Lancia Thema 3.0 r.v. 2011

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

az sa ti zaujala lancia vojazer alebo tototu cudo prezlecene 300, tak si len na spatnej strane oceana, az thesis, potom by si bol na dobrej strane oceana, len nevim ci si na dobrej strane pudelara, ze to je teraz za sopel cena sa nenechaj pomylit, to bolo urcene pre fajnove prdelky baronky vozit, ne monterky v tom suchat lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vieš kolko aut ma zaujalo, ale vlastniť by som ich nechcel, rovnako je to aj so ženskými.
Thesis je avantgarda , rovnako ako volakedy XM alebo teraz Vel Satis.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

ani som netusil co to je tá Thesis lebo Lancia bola mimo mna až do včerajška :D zadok palec hore, predok katastrofa jak z roku 95 (subjektivny nazor jednotlivca)
Ono celkovo u mna Lancia také ja neviem jak keby som počul žiguli, ale ked sa na tú Lanciu Themu pozriem sakra.....niekto pisal ze mu doslova vadi keby bol tento model pod znackou Chrysler u mna by to bolo naopak...zas na druhej strane dnes som (zamerne) dvom zenam povedal ze asi kupim Lančiu a odpovede boli čo to je za značku (miesto smiechu) a ked som ukazal par fotiek sanka dole a len podpora....opat body uplne neutralnych ludi za...a pritom mam daleko cez 30 nie 18 ale o tej znacke take vakuum u mna...tiež ma teší aj táto diskusia čo bola na začiatku že skôr sa priklanam za tento model ako nie na margo tych normalnych odpovedi...na to že som poškuloval po audi a čital si posledné 3 dni o ich motoroch a zatvaral som notebook s tym ze to nechcem ani keby davali zadarmo, a nejaký ,,spoľahlivý,, z rokov 2005 a podobne tak antikvariat a historika tiez robit zo seba nechcem, vlastne som zistil ze majitel audi od roku 2008 po sučasnosť sa viac stará o auto ako auto o majiteľa čo je velmi smutné, a to len reflektujem diskusie vratane tohto fora, jednoducho nic pozitivne ale to tak ze mimo temy nad cim som sa zamyslal pred touto Themou
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nemixuj tu lanciu s tymto modelom, to je nebe a dudy, jablka a hrusky, dizajn z vystavnych sieni co nemas kapacitu pochopit vs sedlacina tuc tuc, nemas sajnu co lancia je, tak si kup chrysler 300 to ti bude pasovat k trenkom a spokojne sa zarad :b:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

no logicky nemam sajnu co lancia je : lebo marketing na SK nulovy, a predajnost na SK nulova....takze je to jednoduche...netreba to brat hned ako hejt...preco hned sedlacina tuc tuc? chrysler 300 /co som ani nevedel kedysi ze v eu sa predava pod znackou Lancia/ tak si zaplatili s Eminemom vtedy najdrahsiu reklamu pocas SuperBowl aby to auto Amikom predstavili ....v Eu masivna kampan nebola, na SK žiadna, takže áno ja to len potvrdzujem o Lancii nemam ani šajnu lebo ani neni odkial (jedine z historickych knižiek) ale netreba byt hned kvoli tomu agresivne naladeny skor by sa hodil asertivny postoj ci?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

jojo, eminem superbowl pivo, presne som vedel, velke kola, foliovnik, ruka venku, pripadne superman pozicia, ber chrysler tam sa to strati :2f93:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

Jednoducho ste jednoduchy clovek :) Lančiarkár :) vôbec ste nepochopili pointu lebo žijete v tom Vašom uzatvorenom svete a máte pocit že sa bavíte so seberovným človekom....
Ja nepotrebujem vyzdvihovať nijakú absolútne nijakú značku auta a viete prečo? Lebo mi za to nezaplatia, ja vyzdvihujem v živote seba ale tí ktorí nevedia vyzdvihnúť seba tí sa stávajú audinkármi, hjundajkármi, hondakármi a trebárs vo Vašom prípade aj Lančiakármi, máte potrebu vyzdvihovať niečo čo ani neni treba, a vo Vašom prípade si to myslím 100% lebo keby Vás má platiť Lancia dostavali by ste akurát tak stravenky že by ani na pripojenie na internet neostalo...nemáte ani potuchy, že sú ľudia ktorí sa v živote reprezentujú práve autom, preto sa aj známych pýtam akú odpoveď dostanem keď niekomu poviem že chcem kúpiť Lanciu lebo som každý deň v styku na kávach a rokovaniach so zákazníkmi, ale to vy nepochopíte :) takisto ste isto nepochopili že práve netradičné autá v posledných rokoch vyhľadavám preto že nechcem aby ľudia hneď z fleku vedeli hodnotu auta (posledné moje infiniti ex kde nikto nemal ani tucha aky rok to je) detto pri tejto Theme (ak by ste sa este silou mocou z poslednych sil snažil chytit toho že však som riešil audi tak len kvoli všeobecnej akceptovatelnosti) tak milý pane vrátte sa už na zem, a nebudte hotovy z toho ked napíšem že by som privítal viac logo Chrysleru ako Lancii na modely tohto auta, lebo nakoniec tú Themu kúpim a Vás porazí, že mám Lanciu a nie som ich najvacsia fanynka na svete spolu s Vami :)
Už ste pochopili pointu? Dúfam že už hej lebo ste tak trocha už nudný :)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> lebo som každý deň v styku na kávach a rokovaniach so zákazníkmi, ale to vy nepochopíte

je to sranda, ale nejaksi sa zakazdym vsetci co sedia pri kave dozvedia ze ja mam o tri poschodia nizsie v garazi zaparkovane XY auto.
To je proste take mimozmyslove vnimanie :) sefinko tiez isiel pytat uver do banky, treba ist Mercedesom reprezentovat sa :) reku chuju keby si nemal dlhy a tazku situaciu, tak sa nemusis ist nikomu reprezentovat a hlavne kazdy okravatovany bankar stoji cely den pri okne a kuka akym autom si prisiel (ako by to asi tak vedel, ked si auto zaparkoval o dve ulice vedla).
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

neviem o tom ze by mali kaviarne podzemne garaze, alebo snad mate pocit ze vsetky kaviarne su v obchodakoch?...chlapi uz klud, snazite sa vytiahnut nieco co sa ani vytiahnut neda....neviem o co vam ide :)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

si nekrofil? lanciu zabil uz mrtvy sef fiatu, ty tajny agent - kavickar :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

moja celozivotna skusenost je taka, ze kazdy kavickar co prisiel na akomkolvek drahsom voziku - bez ohladu na znacku - nikdy moje peniaze nedostal. Pretoze jeho zivotne naklady a styl su velmi nad urovnou jeho konkurentov, ktori pridu na lacnejsich autach. Je totiz obrovsky rozdiel v nakladovosti firmy kde metroseksualny ciciak jazdi na XYZ za 60.000 eur v porovnani s firmou, kde chlap pride na Szkode Raprd za 16.000 eur.

Auto na ktorom niekto pride absolutne nic nerobi v moj prospech. Nepridava mi ziadnu hodnotu k tovaru co sa mi snazia predat, nedava mi lepsie sluzby, nerozsiruje geograficku posobnost (potrebujem nieco v Bratislave, Spisskej Novej Vši, v Grazi aj v Mnichove), nezabezpeci mi ze dvihnu telefon o deviatej vecer ked sa mi stane nejaky problem alebo ze mi dany problem odstrania do X hodin (napriklad vymenou stroja lebo maju nieco na sklade pripravene pre taketo podmienky), poskytnutim nahradneho stroja / sluzby atd.

Absolutne nic z toho auto na ktorom si riťku dovezie kavickar neda. Prave naopak, drahe kavickove auto sa nutne premieta do ceny ponukanych tovarov alebo sluzieb.

Nepamatam si jediny kavickovy obchod minuly a tento rok, zato nas je 100 chlapov vo firme a "sem-tam" sa nejaky ten obchodik uzavrie. Vobec nas nezaujima kto ma ake krokodilkove topanocky, kolko hugo bossov na seba vylial rano v kupelni a ci ma na hlave pol kila cukru alebo dve kila.



Co sa tyka Lancii/Chrysleru, ja osobne ich mam velmi rad. Skoda ze to dopadlo tak ako dopadlo...


Anapolon, ak by som mohol nieco vytiahnut :

elektro-opel-vectra-t75720.html
v maji si jazdil na Opli Vektra, takyto vozik ohuruje kavickarov ?

kia-cerato-vysuvacia-antena-t68100.html
chvilu predtym na 2005kovej Kia Cerato, tiez padali kavickari do vytrzenia ?

minuly rok si mal (mala ?) nejake dve auta s pneumatickami 180/65/15, podla toho rozmeru usudzujem ze to boli minimalne kavickove Mercedesy 65AMG... alebo mozno aj Croma z 2006teho ktoru som s tvojim nickom nasiel na inom fore za tri sekundy hladania. Mozno ani ty nebudes taky velky hrdina ako sa to podla pismenok zda.

Či ? Pozri, vykakajme sa na to kto na akom auticku pride na kavicku. Zdravych ludi to fakt nezaujima a fakt nikto nestavia svoje nakupne preferencie podla auta na ktorom pride jeho dodavatel.

300vku si kludne kup, aj starsiu aj novsiu, su to zaujimave auticka bez nadmernej nespolahlivosti. Dieslove maju klasicke dieslove trojboje, nic nad ramec bezneho priemeru odvetvia (dieslove vstrekovace, turba, EGRka si uz ziadna automobilka nevyraba sama dvadsat rokov, vsetko kupuju od externych dodavatelov a tym je jedno ci predavaju do Audi, BMW alebo Mercedesu). Ked si z Bratislavy, s obrovskou radostou sa pridem pozret na 300vku, nech uz bude novy model alebo stary model - tiez si ju planujem kupit, ale ako hracka to ma este prilis velku cenu pre mna. Ked budu niekde okolo 3000-4000 eur stare modely (idealne 5.7 hemi), tak potom si kupim, takze este musim dva-tri roky vydrzat.
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

Hmm ano a obe su uz davno na srotovisku ale nebolo to pred rokom okrem toho opla a cromy...som rad ze si vies najst diskusie aj z pred par rokov, vidis za poslednych par rokov som mal 4 auta a co?....zivotna situacia sa u kazdeho meni, raz jazdis v opli raz v infiniti...to s tym ze co si psal nad tym suhlasim je to jasne ze sa z toho nenajes, ale na margo toho co som jazdil, jazdim a chcem jazdit vidim v prvom dojme rozdiel...uplny priklad aj ked to nie je moj fach : ked ti pridu stavbari so sefom na peugote 207 a hrdzavej dodavke inak sa na nich pozeras ako ked pridu na mercedesi a na trebars aj fiat novsej dodavke...jednoducho v prvom pripade tym ludom neveris /a bojis sa co ti slohnu/, v druhom im veris viac...ale uznavam samozrejme nenajes sa z toho...debata sa ale divno toci ja by som ju zas presmeroval k Theme /ci uz pod takou alebo onakou znackou/ neda sa mi vobec suhlasit s tym ze ND su nejako premrstene ako tu bolo spominane, mne pridu tie ND uplne v normalnych cenach a opat sa utvrdzujem v tom ze kupa na tú plnku vybavu čo to auto ponuka je lakava...jedine v com vidim zatial pruser je to že vsetko s normal km je dovezenka z ITA co mi pride ako = stočenka...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

diely na Lanciu su zodpovedajuco drahe prislusnemu segmentu (cenovka Audi a6, bmw 5, volvo 80/90, mercedes e), nieco semtam vystreli nad bezny ramec, nieco semtam podlezie cenovku veci na Oktaviu. S Chryslerom / Lanciou nemas problem na Zlatych Pieskoch, chlapci sa snazia, vedia, 12 rokov dozadu ked sme dovliekli Voyagera tak mi traja robili diagnostiku (mali servisne akcie za 2,-eura, prehliadka vozu komplet, full diagnostika atd) a tam proste traja chlapi narabali s anglickou diagnostikou len sa tak prasilo a spolu sme kukali nejake anglicke knizky ked som sa ich pytal veci.

Nic takeho som nikdy nevidel v servise Skodovky, Audi a podobne, i ked je pravda ze tam jazdim malo.

Dovezenka z Talianska a vsetko stocenky : ani nie, neber to tak tragicky. Je vcelku prirodzene ze Lancie sa vozia z Talianska, tam sa na ne proste nazera rovnako ako u nas na Skodovky - je to nase auto, hotovo. Vo Svedsku zase Lanciu nenajdes, zato Volvo je kazde druhe na ceste, no preco asi a mozeme takto pokracovat cez cely svet. Napriklad v New Yorku som prilis vela tych Fabii a Oktavii nevidel, zato Buickov a Cadillacov jak nasratych - a u nas na ulici ani jeden. Cojaviem preco :)

Buainess : u nas 23km optiky zakopavali vyhradne len stavebne partie ktore prisli na hrdzavom Tranzite. Nikto s nablyskanym Audi A8 nedokazal dat cenovu ponuku ktora by sa co i len priblizovala cenovo...

Nemam problem verit ošarpaným ludom dokonca aj takym co nepridu na Mercedesi. V stavebnej oblasti nehladam panáčika v ligotavej kravatke, tam hladam chlapa v spinavych monterkach.
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

hmm zaujimave info, tak vravis ze poznas odbornikov trebars aj na tuto Themu....Nieco ma napadlo take biznisove, zistim ako sa tu posielaju sukromne spravy, premyslim v ramci vecera a este dnes ti nieco napisem, moze to byt zaujimave pre nas vsetkych....
k biznisu uplne poslednu vec viac menej uz vies ake portfolio automobilov som vlastnil Kia,Fiat,Opel,Infiniti : ked som dosiel na Crome ludia sa pomaly ani so mnou nebavili /to ten znak Fiat velmi zle meno na SK/, opel ako tak ale kazdy videl cenovku do 3tisic eur, infiniti to bolo fajn, pritom model som napisal vies ze je to haraburda ktora sa da zohnat tiez aj za 3-4litre ale to nepoznane robilo caro lebo vyzeralo na ovela viac...infiniti k.o., opel k.o., croma pred domom cakajuca na srotovisko, a ostalo mi to čo som kupil ako prve jediny nezmar Kia...proste robim vela km, na margo Themy by som povedal /pred par dnami som ani nevedel ze existuje/ keby ju vidim na ulici poviem si 30litrov hocijako co mi pasuje ze za to mozem dat mozno skoro len 1/3 na to ako by som ju videl ja cenovo, len ta znacka a kedze ste sa na mna vyrojili ako osy :) ze som nazval Lanciu žigulim no tak mi to zarezonovalo ako prve ked som to zapocul prvy raz....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> hmm zaujimave info, tak vravis ze poznas odbornikov trebars aj na tuto Themu...

nepoznam, napisal som Voyager :) ale tak nejak predpokladam ze kazdy autorizovany servis by sa popasoval s modelom s ich znackou na kapote.

.
.

>> ked som dosiel na Crome ludia sa pomaly ani so mnou nebavili /to ten znak Fiat velmi zle meno na SK

ludia su sprosti a to nech ta vobec netrapi. Ja mam rad netradicne auta, cely zivot som mal - teraz uz zacinam byt trosku starsi (no povedzme neprilis mlady) a do bezneho konzumu si uz nemusim sadat. Tak zacinam vyhladavat "kajnšmetke".

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní