ludí, ktorí sa tomu rozumeli a hladali tento model, dvaja chlapci mi 3 krát do týždna volaju, že si vybavuju uver, aby som počkal :lol:

obmedzovač ma pustí do 230km/h, je velmi dobre hodnotené auto a tu je kusok recenzie ktoru som našiel, ked som hladal nejaké inzeráty, u nás na slovensku a v čechách som nenašiel ani jeden na všetkých portáloch!
Ďalšie informácie: K charakteristickým rysom tohto kompaktného modelu patria výkonné 4valcové motory s výkonmi až 132 kW/180 k, pohon všetkých kolies quattro, špičkové zavesenie kolies, ktoré dovoľuje mimoriadne dynamický štýl jazdy, a zreteľne športový styling karosérie a interiéru. Audi A3 je skutočne výnimočným modelom, pretože si do svojej kompaktnej triedy prináša rad technológií z prestížnych modelov Audi vyšších kategórií.
dani875
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13.10.2008 11:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dani875 »

Dobre rozmýšľaš, ale na Slovensku takmer nereálne zohnať také auto. A pri Tvojej fin. situácii by som možno zvážil 1,8 VTI. Nie je to to pravé orechové športové, ale dá sa. Mal som, slušné vozenie.
Niečo takéto:

http://honda-civic.autobazar.eu/18-vti-id592868.html
radoooooo
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 30.09.2008 09:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoooooo »

ty musis byt teda NADodbornik ked tu porovnavas legacy s starym motorom a imprezu s vynovenym motorom, aj ked o to tak nejde.
Keby si trocha porozmyslal,alebo sa aspon trocha povozil na jednom a druhom, pochopil by si kde je rozdiel, ale nebudem to tu rozpisovat, naco by som plytval casom nad niekym kto je sam najmudrejsi.
sucho
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.02.2005 23:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sucho »

radoooooo napísal:ty musis byt teda NADodbornik ked tu porovnavas legacy s starym motorom a imprezu s vynovenym motorom, aj ked o to tak nejde.
Keby si trocha porozmyslal,alebo sa aspon trocha povozil na jednom a druhom, pochopil by si kde je rozdiel, ale nebudem to tu rozpisovat, naco by som plytval casom nad niekym kto je sam najmudrejsi.
pan NADodbornik.. motory v jednom aj v druhom su si velmi podobne,je to typ boxer, dokonca si myslim,ze legacy by mohlo ist kustik lepsie koli vahe a ked niekto robi z 92kw motora na 1400kg aute sportak tak je chuj.
sucho
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.02.2005 23:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sucho »

petyy napísal:
sucho napísal:
petyy napísal:

našiel som na auto scout24 tuto najlacnejšiu s týmto motorom. http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lo2bzl3wlnzi

nájdi mi v čechách inu. prosímta, budem ti vdačný. cenám aut sa rozumieš prd. predávam ho bez navýšenia. to nebolo na kšeft. keby si videl ceny týchto aut vonku, nepísal by si kraviny. fakt mi nájdi v takom stave lacnejšiu. som strašne zvedavý!!!

a ono dá viac ako 240, má však obmedzovač. a čo ti ide 270, aké máš auto
ja len vravim otom,ze 220tis za taku rarohu je hovadina a nevidim absolutne ziaden dovod,preco by ludia z ciech,kde idu Skove modely od audi v neporovnatelne nizsich cenach ako na slovensku pokukovali po A3jke.

povedz mi co ma to auto navyse od normalnej a3 1.8t
robim chiptuning,kazdy s 1.8t 110kw motorom,kto mi da 4ku bude mat tych 130kw .

ked chcem vykon ,niesom k...t a chcem rychle auto od audi,tak si kupim uz rovno s3,lebo je to neporovnatelne lepsie auto a v podobnej cenovej relacii.

mam fiat coupe a bravo hgt. to bravo da 230 a mozno by ta dalo dolu :) ten motor co vtom mas ma kamos v leone a nejde to.
keby som mal to coupe v 6stupnovej prevodovke tak da 280km/h ,uz ked sa chces bavit o cislach.

pozri si všetky autobazárové stránky v celej europe. tato A3-S3, tak o bolo napísane v nemeckom techničáku, verzia sportissimo sa nedá kupiť nikde lacnejšie.je nižžšie posadená, má nižžšiu svetlu výšku ako A3, má iné brzdy, iný motor, iné turbo, tlmiče atd. je to všetko originál, žiadne upravy a chip na dvore :lol: . fakt si prejdi len tak pre zaujímavosť stránky a ak najdeš tuto verziu, navyše táto je v absolutne perfektnom stave, nenájdeš pod 200 000tento ročník. ja som to všetko pred kupou prebehol. tieto ročníky predávaju s týmto motorom najlacnejšie za 7000eur. je to iná technologia ako 110kw, nieje to amatérsky chipnuté. tieto modely s týmito motormi boli nové omnoho drahšie ako dieslové modely, sledujem ceny a tento si drží cenu. v čechách ho nemali na žiadnych stránkach. volalo mi pár ludí, ktorí sa tomu rozumeli a hladali tento model, dvaja chlapci mi 3 krát do týždna volaju, že si vybavuju uver, aby som počkal :lol:

obmedzovač ma pustí do 230km/h, je velmi dobre hodnotené auto a tu je kusok recenzie ktoru som našiel, ked som hladal nejaké inzeráty, u nás na slovensku a v čechách som nenašiel ani jeden na všetkých portáloch!
Ďalšie informácie: K charakteristickým rysom tohto kompaktného modelu patria výkonné 4valcové motory s výkonmi až 132 kW/180 k, pohon všetkých kolies quattro, špičkové zavesenie kolies, ktoré dovoľuje mimoriadne dynamický štýl jazdy, a zreteľne športový styling karosérie a interiéru. Audi A3 je skutočne výnimočným modelom, pretože si do svojej kompaktnej triedy prináša rad technológií z prestížnych modelov Audi vyšších kategórií.
ja ti nevim karle,premna je to furt A3jka ,cize ziadne vynimocne auto.prajem rychly predaj,aj ked si nan este asi chvilku pockas a to nielen koli aktualnej situacii na slovensku.
sucho
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.02.2005 23:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sucho »

sucho napísal:
radoooooo napísal:ty musis byt teda NADodbornik ked tu porovnavas legacy s starym motorom a imprezu s vynovenym motorom, aj ked o to tak nejde.
Keby si trocha porozmyslal,alebo sa aspon trocha povozil na jednom a druhom, pochopil by si kde je rozdiel, ale nebudem to tu rozpisovat, naco by som plytval casom nad niekym kto je sam najmudrejsi.
ked si taky premudrely vysvetli mi rozdiel medzi starsim 85kw a novsim 92kw boxer motorom :)

kym je na motore ok kompresia,tak vykon nestraca. ak sa nemylim,to legacy bude asi lahsie ako impreza,tym padom ma vyssi vykon a krutak na 1kg vahy ,cize je aj rychlejsie. a ked niekto tvrdi o 92kw aute co vazi 1350kg ,ze je sportove a neviemake,tak je premna chuj,alebo sa este v sportovo ladenom aute neviezol.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: to je čo za športak

Príspevok od používateľa petyy »

peterko telgart napísal:chlapci prečo sa stale točite okolo tej audi ved to v žiadnom pripade nie je športove auto ved to ma design jak žiguli kombi,aj keby to malo 400 koni tak by to človek ktory ma rad športove auta nekupil .ved je to aj otom ako to auto vyzera nie iba o vykone aj ked samozrejme kone musia byt.netaram iba do vetra ako niektory jazdil som už na viacerych,naj bolo porsche 911 ale to je o inom teraz mam celicu a ked idem niekam tak určite zaujme 90%ludi ale nebudem tarat že je to super športove auto.tak prosim neponukajte somariny ako astru ,audi3 ,tigru a ine šunky aj keby mali 1000 kw
porsche 911 je už uplne iná kategoria a je jasné, že nemožeme tu audinu porovnávať.
chcel som poukázať len na to, že cena aj stav tej audiny ktoru som ponukal, nieje vysoká, lebo o tomto type mám prehlad o jeho cenách u nás aj v europe. jeden týpek je predáva ešte o rok staršiu a za vyššiu cenu-tu je jeho link http://audi-a3.autobazar.eu/18-t-quattr ... 68856.html
ja mu to nezazlievam, ale neviem v akom je stave. možno si chce niečo prihodiť aby zarobil, ale omnoho lacnejšie ju nekupiš ani nikde vonku. ceny sa začínaju od 7000eur.
jasné, klasické so 1,8t so 110kw motorom a klasickým podvozkom idu omnoho lacnejšie, ale tento model bol ako nový predávaný najdrahšie zo všetkých seriových A3.
len na pripomenutie, toto je tá moja
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=704115
samozrejme eše raz pripomínam, že skutočné športové autá ako porsche 911, ferarrri atd to nieje ani nebude, ale to by sme sa bavili zase o iných cenách a o inej kategorii :zga27: :zga27:
radoooooo
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 30.09.2008 09:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoooooo »

vidim ze mas prehlad ked tvrdis ze legacy je lahsie ako impreza
malymato
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.03.2007 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa malymato »

Aran napísal:Caves ked chces super auto za hentie peniaze pozry tuto Imprezu,ma to kamarat a poznam to auto velmi dobre a viem kolko ho stalo aby vyzeralo takto.http://subaru-impreza.autobazar.eu/20-wrx-id746888.html
ide to jak gula a je tam novy motor,ale toto ti ziadnu chybu na ceste neodposti :wink:
vyzera sice super, ale neviem ci je to prave auto do ktoreho vrazis posledny cash a si spokojny, vysmaty... nepovazujem sa za odbornika, ale tie vystupene predne blatniky sa davali na wrx? nebolo to nahodou dorobene po nejakej necakanej udalosti? :-\ (pri hentakom stroji, ziadna hanba)... este by ma zaujimalo, kedze to ma od seriovky daleko, kolko to spapa s lahkou nohou?
Georgo11111
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 30.08.2008 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Georgo11111 »

Za 350 000 kúpiš solídne audiTT.
A to je imidžovka ako sa patrí, nebudeš stíhať odháňať babeny :) :) :)
Boss333
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.12.2008 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Boss333 »

rodel napísal:poda mna vyberas dobre,,type-r je proste super auto,,,ma plne nezavisle zavesenie podvozku,,,rychle zakruty mozes prechadzat po troch kolesach a bez nejakej nedotacavosti,,,,takysto motor z 2 litra 200hp tu niet co dodat...akurat ten vyber na svk je velmi slaby ani v cechach to nieje ziadna slava,,pozri si toto video a uz nebudes pochybovat http://www.youtube.com/watch?v=Duxz0_vfR2E(ak si ho este nevidel)
PS: na sprintoch nieje nicim vynimocne ze type-r(chip+par uprav) da M3(asi tym ze vazi o 100 ton viac :) )ako myslim ze M3 su tiez stroje ale kua tolko penazi za tak stare auto
no jasne ked spravis par uprav na M3 tak muze ist type-r do zadku :4090: :40bd: :..: ...nehovorim,ze to chodi zle M3 je M3
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

zatial som tu nevidel ziaden navrh sportoveho auta :d :D

v tejto cenovej hladine okrem dakych pofidernych hothatchov tazko vyberat nieco naozaj sportove... ale da sa priesit Toyota MR2 napriklad. Sprava koncepcia, motor vzadu, zadny nahon, nizka hmotnost... LOtus Elsise MK 1 sa uz tiez da poriesit, mozno daky nepreplnany Opel Speedster... Alebo vylagrovany Porsche Boxster
nikko
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.11.2006 18:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikko »

AUDI S4 2,7 Bi turbo základ 256PS
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

Dakujem za prispevky tato tema je este stale aktualna kedze auto si planujem kupit niekedy na JAR... ale tak stale som neni rozhodnuty... Tie nissany ano vyzera to dobre ale nechcem kupovat 15rocne auto... Neviem zvazujem aj S3 1.8T , BMB 328i e46 , ci audi TT ... mno stale som viac nakloneny pre tu type-R

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 76 neregistrovaných