Odstúpenie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No čítam tuná názory odborníkov, ktorí síce vedia o tom prípade len to že sa jedná o toledo 2001, ale inak sa vyjadrujú ku všetkému. Treba trocha brzdiť, dáma zrejme nemá tušenie aký je problém, tak ju netreba zbytočne dezorientovať.
A také vyjadrenie, že vraj „zlomená náprava“, to čo konkrétne znamená ?
Mal som spočiatku dojem že 1550 e za také auto toho roku výroby je dosť veľa, ale ako pozerám, v inzercii sú aj o kus drahšie také autá, takže aj keď neviem o tom aute nič, asi cena nebola veľmi natiahnutá.
Viem že to je nemilé, keď nejde všetko tak ako má na prvý šup, ale nevieme a zrejme ani majiteľka nie, že prečo to auto neštartuje.
Možno to je úplná banalita, ktorá keď sa porieši, bude to auto slúžiť k spokojnosti.
Ako bolo napísané, prvé by som volal tomu predávajúcemu, súčasne by som sa pokúsil niekoho z okolia kto sa rozumie autám, do toho zainteresovať.
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

bajo777 napísal:ved toto...normalneho nestretne - neda mu nikto nahubu, potom caka nalestena sopa na svojeho zakaznika lol , bohuzial za toto ste strngali, za slobodu volby a trhove hospodarstvo, v praxi si to vacsina vysvetlila pokial si na slobode , utrhni kolko vladzes...
To nie ze trhove hospodarstvo...,ale na slovensku zlyhava sudnictvo a charaktery ludi.
A ovecky sa spravaju ako baca a "jeho ludia."
fabio.sk.ma
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 21.07.2007 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabio.sk.ma »

zopar aut som predal.stalo sa mi ze sa pridrel motor po tyzdni kupujucemu.proste stalo sa.auto som zobral naspet ale za polovicnu cenu.dohodli sme sa ze kazdy ma na tom vinu....autto som hned predal na dieli....predal som staru vectru B .za 3 dni mi volal chalan ze ju chce vratit lebo je hnila.ok odtratame od dna 80e.ale po mesiaci nieje sanca vratit auto a ecka.....do tyzdna by sa dalo nejako dohodnut ale po viacerich dni vobec
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

bajo777 napísal: za toto ste strngali, za slobodu volby a trhove hospodarstvo
takéto by som čakal od niekoho celkom iného. Ty si neštrngal ?
Vari komunizmus-socializmus bol lepší ?
Len málo ľudí si uvedomuje že druhou stranou mince osobnej slobody je zodpovednosť každého za svoje konanie.
V tomto prípade zodpovednosť predávajúceho, ale aj zodpovednosť kupujúceho, že nekúpim slobodne niečo čo nemá tú hodnotu a keď už kúpim lacno a staré, tak si zodpovedám sám za to, že som si napríklad ku kúpe neprizval niekoho kto by mi odborne poradil.
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

V globale bol socializmus lepsi a spravodlivejsi.Postavil skoly a nemocnice a v potravinach sme boli sebestacny...a nie ako dnes sme dobry len na vyvoz bordelu z unie.
Kto ma dnes na slovensku velke prachy,vacsinou zlodeji,alebo ty ktory zdieraju obycajny lud.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Nalomena naprava? To je co prosim pekne? Zsmyks nezamyka si di mala skusit to nie je skryta vada a insk je to aj bezne na tom modeli treba zamok precistit a mozno vymenit spinac, k startovaniu sa nejdem vyjadrit lebo nie su info o motore a okrem toho za mesiac si mohla kde co sama znicit ked nestartovalo trebalo hned na druhy den kontaktovat
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Cena je samozrejme premrstena ale vec ma taku cenu aku je kupec ochotny zaplatit. Ja by som viac ako 500e nedal. Celkovo mam dojem ze auta starnu ale ceny akosi ostavaju. Ja som pred 8 rokmi kupoval podobne auto za 2800 a aby som dnes za take dal 1500?????? Problem je pravnicky,skryta vada je definovana salamunsky a v tomto konkretnom pripade je asi nemozne cakat ze je tu narok na spatne prevzatie. Ja by som skusil Slusne poziadat aspon nejaku sumicku. Ak neda neda....
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

mjato napísal:V globale bol socializmus lepsi a spravodlivejsi.Postavil skoly a nemocnice a v potravinach sme boli sebestacny...a nie ako dnes sme dobry len na vyvoz bordelu z unie.
Kto ma dnes na slovensku velke prachy,vacsinou zlodeji,alebo ty ktory zdieraju obycajny lud.
asi si v tom nezil. Nebol ani lepsi ani spravodlivejsi. Mame sa tu tak ako sme si ustlali za tie roky. Sme hlupy narod a hlupaci si nic dobre nezasluzia. Mafia nam tu rozobera roky nase dane a mi si hladame dalsie zamestnania lebo sme predsa usilovni....
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Ak si podpisal pracu za socializmu na 10 rokov vo fabrike dostal si byt,ten isty byt dnes po kupe mlady splacaju cely zivot.Robotnik s 3 detmi postavil a splatil murovany rodinny dom.Ale to je mimo temy.
Ktosi tu pisal o tom,ze stare auta sa predavaju draho..to si asi nepozeral cenu cca.15 rocnych motoriek.
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

mjato napísal:V globale bol socializmus lepsi a spravodlivejsi. Postavil skoly a nemocnice a v potravinach sme boli sebestacny.

Mjato, nepíš tu také sprostosti, prečítaj si ešte aspoň 2x čo hjundai napísal, ak si vtedy žil tak zrejme si bol maximálne puberťák a ak si naozaj starší, tak si padlý na hlavu.
Choď do Rakúska alebo Nemecka si pozrieť aké školy a nemocnice si tam oni postavili v čase keď tu vládli komunisti.
A netrep o bytoch, ja veľmi dobre viem ako sa dalo, resp. nedalo dostať k bytu, aj tam kde som robíl, áno robotníci niektorí dostali byt, ale vzdelaní ľudia zväčša utreli hubu, pretože áno podľa komunistov bola budúcnosť národa nevzdelaní robotníci, tí mali prednosť, no a ešte mali prednosť komunisti.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

wilz napísal: Ty si neštrngal ?
nie, keby som mal dostatocny vek, by som bol strngal, ale moje vtedajsie predstavy a realita po 29 rokoch aj tak nesedia, cim nechcem povedat ze by som sa vracal rad v case... :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak áno, mnoho vecí by mohlo byť lepších, nemáme tradíciu v spravovaní si svojej existencie.
Čo sa dá čakať od národa, ktorého veľká časť chodila celé generácie robiť murárov a slúžky do Vídne a do Budapešti.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

povedzme si to takto, sloboda len dala dole masky ludom, nezmenila ich, nejsu lepsi horsi, su len odvaznejsie sami sebou...nemame tu odkial zobrat novych 5 milion, mame len tych istych, niekto povedal ze ta banda hore by tam sedela presne v stejnom zlozeni za kazdeho rezimu, ale aj ta banda co ju stretnes na ulici by bola uplne stejna, na to sa tak trosku zabuda...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Wilz ty chces porovnavat horne uhry s rakuskom....akoby sme mali spolocnu startovaciu ciaru.
Robil som vo Wiedni a ani rakusanom nelietaju pecene holuby do huby.
PS:porovnaval som obdobie pred a po revolucii a nie slovensko z rakuskom.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Tak sa opýtajte robotníkov či bolo lepšie za komančov. Každý povie že bolo.mám kolegu a má teraz 64r. a už ide do dôchodku :d :D . Keď som sa ho pýtal na komunizmus jeho odpoveď bola ja som žiadne obmedzenia nepociťoval,mne bolo v tedy lepšie. Kto z vás by terz rád podpísa fabrike 10 r. aby dostal byt?Bol to 100x sociálnejší systém,neboli takè rozdiely ako teraz.slušnosť národa,rešpekt,polícia,všetko bolo inde.svokor má 75 a hovorí,vtedy by si sa nemusel báť ísť v noci sám po meste,dnes ideš so stiahnutou riťou.opak môžu tvrdiť len tí čo im kapitalizmus( je jedno akým spôsobom) hodil majetok k nohám.
Čo by bolo keby ? To nik nemôže vedieť.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 98 neregistrovaných