Problemy s autom po servise

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Beriem a pýtam bločky za všetko.ja musím platiť dane nech platia aj ostatní.
Ešte dodám a odporúčam všetkým ktorý si myslia že slovač je závistlivá a udavačná aby sa presťahovali do susedného rakúska a zbadajú čo je to tvrdý výber daní,a obavy pred finančným úradom.
Tam udá sused suseda bez problému keď má čo i len podozrenie na čierne peniaze a samozrejme úrady s radosťou skontrolujú skutkový stav.
Naposledy upravil/-a pedro727 v 24.05.2015 18:56, upravené celkom 1 krát.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Prispejem svojou troškou do mlyna...

Podĺa mojho názoru hodnotenia autoservisov ANO, ale
podrobne rozpisať problém a uviesť všetky fakty , aby
ten kto bude čitať si mohol vytvoriť svoj nazor

napr. pri preberaní nového Chevroletu Orlando
s jedneho nemenovaného no renomovaného autorizáku
bolo všetko O.K.
no len kym neprišiel jeden náhodný defekt pneumatiky
po cca 1500 km a ja som zistil,že nové auto mi bolo dodané s NEVYVAŽENÝMI kolesami (!)
Razom som stratil doveru v ten servis a nedam tam žiadne auto na opravu ,aj keby "kľaklo"hned pred bránou
ďalšia skusenosť z inym servisom po prvej prhliadke bola ta,že olej v motore bol vymenený sposobom odsatím,nie vypustením
z čím som nesuhlasil a preto tam viac nepojdem...
A od tejto chvile menim olej vo svojom garaži nad montažnou jamou SAM a aj olej mam neporovnateľne lacnejší,
poslednýkrat som kupil 5W/40 LOTOS /špecifikacia ACEA A3/B4 /v akcii jedneho nemenovaného supermarketu v PL
za 74,99 PLN čo je podla kurzu 4,07 celkom 18,42 €
za 5 LITROV , ano
nie je to preklep 18 eur za 5 LITROV vyhovujuceho mot.oleja
Teda summa sumarum ,
autoservis len vo vynimočnych pripadoch,kedy už niet inej pomoci , ale len so znamym mechanikom,či majiteľom.
Pre bežne ukony na aute odporučam SVOJPOMOC.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

nové auto mi bolo dodané s NEVYVAŽENÝMI kolesami (!)
Razom som stratil doveru v ten servis
Ten servis ti ich pred predajom montoval či majú kontrolovať všetky novododané autá z fabriky? :41c2:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Po prvej takejto reklamácii by veru mal kontrolovať všetky a aj to fabrike účtovať.
Prečo nám, ked je v kamione jedna chybná sedačka ,ide nazad celá dodávka teda cca1500ks???
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Štatistická prebierka...
kokizml
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 23.01.2014 08:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kokizml »

Dobry den,

Doplnim ako, som v servise dopadol.

Cez vikend som nasiel este jeden problem, a to "prekrutenu buzirku" resp, gumovyu ochranu kablok, ktore smeruju od A-stlpika do dveri..

Dnes som auto pristavil ku servisu a reklamoval chyby vzniknute pri oprave auta. Cize neotvaranie piatych dveri, nesklapanie spatakov a "prekrutenu buzirku". Dostal som papier, ze bola otvorena "zakazka". Auto som nechal tak a isiel do prace. O hodinu mi volali, ze vsetko je opravene - na vine bola vypalena poistka (tvrdili ,ze je spolocna pre spataky a zamykanie piatych dveri).

Moj osobny nazor je, ze ak to bola vypal. poistka, tak mechanik pri praci (odpajanie / zapajanie elektriky pri vymene dveri) neodpojil baterku.

Kazdopadne som rad, ze mam funkcne auto spat.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nedá sa k tomu vyjadriť kedže nie je známa ani značka auta,či to je/nie možné,ale rozhodne pri takýchto úkonoch sa batéria odpája aby neponaskakovali zbytočné hlášky,nehovoriac že ešte aj klúč musel byť na zapalovaní a to je ozaj kus nedbalosti.
kokizml
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 23.01.2014 08:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kokizml »

mhlavaty: po prichode zo servisu som si nakoniec danu vec v manuale k autu dohladal. A naozaj je to tak, ze na jednej poistke su piate dvere aj sklapanie spatakov. Zvlastna kombinacia, ale je to ozaj tak. Ide o Kiu Ceed SW r.v. 2010, 1,6 CRDi. Pekny vecer prajem.
raduliksro
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.05.2015 14:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raduliksro »

niekto tu spomínal, že by sa mal založiť nejaký whitelist a blacklist s autoservismi, určite by to pomohlo, aj mne..tiež mám pár zlých skúsenosti

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 106 neregistrovaných