Audi A5 2.0 TFSI 185kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Veď ty to vidíš každý deň na cestách - čo všetko dnes už môže sadnúť za volant.
Minule som stretol takého magora, že som za ním musel ísť až na parkovisko a spýtať sa ho kto ho učil šoférovať. Odpovedal mi, že ON je učiteľ v autoškole. Tak už sa nečudujem...
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

ak benzin, tak ze tie prachy uz hybrid lexus alebo camry, efekt premiovky to splni, naviac to nebude tak rozsirene a opozerane, s tou audi to je dost trapny pocit ked na aute za 40k na benzinke musis otvorit kapotu a babrat si ruky s dolievanim oleja, tam sa ten efekt ohurenia vytraca, poznam cloveka co mu auto stoji nabliskane pred domom (neviem ci aby susedia videli alebo sa mu nechce parkovat do garaze, nechcem krivdit) ale ked isiel dolievat olej tak muselo do garaze ist sa schovat........buduci rok ho caka prva emisna kontrola tak myslim ze teraz ke je EK po novom sa moze stat ze pankovi sa na hlave objavia sediny v zvysenej miere
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Co vy mate dookola vsetci s tym ohurovanim a s premiovkami? Co ked niekto jednoducho chce audi a ma kazdeho na salame? Ja mam Bmw a myslite si, ze preto ze nech niekto vidi ze Bmw? Kludne mi poslite znaky renault ich nalepim dookola po aute nech kazdy vidi, ze je to renault. Mam trosku hrdze na prednom blatniku a este niekto predtym to strekol, ze vidno normalne okraje od spreja a co? Myslite si, ze ma boli salama z toho co si o tom kto mysli?
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Iná značka by autorovi asi nevonala, ked už má v hlave plán ako začierni znak Audi v prednej maske...


Ja osobne by som pouvažoval aj nad Kia Stinger a kludne aj s 3.3T pod kapotou
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Ak by zadavatel pozrel aj na inu znacku urcite by som sa pozrel na novù toyota camry 2.5 benzin s cvt a 218konikmi v najvyssej vybave executive to ma v akciovej cene 39500 ojro...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

dudikopf....Za tie peniaze si kup nieco nove so zarukou a budes mat istotu...

Má to chybu...neplatí.Dokonca sa zvádza boj z predajcom o základnú funkcionalitu motora,kde sa celý proces vývoja a príčin opakujúcej závady (odpalovanie sviečky) zdokumentuje na súde,a ...prehrá sa.
Pretože sudca nemá potuchy čo sa mu vysvetluje,ukazujú diagramy logy a merania,zato jeho mdlý rozum rozumie tomu že "výrobca predsa vie" ak to vyrába.A ak hovorí že tam chyba nie je,tak nie je ani keď po pár km odpáli už X-tú sviečku,proste tam chyba nie je.Záruka je jeden klasický a bežný podvod zabezpečujúci ďalšie príjmy podvodníkom
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Pricinu hladaj v sudcovi. Presne takyto odraza stav sudnictva. Zabudni, ze ako jednotlivec sudiaci sa s nejakym molochom mas sancu. Automobilka tvori zaklad systemu, nie panacik s problemom.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zabudnúť...možno v tomto chlieve.Súkromné osoby neraz vytrieskajú obrovské miliony odškodnenia voči kolosom,nadnárodným gigantom,iba ten sudca bude asi z iného vesmíru
Ak má zákazník zdokumentované všetko meraniami,grafmi,výsledkami meraní proste všetkým dostupným z najšpičkovejšieho diagnostického centra školiaceho aj mechanikov toho autoterorizovaného servisu,tak je to iba o sprostosti sudcu.Pretože ak je sprostý a v niečom sa nevyzná,tak sa pracuje práve z posudkami,súdnoznaleckými posudkami,vyjadreniami výskumných ústavov,kapacít v obore a pod.
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Je rozdiel "obycajny" a obycajny. Ten stav je hrozny, ale naivita aka panuje a aku preukazujes nic zlepsit nepomoze. Sudca velmi dobre chape grafom a argumentom. Sprosty nie je, ten tlak na vysledok je inej formy.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

xentry napísal:Co vy mate dookola vsetci s tym ohurovanim a s premiovkami?
rovnako sa to seba pýtam , ale nenachádzam odpoveď.
asi je to stará škola ktorá sa zasekla v 90-tych rokoch :d :D
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ked si tento tyzden zmyslel, ze tu A5 bude mat,tak mu nerozporujte.
A ked uz bol pri aute, kde svietila kontrolka, tak sa mohol opytat, ze preco a hlavne preco tu zavadu neodstranil predajca.
Ale,ved neni nic jednoduchsie,nez este pred kupou zajst na EK popripade aj STK. Stoji to drobne… Ked si pan nevie sam rady a nepozna, nevie odhadnut technicky stav, nevie vyhladat problemy tej motorizacie cez google…

Takto si kupu mozno este rozmysli buduci tyzden a skoda by to bolo veru…
tomket11
Príspevky: 559
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Presne pre tuto nespolahlivost motorov som opustil VW/Skodu pre sukromne potreby. Posledne BMW taktiez velke sklamanie, servis za servisom ono, ani tak nejde o tie peniaze ale skor o ten strateny cas, ked to cloveka nech na krajnici teraz, volat odtah, riesit ze nestiham, obvolat znamych ze meskam... Natahovacky atd.
Momentalne som kupil S90 s D5 motorom 4x4. Po 2 mesiacoch a 17.000km, mozem povedat ze som nespravil krok vedla. Mam tam vsetku vybavu co som mal v X6ke, trochu menej vykonu ale spotreba isla dole a aj cena za vozidlo bola takmer polovicna nez byvale auto.
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Nechcem sa obúvať do pána pilčíka, česť jeho práci. A má štastie, že ju vykonáva v zahraničí.
Jedného známeho mám v Rakúsku, a plat skoro 2000e mu nestačí, je bez rodiny. Plače, že platí hypo na slovensku, lízing na mercedes, záluby... A nestačí mu pokryť tieto výdaje. Jeho kolegovia domáci majú 15 ročné oktávie a pozerajú na neho jak na bula.
Ja mám o 800 menej na Sk a 500 dám bokom, všetko, čo potrebujem mám ale je to skromnejšie.
Vieš, čo chcem povedať?
Schovávaj peniaze, resp. investuj.
Máš druhé štastie, že platíš poistky na SK a iné náklady. Možno v práci neplatíš ani ubytko. Ďalšie šťastie.
Dnes treba už 20r človeku šetriť, aby mal na hospic v dôchodku. Mesačne sa platí momentalne cca tisícka.
Nevyhadzujte peniaze do luftu, platiť treba ešte aj po smrti. Hrobové miesto
Ak sa mýlim, sorry.
Tak vás vidím ja, keď sa slováci pracujúci v zahraničí prídu spýtať na Slovensko, či je dobré auto za 50000e.
Nikomu nezavidím, len mi je to lúto.
kosto631
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 17.09.2015 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kosto631 »

Za 25t eur kupis novy povoz so zarukou, napr. toyota rav4, nissan x-trail, mitsubishi outlander, hyundai tuckson, vw touran, alebo xyz dalších károv, nie pofidéenu kazovú jazdenku bez image
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

zasa riešite blbosti,keď zarába cca 4 litre tak je to jeho 10 mesačný plat, koľko z vás má drahšie auto ako je váš 10 mesačný príjem?
tipnem minimálne polovica čo sem chodí,alebo máte áut viac.

to by ste si za komančov auto nikdy nekúpili, plat 1500kčs cena embéčky 54tis.kčs.
áno pre bežného slováka je to veľa,ale treba mať reálny pohľad na vec,odhliadnuť od toho že každá 2018-ka musí byť ešte v záruke.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných