Ake auto kupit-prevazne dialnica

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

som rád, že si si nechala odo mňa poradiť :-)

No a ako ??? Spokojná ?? Nejaké dojmy sem hoď :-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

typicky dialnicny lev :)
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

dialničný lev pre ženu, pre ľahké parkovanie a kľudný spánok pred barákom :-)
mia28
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 15.01.2011 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mia28 »

Napriek tomu ze som zena, tak rada jazdim rychlo a myslim si, ze jazdim dobre :). ale kedze som mala obmedzeny rozpocet a nechcela som s autom mat starosti, tak takmer nove auto, Benzin a kvalitna znacka boli podla mna celkom racionalne rozhodnutia, aj za cenu vyssej spotreby. Auto uz pozrelo par ludi, ktori vedia posudit aj viac ako len vyzor : -) a hovoria ze je ako nove, ze mozem byt spokojna. Cas ukaze. Kedze posledne roky som jazdila len na naftovych autach, musim si zvyknut, ze na plynovy pedal staci pritlacit jemnejsie, To je asi jedine, v com badam najvacsi rozdiel. Stierace funguju, kurenie, svetla, radio tiez, auto jazdi, co viac si zelat? (dva a pol roka som zabijala cas v autobuse alebo bola na ceste do ba spolujazdec v staruckej felicii, to co ma caka teraz,je preto maximalny luxus :) ). Este raz vam dakujem, ale nelucim sa, nechcem byt len uzivatelom auta, ktory si nevie s nicim poradit, takze sa tu z casu na cas objavim s amaterskou otazkou :).
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Veľa šťastných kilometrov.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

tak tak, nech dobre slúži :-)
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

vyborna volba :2f93:

teraz si uz len najdi nejaky spolahlivy servis a vyhybaj sa autorizakom (lebo bohuzial po skusenostiach s autorizakmi toyota na strednom a vychodnom slovensku ich uz nechcem ani vidiet .. cest vynimke v BB)
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

auris - pre vodicku urcite dobra volba - ale kazdy fanusik aut ma chut prejst sportovejsie nejaku tu zakrutu, citit spatnu vazbu riadenia, jednoducho povedane, aby bolo auto zabavne a to auris rozhodne nie je
mia28
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 15.01.2011 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mia28 »

Kujon, mas na nej aj alarm? akosi neviem prist na to ako funguje. cervene svetielko stale blika, netusim ako alarm deaktivovat. v navode pisu, ze alarm sa aktivuje za 30 sekund po uzavreti auta, vtedy ma indikator prestat svietit a ma sa rozblikat- ako som pisala, blika stale, aj ked je auto otvorene. Pri kluci od auta mam nieco ako usb kluc, na lavej strane od soferovych noh je vstup na tento kluc, skusila som to tam vlozit, auto raz zapipalo, ale na tom indikatore sa nic nezmenilo,neviem co som tym vlastne spravila. v navode nie je spominany ziadny takyto usb kluc. a je tam prave spominany senzor vniknutia, ktory ja nemam.
mia28
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 15.01.2011 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mia28 »

na tom usb kluci je napisane meta system
mia28
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 15.01.2011 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mia28 »

tak nasla som aj navod, ale vobec mu nerozumiem. nemate niekto taky alarm?
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

ja nemám aurisku, tak neviem :-(

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných