BA-066HP

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

BA-066HP

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ktory dobry clovek jazdi s tymto striebornym autickom, NadOktaviou ?

rad by som sa mu podakoval...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Lubo klud a nohy v teple . .jazdím denne krížom kražom SR a mohol by som ti porozpravat aky su ohladuplny vodiči :zg282:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ja som už zažil podobných situácií nespočet a je veľkým šťastím, že som ešte stále na tomto svete... Prežil som 3 havárie, ani jednu som nespôsobil z vlastnej viny. Nikdy som ani škrabanček neurobil. Napriek tomu som prišiel pri havárií o syna... Viem ako sa cítiš, no našťastie sa nič vážne (okrem seknutia v krku) nestalo. Viem veľmi dobre, ako sa cítiš a viem, čo by si tomu chujovi v Octavke spravil. Zaslúžil by si to, no väčšinou takíto majú neuveriteľné šťastie a im sa väčšinou pri nehode nič nestane.
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

turbo sak sa pochval co si mu vyviedol, dovolil si si jazdit max povolenou rychlostou a tym ohrozovat "plynulost a bezpecnost " cestnej premavky?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

si to vystihol hipisko :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

hipisko, turbo sa pochválil, dokonca 2x, lenže toto je zasa raz jedna téma, z ktorej zmizli príspevky (vrátane rozsiahleho úvodného) bez nejakého porušenia pravidiel fóra (okrem vulgarizmov, ktoré sa tu vyskytujú bežne a nikto ich okrem automatu nerieši a už vôbec nie ak ich použije audis (a v tomto prípade boli myslím celkom pochopiteľné)), len na základe svojvoľného rozhodnutia Neobmedzeného vládcu. Michal, rob s tým niečo!!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Lubos..,ta stranka sa neda precitat...,domyslam si v tomto temate,ze sa ti nieco stalo,ale neviem co...Zasa su problemy zrejme s mazanim,itd..
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

fuuu, tak takehoto nastvaneho som Ta este Lubos nevidel :41c2:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

precitas ju tak ze ten obrazok stiahnes, ulozis na komputer, "spustis" a potom trosku zvacsis. Teraz sa neda citat len kvoli tomu ze su tie pismenka prilis "krpate" a "distortovane".

cubic : ani ja som sa este nevidel tak nasrateho a ani moje dieta som este nevidel s nahubkom na krku kvoli BA066HP a ani kvoli nikomu inemu.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

cubicomp napísal:fuuu, tak takehoto nastvaneho som Ta este Lubos nevidel :41c2:
Namiesto toho aby si tu ako moderátor zjednal nápravu a tú kopu sprostých vulgárnych slov vymazal, tak to ešte podporuješ? Nie je to divné? Stala sa krivda, je nahnevaný? OK, ale ak sa budeme takto vyjadrovať všetci, ako to tu bude vyzerať? Ty si tu na to aby si dozeral na pravidlá. Platí aj pre cicmanca ak je ešte moderator.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keby nebol usilovný Pán všemocný vymazal prvý príspevok celý, ale len nevhodné slová, nemuseli sme tu riešiť nepodstatné veci...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ja viem pochopiť ak je niekto nahnevaný, ale takto písať si nemôže dovoliť a nie sa ešte rozčulovať, kto si to dovolil vymazať. Trochu objektivity a profesionality páni moderatori... Však tam sa nedá vymazať len pár slov, ten príspevok je celý cez...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Moderovať sa dá rôznymi spôsobmi...
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Samozrejme, ale ak mám moderovať tak, že nemoderujem a podporujem také príspevky tak potom kde sme? Upravené moderatorom, porušené pravidlá Však som napísal len pár vulgarizmom, alebo?
Zobuďme/te sa!!!

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných