Opel Vectra C

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Opel Vectra C

Príspevok od používateľa jouwy »

Dobrý deň mám otázku dá sa u opla vectra rok 2005 nastaviť aj automatické zapnutie svetiel pri odomknutí auta ? nastavenie zapnutia svetiel pri naštartovani mám , ma to aj pri odomknuti auta ? Dakujem
autolaik
Príspevky: 4913
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Nie,resp. som o tom nikdy nepocul. Dosvecovanie pri zamknuti ale vyuzivam dost casto.
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

Dosvecovanie pri zamknuti ale vyuzivam dost casto.
Ake dosvecovanie maš na mysli ?
autolaik
Príspevky: 4913
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Ked odchadzam tak na chvilu podrzim "svetelnu hukacku" /lava packa potiahnut k sebe/ ... rozsvietia sa stretavacie a cuvacie svetla na cca pol minuty,svietia aj ked uzamknes tragac
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

To som ani newedel ze auto ma nieco take :-) Dakujem . Je na aute este nejaka sranda o ktorej newiem ? :-)
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

To som ani newedel ze auto ma nieco take :-) Dakujem . Je na aute este nejaka sranda o ktorej newiem ? :-)
autolaik
Príspevky: 4913
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Nic ma take nenapada... napr. automaticke uzamykanie auta po rozjazde mas? Aktivujes to dialkovym od auta uzamykace tlacitko spolu s uzamykanim co mas na dverach.
jouwy
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 23.05.2013 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouwy »

uzamknutie po naštartovani je dobra vec ale nechcem to už :D mal som to na predošlom aute a auto sa zamklo naštartovane a ja som ostal stat pri aute v mrazoch a pokušal som sa donho dostať :D ale Dakujem :)
autolaik
Príspevky: 4913
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Po rozjazde znamena ze az ked ides okolo 30 km/h. Ale pravdu povediac mna to cvakanie otravovalo tak som to deaktivoval. Ponechal som akurat automaticke uzamykanie kufra.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

To su tie socialne pi.coviny, pardon, auta.
Mercedes-Benz mal funkciu "coming home" uz v roku 2001 ak nie aj skor.
Zamknes ale svetla ti svietia cca 30 sekund aby si vedel vyjst z garaze, vybrat kluce, odomknut, nerozje.bat sa o prvy prah v patdesiat rocnom cinzaku a tak dalej.

Automaticke zamknutie auta - ak si prekrocil rychlost nad 25 km/h dlhsie ako 5 sekund (+/-) tak sa ti auto samo zamklo.
Cize ziadne traposiny ze si chces vykurit auto a zamkne ti pred nosom, potom musis rozbijat okno, pri keyless-go, ziadne zamknutie ak kluc zostal v kabine.
Pri stiahnuti okien cez kluc sa ti automaticky zapne vetranie sedaciek a podobne debilinky...

a milion inych veci o ktorych sa beznym ludom ani nesniva.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

jouwy napísal:uzamknutie po naštartovani je dobra vec ale nechcem to už :D mal som to na predošlom aute a auto sa zamklo naštartovane a ja som ostal stat pri aute v mrazoch a pokušal som sa donho dostať :D ale Dakujem :)

Presne tak,táto chujo.ina stála majiteľa Lagúny bočné sklo,motor v chode,auto sa zamklo,druhá karta ...v priehradke,to je také múdre.Ozaj by som bol zvedavý kde končí a začína ľudská blbosť.A ľudia sa idú ešte nadchýnať týmito sprostostami,ovšem vždy iba do prvého problému
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných