Nové pneu v e-shope DOT2013

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

K tomu by som rád vedel že čo znamená jazdiť kľudne a čo jak blázon.
Sú určite aj rôzni nevybujačení, viď môj dnešný dopoludňajší zážitok.
Išiel som do rakús, na ceste medzi Wolfsthalom a Hainburgom (asi 2-3 km) v kolóne 6 áut nás vyslovene nebezpečne postupne predbiehal nejaký mládenec na BMW 3, protiidúce autá ho míňali o chlp. Myslel som že či nejde náhodou s rodiacou priateľkou do nemocnice, ale nie na začiatku Hainburgu odbočil do obchodného centra.
Ale čo keď ty, kľudný, pokojne jazdiaci človek, budeš musieť vďaka podobnému blbečkovi urobiť nejaký náhly manéver alebo riadne brzdiť, potom budeš rád keď ťa pneumatiky podržia, prd ti pomôže to, že ty 99% svojich jádz jazdíš „kľudne“.
Takže tvoja skúsenosť s dvomi starými pneumatikami voči novým Hectorám má len tú výpovednú hodnotu, že nové sú lepšie ako staré a zjazdené.
strelecbn
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 29.10.2011 18:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa strelecbn »

Jazdiť kľudne znamená že zbytočne neriskujem.Šiel som na nich aj 180 ale na prázdnej ceste.Dva krát ma podržali v takej situácii ako opisuješ keď ma ohrozil tiež nevibujarený blbeček a musel som prudko zmeniť smer, a to nerátam tých kreténov čo nepoznajú rozdiel medzi hlavnou a vedľajšou cestou a ja som musel na pár metroch zostať stáť. Čiže zatiaľ ma vždy podržali a nikdy nesklamali.Ja som chcel len napísať že keď chcem niečo kritizovať, mal by som s tým mať nejakú skúsenosť.Kupoval som ich na základe kladných recenzii a odporučil mi ich mechanik v pneuservise čo ich mal tiež obuté,a taký sa hádam vyzná.

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných