Zombie na červenom Ferrari.

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
Cherro
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 13.02.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Zombie na červenom Ferrari.

Príspevok od používateľa Cherro »

Ak by už niekto mal plné zuby ruských šialených videí, plných havárií a idiotov, mám tu niečo iné trochu odlišné a celkom inšpirujúce. Zdá sa mi to veľmi dobré aj keď nie som fanúšikom tohto štýlu, ale môžem to len odporučiť.

[img]http://imageshack.us/a/img163/4363/iwbt.jpg[/img]

Kavinsky. Testarossa Autodrive.
Prvýkrát som sa stretom s elektronickými výtvormi francúzkeho hudobníka už pred dobrými piatimi rokmi. Ale tie dve minúty , rytmický zvuk syntetizátora a vynikajúci videoklip je jeden z tých nezabudnuteľných. Príbeh znázorňujúci prierez najlepšími obrazmi japonsko-francúckeho animovaného filmu je povinnou jazdou každého správneho "auto-fanatika", aj keď mu práve hudobný štýl sedieť nemusí.

Video TU


Vincent Belorgey, alias Kavinsky sa netajil tým, že sa nechal pri písaní tejto skladby inšpirovať talianskym pulz zvyšujúcim, Ferrari-m Testarossa. Podľa príbehu, Kavinsky v roku 1986 havaruje na športovom stroji, ktorému chýbajú elektronickí stražni anjeli a vráti sa medzi ľudí ako zombie so zvláštnymi červenými očami.

[img]http://imageshack.us/a/img853/9100/c00c.jpg[/img]

Skladba „NightCall“ sa stáva nezabudnuteľnou, a aj vďaka nej je film „Drive“ z roku 2011 megahitom. Kavinskeho elektropopová skladba sa dostala medzi hudbu sprevádzajú najlepší film roka 2011 „DRIVE“ a tam presne ako aj samotný film mohutne zapôsobila. Úspech skladby potvrdzuje jej hranosť v zahraničných rádiách (v slovenských som ju ešte nepočul) a tiež doposiaľ 34mil. zhliadnutí na Youtube.
Musím povedať, že pri jazde nočným mestom, serpentínami nad mestom, opustenými ulicami skladba „Nightcall“ spôsobuje ten zvláštny pocit a aj to, že človek nevníma tak únavu skôr naopak skladba má opačný efekt a pri tom „nepíli uši“ a nie je „urevaná“.

Video TU


Video TU


Video TU


ProtoVision. Prirodzene úspech mal pokračovanie. A francúzsky hudobník vydal vlani nový materiál samozrejme s príbehom zombie-ho. Tentokrát však nešlo o animované video, ale skladba „ProtoVision“ dostala akčné video. Je tu všetko čo znázorňuje 80-roky. Ferrari a jeho 390 konských síl, talianska ikona s ktorou drží krok Ford Mustang v skvelej naháňačke. Vyzerá to akoby sa s ním vodič Ferrari len zabával a na záver ho dostal tam kam chcel....
Klip je skutočne ako z 80-tych rokov chvíľu som pochyboval či je to fakt z roku 2012 o to viac ma zaujal tento skvelý hudobný kúsok.

Video TU


Kavinsky - ProtoVision/Le Mans

Video TU
Naposledy upravil/-a Cherro v 25.06.2013 02:03, upravené celkom 2 krát.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Musím povedať, že pri jazde nočným mestom, serpentínami nad mestom, opustenými ulicami skladba „Nightcall“ spôsobuje ten zvláštny pocit a aj to, že človek nevníma tak únavu skôr naopak skladba má opačný efekt a pri tom „nepíli uši“ a nie je „urevaná“.
tak tuto mp3 si dam na CD pustim si ju v aute a pojdem sa prievest na dieslovej felde nocnymi ulicami v MT a natocim aj video ak chcete a uvidime aky to bude mat efekt :4012: :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

cviro123 napísal:Biky ber aj vlecku aby si mal kde usadit tie kopy zien :)
nemam tazne lol :..: :rouler:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Zdvihak
Príspevky: 437
Dátum registrácie: 19.11.2010 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zdvihak »

Cherro napísal:Zdá sa mi to veľmi dobré aj keď nie som fanúšikom tohto štýlu, ale môžem to len odporučiť.
Od včera mi to hrá nonstop v aute....:d :D
Naposledy upravil/-a Zdvihak v 25.06.2013 23:35, upravené celkom 2 krát.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Pani, este raz a dufam, ze naposledy

Tato tema sa nachadza v sekcii Shoutbox - o vsetkom. Podtitul sekcie - témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách. Co je komu na tom este stale nejasne?

Ak vas nejaka tema nezaujima, tak ju necitajte, neprispievajte do nej a nenavazajte sa do cloveka, ktory ju zalozil.

To ked najdete v novinach nejaky clanok, ktoreho obsah vas nezaujima, tak vypisujete do redakcie, ze redaktora treba prepustit a editora a sefredaktora spolu s nim??

Nech sa paci, ked mate pocit, ze dokazete byt prinosom pre toto forum, dohodnite sa s adminom, robte tu moderatorov, pomahajte tvorit pravidla prispievania tak, aby boli prijatelne pre vsetkych prispievatelov, potom mozete rozhodovat o tom, ktoru temu nechate, ktoru zmazete, ktoru premenujete a presuniete. Mate volne pole posobnosti na sebarealizaciu...

A povenujte sa aj studiu PRAVIDIEL PRISPIEVANIA, davam do pozornosti najma tieto body:
Očakáva sa, že budete písať k téme, zrozumiteľne a vecne.
Fórum je miesto, kde si užívatelia vzájomne vymieňajú svoje názory, postrehy a skúsenosti. Žiadame vás preto, aby ste diskusiu k témam viedli vecne a bez zbytočných príspevkov vedúcich k zosmiešneniu či napádaniu ostatných užívateľov. Príspevky, vyznievajúce neúctivo a so zámerom vyvolať konflikt či odbáčajúce ďaleko od témy budú bez predchádzajúceho varovania odstránené.
V prípade porušenia spomenutých pravidiel budú moderátori udelovať karty.
Postupnosť kariet: žltá, oranžová a nakoniec červená rovnajúca sa BANu.
a specialne pre pedra:
Je zakázané citovať predchádzajúci príspevok, príspevok dlhého znenia
Tema premazana. Kazdy dalsi prispevok tykajuci sa toho, ci tu tato tema byt ma alebo nie, bude oceneny kartou za spamovanie temy.
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

ok, ako povieš, rešpektujem a dávam zlepšovací návrh

šalamúnska veta, príspevok dlhého znenia- nebolo by to vhodné obmedziť počtom znakov a vložených obrázkov aby k tomu nedochádzalo?
histspeed
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 08.11.2012 19:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa histspeed »

Zdvihak napísal:Od včera mi to hrá nonstop v aute....
...aj mne :d :D





lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

pedro727 napísal:ok, ako povieš, rešpektujem a dávam zlepšovací návrh

šalamúnska veta, príspevok dlhého znenia- nebolo by to vhodné obmedziť počtom znakov a vložených obrázkov aby k tomu nedochádzalo?
Je to obmedzene poctom 10 riadkov, kuk do pravidiel ;-)
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

ale myslel som skôr pri písaní alebo citovaní že jednoducho toho nebude možné napísať viac ako je povolené
priznávam chybu ,nevedel som že je to obmedzené na 10 riadkov :-\
ale zasa priznajme si že tu toho viac čo má nad 10 riadkov , ale samo že keď to k niečomu je tak je to v poriadku a nie ako to naše dohadovanie :-)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

povedzme si narovinu, ked ma ta dlha citacia zmysel, nikto nebude riesit, kolko to ma riadkov :-) skor ide o to, aby sa nestalo, ze reagujuc na jednu vetu odcitujes prispevok na pol strany... okrem toho neviem, ci je technicky mozne obmedzit dlzku citovaneho textu, kedze citacia su v podstate len tagy [ quote ] a [ /quote ] (naschval s medzerami), kolko toho medzi ne vlozis, tolko sa zobrazi v tom ramceku...

mier Obrázok
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

ako inak :pusa:
:d :D
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

biker610i napísal:
Musím povedať, že pri jazde nočným mestom, serpentínami nad mestom, opustenými ulicami skladba „Nightcall“ spôsobuje ten zvláštny pocit a aj to, že človek nevníma tak únavu skôr naopak skladba má opačný efekt a pri tom „nepíli uši“ a nie je „urevaná“.
tak tuto mp3 si dam na CD pustim si ju v aute a pojdem sa prievest na dieslovej felde nocnymi ulicami v MT a natocim aj video ak chcete a uvidime aky to bude mat efekt :4012: :d :D
tu je moje slubene video : :4012: :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Kavinskeho som prave pozna cez OST vo filme Drive, a naposledy sme v praci na to tancovali ozrati, na "Nightcall". Potvrdzujem, ze to na nas malo carovne ucinky :d :D
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
Používateľov profilový obrázok
Cherro
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 13.02.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cherro »

biker610i napísal: tu je moje slubene video ......
Tomu nepomôže žiadna hudba.....žial čaro väčšiny slovenských miest = 0
Dep napísal:..... naposledy sme v praci na to tancovali ozrati, na "Nightcall". Potvrdzujem, ze to na nas malo carovne ucinky....
.....tancovať na Nightcall chce naozaj vysoký stupeň ožratosti a "čarovné účinky" to môže mať tiež, ale iba ak na tvojho zamestnávateľa.... :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných