Ford-C max porucha motora 1.6 EcoBoost

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

My môžeme urobiť jediné,urobiť si na veci názor.Ak ovšem máme dostatok poznatkov,veciam rozumieme a nepreberáme každú kravinu čo nám niekto bulíka a vešia na nos.No a to sme už pri koreni problému.Kedže správanie ľudí majú detailne zmapované celé tímy analytikov ktoré síce nepomôžu ničomu aby lepšie spalovalo alebo malo menej porúch,ale požujú a ľudom všetko predložia už na zjedenia tak aby ich ani nenapadlo o čomkoľvek premýšlať.

Každý rohlík sa bude piecť kým sa vykazuje predaj ako uspokojivý
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

dudikopf napísal:Ale ved technici a Konstrukteur z fordu Sa isto poucili a vychytali muchy ved Inak by nepredstavili nove ecoboost 3 valce z vypinanie 1 valca... To bude asi zivotnost 50tis km... To je grc
konstrukter ma zviazane ruky ekonomickym oddelenim...musi spravit z hovna bic a este za lacny peniaz...urcite je tu nejaky strojar...priklad: celych 4+5 rokov skoly(stredna+vyska) tlacili do hlavy ze hriadele jedine z 11500,11600,11700 podobne a lepsie..prax? na nakupe kvaka ze take nezozieme ani do vianoc. urob z 11523...alebo horsieho...a potom sa ludia cuduju ze je vsetko z blatovej ocele lol lol :40bd:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Asi tak,pán Krupp by si trhal vlasy.
Dnes som bol u chlapa čo u mňa robil,na dvore hneď dva Ford motory benz + diesel,autá dostali iný použitý.Už boli pootvárané tak som to pozeral...no smútok.Dva piesti upálené,utrhnutý vršok piesta a vidieť piestny krúžok,hlava - vo ventiloch dierky na obvode že by takmer cigareta prešla.Hnus,hnoj. Podľa majiteľa po kúpe (dovoz) vraj iba 50 km,čo bude ako ináč klamstvo ako hrom,ale nič nemení na obraze skazy.Chudák mechanik to sú iba dva posledné prípady týždňa,už z Fordu grcá ak je o ňom čo iba reč
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Ze je ford shitova znacka je jasne.

Doposial na novych autach nemaju slovensky jazyk.
Dokonca aj ako importera maju nejaku pochybnu srocku.
No a neuznaani zarucnych oprav a kratuckej zaruke skoda hovorit.
Ford si kupi len totalne neinformovany clovek
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Nechcem rypat. Ale, ktora znacka si dnes este drzi aku-taku uroven? Aspon niektorymi modelmi/ motorizaciami? Fakt by ma to zaujimalo.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Fiat.
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

LADA
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Hyundai / KIA
Hyundai / KIA
Hyundai / KIA

...

Opat dorazil Yxo otravovat vzduch aj jeho trapnucke utoky na vsetky znacky, lebo Hyundai / KIA je najlepsia znacka na svete. Verim, ze jeho predaje v autosalone Hyundai / KIA stoja za taketo neustale zhovadovanie sa tu na fore.

Ak by som si mal opat vyberat jazdenku podla tych istych kriterii ako naposledy cize:
- strednu/vyssiu strednu triedu
- pohodlny podvozok
- dvojliter dizel aspon 120kw
- kombi s min. 550 litrovym kufrom
- miesto na zadnych sedadlach pre dospelych, nie pre deti

opat skoncim pri Mondeu. Nie, nebude to Optima SW, a ani i40.

Zvazoval som pri Mondeu aj ecoboost 2.0, ale spotreba hra v prospech TDCi (pocas vlastnictva a 40 000km odjazdenych by som zaplatil na palive o 1600 eur viac) No v kombi s tymto motorom sa predali strasne malo kusov. A opat, tahat vykon 240 koni z dvojlitra, to je sialene.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
vilaanalka
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 31.08.2018 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vilaanalka »

Len maličkosť pre yxa sj ypsilona,hadaj kolko takychto naprav bolo namontovanych v tvojej oblublubenej fabrike kym si to niekto vsimol?


[img]https://i.postimg.cc/GHFRQ3m9/C92-F9-B47-E18-B-47-FB-B2-DA-59-F429-DFC26-E.jpg [/img]
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ty wole...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kolko takýchto zvarov chcete denne naprieč celým portfoliom od japoncov až po gruppu. :40bd: :40bd: :40bd:
Ak sa prekročí uťahovací moment na skrutke tak sa volne pretáča ,ale viem to len ja lebo mi to ten robot povie.
Ak zle drží nit - zase to viem len ja ,lebo vidieť to nikto nevidí a odhalil by to len výbrus.
Ak sa zle zalisuje matica ..... Bla bla bla
Celá táto sranda sa vo firme volá NOK stratégia. A hádajte kto ju najviac kurwí - no predsa bežní obyčajní ludia v monterkách. Kravaťáci si len rozvážajú zadky a ani len netušia na akých shitoch. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco robot povie a nezaeviduje? Prestavenie,uprava robota tiez zostane v pamati. Vyradeny kus by sa mal tiez asi zaevidovat.
...smenny,mesacny,dekadny, ziadne tabulky,grafy nepodarkov?
Ak je to pravda tak s panom bohom, buduce auto budu taligy
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Robot povie čo nameral a pýta sa človeka čo ďalej. No človek sa rozhodne podľa svojho uváženia
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

vilaanalka napísal:Len maličkosť pre yxa sj ypsilona,hadaj kolko takychto naprav bolo namontovanych v tvojej oblublubenej fabrike kym si to niekto vsimol?
fuu pekne zasoplene...
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

oco13 napísal:Kolko takýchto zvarov chcete denne naprieč celým portfoliom od japoncov až po gruppu. :40bd: :40bd: :40bd:
no koľko, daj,
foto, video výroby hocčo :)

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných