Odstúpenie

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Je tu len nazor jednej strany. Kludne tu moze byt druha tema v zmysle, ze dievca kupila odo mna auto, na vsetky chyby bola upozornena, aj dostala zlavu z povodnej ceny a teraz chce voz vratit... ti isti ludia by ste tam pisali, aku ju ma poslat do pip a nezaoberat sa tym. Hehe
Moly13498
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 01.04.2018 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moly13498 »

Prečo by som to robila :D
Moly13498
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 01.04.2018 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moly13498 »

A dobre chcela som sa len informovať to na čo som sa pýtala už to ide dosť mimo témy .. Keby bolo keby.. Takže diki kto to komentoval normálne a stačilo ďakujem to bolo všetko dovi.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

pidizvi napísal:Je tu len nazor jednej strany. Kludne tu moze byt druha tema v zmysle, ze dievca kupila odo mna auto, na vsetky chyby bola upozornena, aj dostala zlavu z povodnej ceny a teraz chce voz vratit... ti isti ludia by ste tam pisali, aku ju ma poslat do pip a nezaoberat sa tym. Hehe
ja by som bol na jeho strane aj bez ohladu na vsetko :41c2:, predpokladam ze do kupy ju nikto nasilne nenutil, kupila 2001 a ze zle ? na take auto uz ani ten co ho vyrobil neda hodinu zaruku, ved sa spamatajte , ja mam v kalendari 2018 pre info :::
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kefalíne čo si myslíte kolkože má vydržať taký automobil??? No taká Praga V3S aj 60 rokov :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ma vydrzat nez mu skonci zaruka + kilometre, podla toho co nastane skor lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Moly13498 napísal:No prekvapuje to aj mňa.. Keďže pán povedal že vlastní autodielnu a že všetko na ňom porobil.. Už sa nedá nikomu veriť. :38eb:
Aj tak by som ku nemu nasmeroval najbližšiu jazdu, keď nezdviha, aspoň nech ti poradí, čo by on urobil predávajúcemu, keď by mu zamlcal zlomenú nápravu.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Moly13498 napísal:Áno ale nedvihol budem to skúšať a uvidím
Necakaj ze dvihne.Je rad ze sa auta zbavil.Ale kazdy problem ma dve riesenia.Das auto ako tak porobit aby to moc nestalo alebo auto predas.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Kľudne si prichystať dalsich 1500€ na servis, aby auto bolo pojazdné.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

bajo777 napísal:
pidizvi napísal:Je tu len nazor jednej strany. Kludne tu moze byt druha tema v zmysle, ze dievca kupila odo mna auto, na vsetky chyby bola upozornena, aj dostala zlavu z povodnej ceny a teraz chce voz vratit... ti isti ludia by ste tam pisali, aku ju ma poslat do pip a nezaoberat sa tym. Hehe
ja by som bol na jeho strane aj bez ohladu na vsetko :41c2:, predpokladam ze do kupy ju nikto nasilne nenutil, kupila 2001 a ze zle ? na take auto uz ani ten co ho vyrobil neda hodinu zaruku, ved sa spamatajte , ja mam v kalendari 2018 pre info :::
Raz sa tu stazuje na komplikovanost novych aut a ich nekvalitu. A ked si niekto kupi 2001ku tak je to stara sunka a je hlupy, co cakal, ked kupil stary vred. Potom pride clovek co chce nove a radí sa mu, nech nekupuje nove, ze to rychlo stráca hodnotu. :zga27: :zga27:

Nejaky biznismen s autami, vrchol potravinoveho rebricka a inteligencie, tlchuba jej predal auto s chvalospevom a doslova ju oj*bal. Lebo vyuzit neznalost zeny na obohatenie sa je fakt prahsprosta ubohost a prajem mu jedine, nech sa mu to dvojnasobne vrati.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

jedna vec je ze auto je davno moralne aj fyzicky odpisane, druha vec je v akom je realne stave...moze byt kludne cuker vo fabrickom stave aj 20 rocne a take si mala kupit ! to ze tomu nerozumie je koho chyba ? aky zakon porusil predajca ? aj keby to bol sebevacsi ojebavac az tam nejsu vyslovene veci v style bastlenej opravy dubovy piest a podobne, moze si leda blahozelat ku dobrej investicii...veci ako nefunkcny starter, alebo zlomena naprava su prirodzene opotrebenie u 17 rocneho ;-), este raz, stav mala riesit PRED kupou a nie vyplakavat nad starou sopou dodatocne, nech sa paci obratit sa na sud, my sa tu darmo dohadujeme co nikto nevie, mozno keby tu bolo nafotene, len si tukame na celo...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

dobre,ale ten zhnity stary serbel mal predat za 400e,nie za 1500e,keby pride normalny,da mu akurát tak po papuli,lebo aj najsprostejsi mechanik,vie v akom stave ma auto,ale zas je pravda,ze tu kazdy den sa zobudi takyto cloviecik,tak preco to neskusat a predavat hnoj.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Priklanam sa k bajovi777.Mam a predavam take stare auto a zaruku nan nedam,lebo uz davno mohlo byt zosrotovane.Auto jazdi a nieje prehrdzavene,ale normalny clovek na to zaruku neda a normalny kupujuci ju ani nevyzaduje.Na tom aute sa pri nesetrnom zaobchadzani moze pokazit xy veci za kratky cas...A cenu si urcuje predavajuci,lebo pre mna ma auto danu hodnotu a pod moju cenu ho radsej dojazdim a zosrotujem ako ho mam predat za 500 a este mi ma kupujuci vyvolavat nezmysli.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

ja si neviem predstavit ze niekto pride po mesiaci vratit auto a este stym ze mu ho aj sam poskodil -myslim tym preliacinu, kupujem stareho vreda tak si otom nieco zistim a pri obhliadke sa nato zameram ,alebo niekoho zoberiem zo sebou , inac tie toleda su komplet zhniliny a nedal by som zato ani spominanych 400eur
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ved toto...normalneho nestretne - neda mu nikto nahubu, potom caka nalestena sopa na svojeho zakaznika lol , bohuzial za toto ste strngali, za slobodu volby a trhove hospodarstvo, v praxi si to vacsina vysvetlila pokial si na slobode , utrhni kolko vladzes...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: minac, tatkotom a 88 neregistrovaných