Audi A5 2.0 TFSI 185kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tak si mohol usetrit namahu a nepisat sem.
Predpokladat, ze ludia tu na fore vlastnia to auto, s tou motorizaciou a este aby mali najazdenu vacsiu porciu kilometrov je mizeria, skor nerealne, to snad kazdemu normalnemu cloveku je jasne.
Ked si chce urobit prehlad, staci googlit chvilu. A nie cakat, ze mu to niekto hned s jasnym vysledkom osobne podstrci pod nos. Navyse, ked sa niekto zmieni o problemoch, autor prveho prispevku to neakceptuje a aj tak si pradie svoje. Pisal sam, ze bol pri aute, kde boli problemy, to mu zjavne nestaci a akoby cakal na potvrdenie nejakej nerealnej lzi.
Taktiez, je snad kazdemu normalnemu cloveku jasne, ze ked kupuje zanovne auto s cenovkou cca 50k€,tak aj servisne naroky, vydaje tej cenovej relacii budu primerane.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Zaujimave, ze ty si si reakciu neodpustil a este k tomu uuuuplne offtopic…
Akurat si tu zacal ostatnich urazat…
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Zapájame sa najčastejšie preto aby sme dotyčným zosadili ružové okuliare

Ty hovoríš - prišiel, slušne sa opýtal...
No a potom z neho vypadlo že má v pláne začierniť znak v prednej maske.
Kam by si ty zaradil takého človeka?

Podľa mňa to normálne nie je, on sa nezaujíma veľmi ani o techniku, spoľahlivosť (respektíve zaujíma ale čaká len chválu), ale má plnú hlavu pi****ín čo všetko upraví na aute

Toto je všeobecné fórum, jasné mohol ísť na nejaký Audi klub, kde by nedostal pravdepodobne inú odpoveď ako čakal tu. Tu mu jeho výber veľa ľudí neschválilo, tu sa nikto neposerie len preto že sa uvažuje nad Audi

Ako som na predošlej stránke spomenul.
Za tie isté prachy mám Kiu Stinger 3.3T, kde je aj vyšší výkon, má to tuším v sérii poriadne brzdy, prémiový zvuk...
To A5 s 2.0tfsi všetko mať nebude
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Podľa mňa sa dá kúpiť maska, trebárs z S5 a tá bude vyzerať vždy lepšie ako nejaká zapatlaná farbou, čo sa pri odyebanej robote začne po nejakom čase šúpať

Lenže taká maska možno nepasuje do obyčajného nárazníka a už ideme rad radom, keby aj pasovala tak nárazník z S5 vyzerá určite agresívnejšie

Ono to bude znieť možno urážlivo, ale na aute za 40000€ nebudem robiť veci v štýle sedlák tuning

K tomu Audi vs Kia....
Ja osobne keby mám vygrcat toľké prachy tak si kúpim Dodge Challenger s V8 a bude to ešte za menej a to je auto čo má GULE.
Audi je auto pre deti, strašne sterilné, ešte keby S5, ale A5 je predražené nič, asi tak zaujímavé ako Octavia RS čo stojí podstatne menej
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

greddy7, ty mas nejake skusenosti s autom a motorizaciou, ktora sa proste sype, je narocna na servis, teda servisne vydaje???

Ak ano, tak potom tazko pochopit, ze druhemu nieco take chces odporucat.
Ano, isteze, vsetko ide udrzat pri zivote, ovsem za neprimeranu cenu.
A o tom to cele je. Ked niekto chce opicu, nech kalkuluje aj s bananmi.
Ked budu banany, bude aj majitel a aj opicka stastna.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Niektoré opice sú nenažraté pózerské svine...
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

"Odbornici" napisali ze sa sype tak sype NEOPONOVAT!!!
Najzaujimavejsie je ze najviac o tom vedia ti co take auta nemaju a v mnohych pripadoch ani nemali.
Jazdim denne ale teda pokazenu audinu som na krajnici nevidel ani nepamatam.
Napiste mi prosim ake je idealne auto bez much a poruch, aspon budem vediet ake si mam kupit. :41c2:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pedro - aby si auto poznal nemusíš byť majitelom.
Spolahlivé auto ??? Moskvich 426 z roku 1966. Auto sice už neexistuje, lebo umrelo na "morálne zastaranie" ale ak vytiahnem motor z kozieho chlievka, tak ho do pol hodiny natočím. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Zabudni, že v dnešnej dobe kúpiš čokolvek spolahlivé, sme zameraní na vyrábanie odpadu. AUDI je toho krásnym príkladom - grc uť v monodieloch.
Dnešná nočná - kua voláke je to pozohýbané ??? :3c90: Eb na to šak je to awdinka - montuje to robot a kúpi to nejaký číňan - a drb ho do palety. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Vitajte v realite súdruhovia :4012:
P.S: na Fabii by to nespravil , lebo tú si "možno" kúpi aj on. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

skôr som v mojej poslednej vete narážal na to, že také auto neexistuje,každé auto má niečo,niečo čo majiteľ skôr či neskôr zaplatí a priepastné cenové rozdiely v tom niesu.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

fajne retro :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pedro - zabudol si napísať každé DNEŠNÉ auto. Lebo tvoj dedo by nevyrobil taký šunt ako dnes robia jeho vnuci. A je celkom jedno či sa jedná o jogurt, šijací stroj alebo lokomotívu.
Cele je to o luďoch.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

ale no, embéčky ,každá druhá do 100 tis. potrebovala go, žiguláky po 150 tis. koľko benzínu toľko oleja.
samozrejme porovnaj platy vtedy a cenovky áut a teraz.
čo je kvalita, pre niekoho pohodlie, pre iného ticho,pre iného zrýchlenie, pre teba ojnica čo musí mať aspoň 3,5kg inak je to šunt.
každý si nájde to svoje,prečo auto kúpil.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

ale no, embéčky ,každá druhá do 100 tis. potrebovala go
Lenže tú GO som spravil za víkend, ako 18 ročný sopliak a to kamarád od susedov ešte zbrusoval 1,5mmm z hlavy aby to lepšie ťahalo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

vidíš a to bolo vtedy normálne a nikto sa nad tým nepozastavoval,dnes potrebuješ po 150tis prekrúžkovať, prípadne odkarbónovať a tým pádom je to šunt, ale keď dáš za údržbu subaru 4 litre tak je to auto pre špeciálnych ľudí.

jak to povedal major terazky a čo si predstavujete pod pojmom kvalita vojín kefalín.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných