Problemy s autom po servise

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sangel
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.05.2015 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sangel »

mhlavaty napísal:Pedro ..až ťa niekto poosie..a a to pokojne urobia tak budeš iné písať.Budeš kde a komu vysvetľovať že to nie je tak,len mi krásne odpovedz čo urobíš.Takéto výkriky do tmy milujem.V akej sfére pracuješ,tam si to navrhni a potom rozmýšlaj čo si to vyviedol až ťa povláčia anonymný zlomyselníci resp konkurencia.Choré rozmýšlanie
mhlavaty, ak sa bojíte kritiky, tak potom ozaj nie ste dobrý automechanik. Robila som návrhárku kuchýň a musím priznať, že niektorí ľudia, čo ku mne prišli ani nevedeli čo chcú a potom posielali listy na vedenie a kritizivali, ak im elektrikár niečo dosral. Nejak si neuvedomovali,že som návrhárka a nie elektrikárka. Ale bolo podstatne viacej ľudí, ktorí si dali poradiť a majú odomňa krásne kuchyne. Kritiky sa nebojím a nemali by ste sa ani vy a mali by ste robiť svoju prácu, čo najlepšie.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Bodaj by všetci automechanici robili aspoň z polovice tak ako Milan...
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Nejde o to ze sa clovek boji kritiky. Kazdy sudny a psychicky vyrovnany jedinec by mal zniest kritiku.
Ide o to ze lovak ak moze tak uskodi. A to je jedno ci anonymne alebo pod svojim menom. Ak moze uskodit tak to spravi.
Taka to je hnusna, spinava, zapredana, potkancia povaha.
Lovak uda aj vlastnu mater ak z toho ma uzitok.
Takze ano, recenzie mechanikov, lekarov, kadernikov a hocakych sluzieb je v poriadku.
V poriadku nie je skurv.ena slovenska povaha "ked nemam ja, nemaj ani ty a skap a nase.r si do huby".
Nie nadarmo sa hovori: "aky pan, taky kram".

Takze to nie je o tom ze niekto sa boji kritiky, skor sa boji tych zlomyselnych, zakomplexovanych, vytretych, stroskotanych, poloretardovanych neprajnikov co by mu vedeli zivot dodatocne osladit.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudikopf »

Nápad to nie je zlý, funguje to aj u rôznych spolocnosti a firiem.(booking.com atd) Ale problémom moze byt svojské rozmyslanie slovace ako aj útoky od konkurencie atd...
Ale by mohli nastať zmeny vtych rôznych podvodoch a špekuláciách od dolievani oleja,prebalovani poľských súčiastok do original krabic,od skrytých klucikoch spätaku.Zamestnávaní lacnych pracovníkov bez skúsenosti..
.Bohuzia setko potvrdené infomcie...
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Teraz vidia moznost si zarobit opravovanim aut aj ludia co netusia preco to auto ide vobec dopredu.Aut je coraz viac a skol na automechanika cim dalej tym menej.Kazdy si mysli ze mu staci ovladat PC a kazde auto opravi.Preto niektori pozeraju pod kapotu ako bulhar do mlatacky.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

dudikopf napísal:Nápad to nie je zlý, funguje to aj u rôznych spolocnosti a firiem.(booking.com atd) Ale problémom moze byt svojské rozmyslanie slovace ako aj útoky od konkurencie atd...
Ale by mohli nastať zmeny vtych rôznych podvodoch a špekuláciách od dolievani oleja,prebalovani poľských súčiastok do original krabic,od skrytých klucikoch spätaku.Zamestnávaní lacnych pracovníkov bez skúsenosti..
.Bohuzia setko potvrdené infomcie...
Keby si vedel že toto všetko funguje aj u lekárov , stavbárov a ešte v 1000 iných profesiach spával by si kludnejšie. Fakt si myslíš že vodár alebo kominár ťa odrbe menej ako automechanik??? Žijete na SVK tak alebo sa s tým naučíte žiť alebo sa treba poobzerať po inom mieste na život.
To hodnotenie je totalna kravina a aj keby fungovalo tak je ešte vela iných faktorov ktoré človek musí pri výbere zohladniť.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

cviro uplne suhlasim. Po vsetkych skusenostiach som sa veru do toho dal sam a to pracujem v IT sfere (ak je teda naozaj o sluzbu hodnotenia servisov, tak sa tomu par vikendov mozem povenovat :) ). Zacal som citat nemecke a anglicke fora, lebo na svk 98% diskusii konci ako tato a teda napadanim jeden druheho, nakupil som si nastroje a skusal od vymeny oleja, cez vymenu vyfuku, ramien, poloosi, brzd .. odporucam viacerym, ktori na to maju podmienky, je pravda ze pred panelakom sa to praktizovat neda.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mišo.eu , úprimne ti závidím ,že máš tolko času .Ja mám na dvore 5 aut (ja , žena a tri deti) a ak by som mal riešiť čokolvek okrem výmeny oleja alebo brzd tak mi utekajú prachy v robote.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ja s hodnotením súhlasím. Hodnotenia máme už skoro všade - Azet hodnotenia firiem, medzi nimi aj auto servisy - sem-tam sa dá nájsť hodnotenie. Heuréka (a pod.) hodnotenia tovarov a obchodov. Je to tam krásne odlíšené, kto si kúpil tovar v tom obchode a kto len hodnotí ten tovar a kúpil ho iným spôsobom.
Hodnotenie aukcií - perfektné.
Hodnotenia lekárov, ktoré propagujem v podpise a považujem to za fascinujúcu vec. Ako inak by si človek, ktorý nemá až toľko známostí, vedel nájsť vhodného lekára? Nemyslím si, že je tam toľko zloprajných ľudí hodnotiacich lekárov, aby skresali výsledky natoľko, že sú úplne neobjektívne.
Taktiež jedna nemenovaná firma zaoberajúca sa dovozom z Poľska - má možnosť hodnotenia od svojich zákazníkov. Je to výborné.


Ak by existovala možnosť hodnotiť daný autoservis len v takom prípade, že ho píše človek, ktorý má s ním osobnú skúsenosť, aj tak by to bol zlý nápad? T.j. nepísala by ho konkurencia, nepísal by ho zloprajný človek, ktorý rád očierňuje kdekoho.

Milanko, som si istý, že Tebe by sa nedostalo ani 1% negatívnych hodnotení.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Myslím že od začiatku ja hovorím o voze a podaktorý o koze.
Ja samotnú kritiku neodmietam.Ale musí mať svoje pravidlá.Nesmie byť anonomná v prvom rade,to nechce pár ľudí pochopiť,že slovák vie hádzať kamene zpoza bučka,z davu.Je minimum ľudí ktorý majú silu sa identifikovať kto sú a čo sú a na koho majú ťažké srdce.Asi patrím k najtvrdším kritikom pomerov v servisnej praxi,tak mi netrepte o strachu z hodnotenia.Ale ten kto ma chce hodnotiť,musí mať naprv tvár,meno,so mnou osobnú skúsenosť a ja si vypočujem kritiku a zamyslím sa nad tým.Ale je mi s prepáčim na smiech ak sa tisíc anonymov zastrája hodnotiť.Prosím...je tu dielenských dosť,predstavte sa kto ste a čo ste,u koho ste boli a čo vám robili a dovrzali a prečo ho zle hodnotíte.
Hrdinovia z davu. Predseda vlády je ...,aj tamten je.... aj onen je.... ale čo keď dotyčný príde a konečne je tu príležitosť mu medzi oči povedať svoje výhrady ?!
Servilnosť,vlezenie do zadku,ticho
Sliedič.....možno by sa ušlo,život nemá samé zdary a úspechy.Aj nezdar sa zadarí,ale o to viac to mrzí, predsa len patrím k ľudom čo milujú svoju prácu ad absurdum a sú v nej vlastne 24 h denne
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

oco13: Treba si vediet aj oddychnut, ak robis 12 hodin denne 7 dni v tyzdni, tak bud ta praca bavi, co je ten lepsi pripad, alebo ta zamestnavatel/pripadne ty sam zdiera. Vekovo sme ale inde, tak mi je trapne davat akekolvek rozumy. Jednoduchsiu udrzbu auta mam ako hobby a relax, mam rad ked nic nevrzga, nebucha, netecie aj ked napriklad priatelke to uz zacina liezt na nervy .. poznate to "Pocujes ako to buchoce?" "Nie, nic nepocujem" "No tak si hlucha, aha znova, pocula si?" :d :D

mhlavaty: ako uz bolo spomenute system hodnotenia funguje prakticky vsade, tak preco by nemohol aj pri autoservisoch? Na heureke je velmi lahke zistit, ci hodnotenia internetoveho obchodu su skutocne, alebo ich pise majitel, kedze vacsinou su tak primitivni, ze daju 20 pozitivnych hodnoteni v priebehu troch dni. Ak by sa mal moznost vyjadrit k hodnoteniu aj servis, tak v tom nevidim problem. Netreba hadzat vsetkych ludi do jedneho vreca, pokial odvadzate kvalitnu pracu, tak ludia to vedia ocenit. Niektori..
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Neviem sice aky ma hard disk vplyv na (ne)funkcnost internetu, ale uz sme velmi offtopic. :)

Lekari sa tiez buria proti lekar.sk, pretoze samozrejme, ze vacsina je negativnych hodnoteni, pozitivne su pisane znamymi alebo lekarom samotnym (neratam hodnotenia sukromnych plastickych chir. v BA). Kto by sa z volnej chvile registroval, overoval mail atd ak bol "iba" spokojny. Ani sem na forum nepridu ludia vytvorit temu o tom, ako im auto sluzi. V konecnom dosledku ale dlhodoby efekt nevidim. O jednej firme predavajucej ojazdene auta je toho na internete popisane az az a cez to vsetko sa im dari velmi dobre. A ak niekto chce info o kvalitnom servise, tak sa spyta tu a vacsinou mu je odporuceny. Ten ma ale zvycajne plno a objednava o 2-3 tyzdne, tak sa dotycny uchyli do ineho servisu "ved co sa da na vymene oleja pokazit" a uz to zacina ...
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

každý rozumný človek vie aj pri čítaní hodnotení rozmýšlať.
vždy sa dá všetko dopredu technicky ošetriť, len netreba byť dopredu dosraný.
napr: na bločku za prácu bude kód ktorý mu umožní vložiť do daného systému hodnotenie, ostatný môžu len čítať!
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

LuboMT by asi o tom vedel rozprávať - viac krát ho tu povláčili ako špinavú fusaklu a nikto sa neozval s pozitívnym hodnotením.Aj keď takých je väčšina. :3c90: :3c90: :3c90: :3c90: :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

pedro727 napísal:každý rozumný človek vie aj pri čítaní hodnotení rozmýšlať.
vždy sa dá všetko dopredu technicky ošetriť, len netreba byť dopredu dosraný.
napr: na bločku za prácu bude kód ktorý mu umožní vložiť do daného systému hodnotenie, ostatný môžu len čítať!
Blocek za pracu na Slovensku no .. takto daleko tuto diskusiu netahajme :-)

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 113 neregistrovaných