Elektromobil

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7158
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

elektromobi

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

Vsetko ma plusi aj minusi. Co vadilo susedom infrazvuk alebo vzhlad?
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco vazne tlaci do siete? Pri tom poplatku a cirkusu okolo toho by som sa na to sprepacenim vysral
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

On na kopu vecí vybavil dotácie z EU. Napríklad Stevia ako náhrada cukru, a oni mu to žerú. Na debilov treba ešte väčšieho hňupa. Brácho sa preslávil v NR Peugeote, že im vrátil dvojmesačné auto lebo nejdú ostrekovače - nebola voda v nádržke.
A ja doma som mal rozpracovanú malú vodnú elektráreň ale nakoniec som nemal, práve na tú byrokraciu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7158
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

Teras od februara ZSE spustila projekt Virtualnej Baterie. Funguje to tak ze oni ti namontuju Fv ti tlacis vsetko do siete pokial mas prebitok a potom vnoci alebo v decembri si zase zoberies spet. Zaplatis len rozdiel.

Problem je ze mi tuto sluzbu zatial nechcu povolit lebo som FV nebral od nich. Ale naznacili mi ze casom bi tato sluzba mohla bit pre vsetly FV.
nagy@vodrazka.sk
Príspevky: 7158
Dátum registrácie: 08.05.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

elektromobil

Príspevok od používateľa nagy@vodrazka.sk »

oco13 napísal:On na kopu vecí vybavil dotácie z EU. Napríklad Stevia ako náhrada cukru, a oni mu to žerú. Na de*** treba ešte väčšieho hňupa. Brácho sa preslávil v NR Peugeote, že im vrátil dvojmesačné auto lebo nejdú ostrekovače - nebola voda v nádržke.
A ja doma som mal rozpracovanú malú vodnú elektráreň ale nakoniec som nemal, práve na tú byrokraciu.
Kolega tiez chvilu hladal pozemok na vistavbu malej vodnej El. A tiez to vzdal kvoli birokraciji a visokymi nakladmi.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

vistavbu, kvoli birokraciji , visokymi, vyžšie - zastavte to už niekto to v čase keď som chodil na základnú školu ani štvorkári nenapísali.... a toto programuje? počítadlo?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Kedysi štvorkári, dnes žiaci so špeciálnymi výchovno-vzedelávacimi potrebami, papier od lekára a predmet neznámkovaný alebo s obrovskými úľavami. Svetlá budúcnosť... :::
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Dnes sa uz nedaju pomenovat veci pravym menom..... na vsetko mame vznesenejsi nazov
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Zase ste stihli natrieskat zopar sprostosti - ked sa dostanem ku klavesnici, hned vam to skorigujem :)

Virtualna bateria zse je najvacsia sprostost ktora kedy v solarnej oblasti vznikla, vysvetlim.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo veterná alebo vodná energia ako alternatíva je pri súčasných technologiách myslím že najdostupnejšia.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Naposledy upravil/-a bajo777 v 03.06.2019 21:16, upravené celkom 1 krát.
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Prečo? stačí malý potok akých sú na svk tisíce. Nemiusíš vyrábať elektrinu , nestačí ti závlaha pre zeleninu? a vietor fúka všetkým rovnako. Len treba chcieť páni.
Aj ja by som mohol otočiť gombíkom a zaplatiť si plyn na kúrenie a napriek tomu štiepkujem a čistím pozemky, často ani neviem komu.
Ale ten pocit keď môžem plynárom ukázať "fuckera" mi nikto nezoberie kým sa budem vládať hýbať :40bd: :40bd: :40bd:
Teraz ako som si prečítal tému EK po novom som si zadal do bazoša vyhladávanie trabant a wartburg. A zase je to o tom neísť s davom :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Naposledy upravil/-a bajo777 v 03.06.2019 21:16, upravené celkom 1 krát.
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bajo - kolko stojí tepelné čerpadlo??? štiepkovač s dopravníkom sa vošiel do tisícky. A ten krásny pocit s motorovkou v chotári a sám proti džungli - vieš aký je to relax??? už som pochopil reklamy Hornbachu. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tepelné čerpadlo ? zaplatíš a zase len potočíš gombíkom a hniješ zaživa :40bd: :40bd: a navyše namiesto plynu platíš elektrinu. :40bd: :40bd: Ja som velmi oblúbený u polovice dediny lebo im vyčistím zahrady, potom si vyčistím svoje pozemky a až raz pôjdem do dochodku budem mať pastviny pre kravy ovce a kozy. A aj pre tú kobylku ktorú si kúpim namiesto Felicie. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 85 neregistrovaných