Poistenie proti krádeži

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zeder aj všetky ostatné zabezpečovačky fungujú len proti opilým deťom čo sa chcú povoziť.Auto ktoré chcú naozaj ukradnúť naloží odťahovka s riadnou živnosťou a za asistencie mestskej policie. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

ivko1 napísal:Všetko vyriešiš tak že to ročné auto, ktoré plánuješ kúpiť, kúpiš takej značky ktorá sa absolutne nekradne...
1000% pravda. :2f93:
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

mas pravdu, dnes som vstal neskor, krasne sa mi spalo. zato tvoja 170€ poistka je ako dvojnasobne dzurindove platy.
aj Debil vie ze na odtahovku ti nepomoze ziadny system, to je mi ale novinka... co tu davas. Prispevok o "mozno zamknutom zederi" ti mozem poslat aj ja, vies kolko mam inych nickov na roznych forach? to na zaklade toho si si tak isty?
Samozrejme ze ten co ma v garazi citroen a podobne haraburdy bude suhlasit s tym ze si nekupujme vw,audi,bmw, len on to nema preto lebo sa kradnu,..... tam treba nejake to € navyse ze? to sa nechcem dotknut sliedica, aj ked samozrejme s nim a s ivanom nesuhlasim, lebo je to totalny blud.

jedno je iste, toto forum je "mozog" europy,mozno aj sveta. mohol by mat slogan ze : sme najlepsi, najmudrejsi, sme legia, ocakavajte nas, vyvratime Vam vsetko z ano na nie a z nie na ano.
Naposledy upravil/-a audis v 19.02.2012 17:11, upravené celkom 1 krát.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ty nieze si vstal neskor ale ty este stale spis ale to je kapitola o insom, a ked si myslis ze je zeder neodomknutelny ta si mysli , tvoj problem. Za 400e sa da objednat na nete naradie s ktorou ho otvoris. Ale problem je v tom ze ty by si tomu neveril ani keby ti to pred tebou niekto otvoril. Na takychto ludoch zeder zaraba. Si skratka mladsia obdoba babiek co si kupuju super hrnce z kozmickych materialov na prezentaciach
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

sliedic a ktora znacka sa absolutne nekradne?
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

:coffe:
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

patko1 napísal:sliedic a ktora znacka sa absolutne nekradne?
Zas je tu hra so slovíčkami. Samozrejme, že žiadna. Ale myslím si, že každý kto chcel, to pochopil.

Toyoty, resp. japonské autá sa kradnú absolútne minimálne.
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

sliedic, to mas tak, samozrejme ze sa kradne menej, pretoze ich tu neni tolko ako koncernu. ale nepovedal by som ze sa nekradnu, nie je to tak davno ked som tu dal link z krimi aktuality kde bolo za jeden den ukradnutych 7 aut, honda,mazda,renault,toyota,peugeot... po tom uz nikto nereagoval.

stavim sa ze nikomu z forumu za 20 rokov nikto nezavolal koho by volil, a predsa tie statistiky existuju lol
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

SLIEDIC a to ze sa kradnu minimalne ti staci na pokojny spanok? Kradnu sa minimalne aj koli tomu ze ich je celkovo kusok menej ako napriklad koncernov ale kradnu sa aj tak cize istotu nebudes mat nikdy
Naposledy upravil/-a patko1 v 19.02.2012 14:48, upravené celkom 1 krát.
audis
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: 08.06.2009 20:43
Bydlisko: Slovensko
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audis »

ja spim velmi pekne, a ked mi zmizne auto tak sa nezblaznim. nepomohlo by mi to, nikto by ho nevratil, ale nebudem si kupovat srot ktory sa mi nepaci pretoze sa kradne menej. ved to mozem ostat doma a nevychadzat na ulicu lebo ma moze zrazit auto alebo niekto zapichnut. v tom sa budem hadat do krvi. ved ty mas tiez nemecke limuziny ktore sa kradnu, asi vies preco, takze vies o com hovorim.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

to patko1 žeby Wartburg? moskvič možno ešte ifa
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

audis sorry ja som to pisal sliedicovi len si ma predbehol. Presne o tom pisem ze si kupim auto ake ja chcem a neriesim ci sa kradne alebo nie. Supnem to do ALIANZU za 170e na rok proti kradezi a ked mi to nahodou ukradnu tak dostanem aspon nieco a nebudem traposit s kadejakymi alarmamy a blbostami co sa len kazi a huka ked to nema hukat
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Samozrejme, že istotu nemám, tú nám môže dať len súdruh Fico :-)
Čo sa týka krádeže, trošku nepokojnejší spánok mám pri pomyslení na LC, pri tých ostatných mám veľmi pokojný spánok.

Ja sa na to pozerám cez takéto rozmýšľanie - postavím vedľa seba Avensis a Passat, čo zmizne skôr? Na Avensis sa nikto ani nepozrie.

Golf alebo Corolla?
Fabia, alebo Yaris?

a takto by sa dalo pokračovať. Iste, sem-tam ukradnú aj japonské. No ale, že by som si musel auto zabezpečovať rôznymi systémami a strachovať sa, to nie.


Ja by som si Škodu, VW, Seat, Audi a pod. nekúpil UŽ LEN KVOLI TOMU, že sú oblúbené u zlodejov.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

aha takze sa budes vozit radsej na C5 ako na A6 aj ked radsej by si sa vozil na A6 lebo audi sa viac kradne?

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných