Navod,ako overit servisku auta,kupovane v zahranici....

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Ja chápem jeho reakciu, nie je to ľahké a každý občas ponadáva ja pičujem stále...Kiež by bolo viac takých firiem a predajcov.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

patko1 napísal:Za 10-12000 si mozes kupit akurat tak nejaku octaviu alebo passat ale nie auto ako predavam ja , ktore ked uvidi polovica bmw maniakov tak sa opusti a cvrkne si


Ja som povedal môj názor že ja dám tolko a ten kto dá viac . . je podla mna z BMW napichaný alebo predajca ktorý to zobere na kšeft
patko1 napísal:A o tom kamosovi co si pisal ze mu daco odislo na bmw 525 2009 je kusok zcestne. Pri takom aute treba ratat ze servis nie je o centoch ale o stovkach eur. Prave preto ked ja pojdem do BMW a vytlacia ti od mojho auta kolko bolo zafinancovane do servisu tak sa ti hlava zakruti.
Scestné možno pre teba , len on to kupoval z BMW predajne :40bd: :40bd:
SUV4
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 29.07.2009 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SUV4 »

Chlapi take navody na overovanie a podobne kraviny a ze este poradenstvo na telefone mozete davat tak akurat v inej galaxii.Treba sa odlepit od pocitacov a trosku prist do reality ,lebo vacsia polka tu ani auto nevidela,sice mozno na monitore............................ . :-\ :-\ :-\ :-\
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..a to je aka ta trealita?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Väčšia a menšia polovice neexistuje, polovice sú vždy rovnaké! Ale vy si to aj tak nikdy nezapamätáte lebo väčšia polovica z vás nedáva pozor...
siky8
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.11.2013 10:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siky8 »

Zdravím, neviem kam to napísať ale táto téma čiastočne rozoberá moju aktuálnu problematiku, tak to teda dám sem. Rozhodol som sa s kamarátom že skúsime tento typ biznisu, dovoz áut zo zahraničia za účelom predaja tu u nás. Mám nespočetne veľa otázok a pred kúpou prvého auta by sa mi zišla určite nejaká rada.

Našiel by sa niekto z Banskobystrického kraja kto by bol ochotný sa stretnúť a trochu mi pomôcť zo základnými informáciami / dať nejakú radu?

Rovno napíšem že mám 19 rokov aby ste neboli "vyhúkaný" keď ma uvidíte, že čo to je sakra za fagana (kvôli prípadným predsudkom).

Ak by sa niekto našiel tak kontaktovať ma môžte tu na fóre formou súkromnej správy. Dúfam že sa nejaký dobrák nájde, ďakujem:)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Drzim ti palce v tom, aby si na tom nebol stratovy, najma v case, ked su ceny aut v ramci Europy prakticky vyrovnane a dopyt slovenskych zakaznikov vyzera tak, ako vyzera... ja mam tiez jedneho kamarata, tiez sme nad kadecim rozmyslali, urobili par financnych vypoctov a vysrali sa na to :-)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

siky, ja viem, že robiť sa ti nechce, ale ver, že hento už dnes neletí. A máloktorý biznis sa začína tak ako si to ty predstavuješ...
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Heh,to ako keby si sa taxikara skusil opytat co a ako ked chces zacat v jeho rajone :-) ...pozri si film "Bony a klid " ako to zvykne skoncit :-) ...pokus o vtip,neberte ma vazne
siky8
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.11.2013 10:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siky8 »

cicmanec napísal:siky, ja viem, že robiť sa ti nechce, ale ver, že hento už dnes neletí. A máloktorý biznis sa začína tak ako si to ty predstavuješ...
Peniaze si zarábam a toto by šlo skôr viac ako hobby.


Pán autolaik, pokus o vtip to bol, ale zo slabšieho súdka. Neberte to v zlom ale ja som sem prišiel s absolútne serióznym záujmom. Ozvali sa mi 2 užívatelia takže asi máte na to moc negatívny pohľad.


Za rekacie všetkým ďakujem.
zdenoTN
Príspevky: 198
Dátum registrácie: 06.03.2008 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenoTN »

inak tuto temu som zakladal ja na bmw klube rsp. ten manual som vymyslel....stacilo by napisat aspon ze je to dotial okopirovane :28b7:

snad pomoze dakomu
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

zdeno TN..,v prvom mojom prispevku v poslednom riadku je poznamka,ze navod je skopirovany z ineho fora..a ze za navod nerucim...,tj.v pripade nefunkcnosti,aby sa na tvoju hlavu nesypali hromy-blesky,ak by som spomenul autora...
monojetronic
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 06.05.2010 01:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa monojetronic »

existuje nejaka stranka podobna nasej seka.sk resp. http://tkcheck.assecosolutions.sk/ resp. KO.sk, kde si overim podla SPZ nemecke auta ?
Jedna sa ze vidim v ponuke dovezene auto z nemecka s ich SPZ, a rad by som aspon informativne vedel ci kilometre sedia ?
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

vsetky stranky pre overovanie su spoplatnene...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A furt len tie kilometre dokola! Stránku, kde by sa dalo overiť aj to kto je majiteľ a ko s tým jazdil, by si nechcel? :::

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných