Kúpili by ste novú Škodu KAROQ ?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Pepo64, veľa károv si leští pipíka podľa veľkosti auta. Keď mám malý pipík musím mať veľký kár. Ja mám najväčšieho medveďa ACTROSA :40bd:
nrtm
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 13.05.2006 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nrtm »

Neda mi nereagovat. Netvrdim, ze auta VW group su zle. Ale ked na Slovensku date na kopu hovna logo VW, Skoda, Audi alebo Seat tak sa slovac ide z toho pokakat. A ked k tomu prilepite este aj TDI, tak sa z toho rovno poserie.
Dufam ze som nikoho neurazil.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Nekúpil, ale napr.jej sestra Seat Ateca sa mi páči. Ani tú by som však nekúpil. Príliš veľa peňazí vyhodených do vzduchu :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24981
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pekne vystihnuté.Áno páči sa ,a páči sa nesmierne veľa aut.Ale ako mnoho iných vecí ktoré sa páčia - ich vonkoncom nepotrebujeme aj vlastniť.Zrejme do veci silne hovorí rozum,auto treba na prevoz a to splní tiež spústa aut za zlomok tej ceny.V momente keď si to urobilo svoju prácu,je to len kus pekného plechu na ktorý sneží či pečie slnko.Takže okamžite za otázkou či sa páči,ide druhá,potrebujem to ? A čo vôbec potrebujem ? Kedže to čo mám si svoje splní vrchovate tak končia všetky otázky,a úplne mi stačí že tie peknoty behajú vo vlastníctve iných, a mne za ich opravu platia.Nech ich kupuje kto chce a prečo chce aj naďalej,pre mňa je otázka akú úlohu má auto plniť splnená tým čo mám a čo budem drať do posledného dymu z výfuku.Malé,čiperné,smiešna spotreba,nulové náklady na servis,nikto nepokradne a ak áno tak vráti.Imidž neriešim,susedia majú tiež jednu dieru v riti ako ja,priateľov si vyberám a je mi šumafuk aké auto majú a im aké mám ja,neurobí zo mňa viac ani menej.Neviem nájsť jediný dôvod prečo hebedo do dvora.Ešte aj môjmu psíkovi je jedno či očurá Corsu alebo Karoq
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Z toho o 40 rokov traktor nespravím lol takže nie , nekúpil. Ale budem vyrábať výstuhu do palubnej dosky. Ach jaj. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Lubko33
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 18.06.2009 10:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubko33 »

Sorry páni, cena Škody Karoq začína od 19770€ s nejakým litrovým motorom, to radšej novú Vitaru 1,6 benzín za oveľa nižšiu cenu, alebo nejakú SUV dobrú jazdenku. Takéto auto zn. Škoda by malo stáť podstatne menej ako jeho konkurenti. Toľko môj názor.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Robím diely aj do Suzuki , škoda reči. :40bd: :40bd: :40bd:
Kto do dnešného biznisu s autami naozaj vidí , nekúpi nič. lol Ešte dva x si prečítajte čo napísal Milan. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

volakedy sa automobilky predhanali v aerodynamike, v jazdnych vlastnostiach, dneska staci velka buda na koleckach zakaznikom...s tou vahou pozor nato, bol som prekvapeny ze taky duster vazi tolko co moje auto vo velkosti golfa lol, nic proti dusteru, viezol som sa po zlej lesnej ceste na horsku chatu a pohode !
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Nebola Suzuki Vitara, ktora prvykrat v historii porazila v predajoch na Slovensku Skodovku ? Historicky milnik. Predaje mestskych SUV neustale stupaju. YETI a jeho bizarny design nemoze sutazit s CX5, ci Vitarou.

V skodovke toto nenechaju len tak, a vznikol Karoq.

Radsej Vitaru S vo fullke s turbo benzinom a styrmi valcami za 18 ako ten vymysel zo Škodovky, a o ich cenotvorbe radsej pomlcim.

U mna design Skodovky sedi jedine asi len pri Octavii RS a novej generácii Superba.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Ta vy ste skupinka ludi ktora je v istej financnej vrstve obyvatelstva. Ina vrstva to vsetko vidi inak. Vy nechapete ich a oni vas. Taky je svet. Oni sa nezamyslaju ci potrebuju. Chce kupi lebo ma. Naco je komu mobil za 400e a kolki z vas taky mozno maju.... Ukazuju hodinky za 500e iny cas? A tie za 10000e? Debata od veci. Su ludia co spokojne ziju za hrncek ryze denne a su ini ktorym su miliony malo a pritom si to ani uzit nevedia. Zbytocna debata.... Uz ta otazka Kupili by ste si je poriadne hlupa....
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Autá sa vyrábajú pre ľudí a preto aby sa kupovali. Odhliadnuc od predsudkov Karok je určený ľuďom, ktorým priestorovo stačí a preferujú SUV. Pre mňa je tiež malý no i ak sa mi páči. Pozvali ma na skúšobnú jazdu tak som išiel. 2tdi ok. Co sa týka jazdy nemám žiadne pripomienky s kľudne by som išiel 1000km v kuse. No za tu cenu radšej superb
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Dep napísal:... YETI a jeho bizarny design nemoze sutazit s CX5, ci Vitarou.. .
To je fakt. Posledná Vitara je tak škaredá, že už aj sangjong je krajší ???? to len na okraj, aký rozdielny je vkus ľudí. A tak to ma byt. No tá Vitara je fakt škaredá ????
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Oco tak ma napadlo nebol by z toho nakoniec pekny traktorik? Na lpg?
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

1) Moja odpoveď jednoznačná: nekúpil. Prečo? Nespĺňa ani jednu moju požiadavku na auto a to jest: je veľké, je nové, kradne sa, je nabité modernou technológiou.
2) To auto sa vyrába len kvôli jednému - aby sa predalo. A ja som si istý, že predávať sa aj bude. A veľmi dobre. Prečo? Konzum. Viac netreba vysvetľovať.
3) Som veľmi rád, že sa predávať bude. Žijeme vo svete, ktorý riadi trhová ekonomika a keby je to na mne tak krachne. Prečo? Nepotrebujem nové auto, nový mobil ani super hi-tech Tv, pračku, ani XY nepotrebných vecí ktoré akurát vytiahnu peniaze z peňaženky a reálny prínos žiadny. Preto buďte blahoslavení ľudia, ktorí musia mať vždy a za každú cenu všetko nové čo reklama ospevuje. Točte tento kolotoč - ja sa zdržiavam :300f:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Kde sú v p.iči tie krásne autá z 70,80,90tych rokov. Týmto vehikolom chýba duša, charizma no proste velebnosti jdu blejt.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 82 neregistrovaných