Kia Cerato - vysuvacia antena

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Kia Cerato - vysuvacia antena

Príspevok od používateľa anapolon11 »

Ahojte vedeli by ste mi poradit ako mechanicky znemoznit antene vysuvat sa pri nastartovani vozidla/zapnuti autoradia? Antena mi pride nevkusna, navyse po nastartovani hra radio ok a nevidim ziadny rozdiel v kvalite ked sa vysunie cela, a okrem dopravneho servisu aj tak ide vacsinou cd, nechcem ju samozrejme odpajat len mechanicky znefunkcnit vysuvanie aby ostala aktivna...auto je kia cerato 2005...dakujem....
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Antenu vysúva elektromotor. Odpoj kábel a hotovo, nie? Alebo zaraď do cesty vypínač aby si ju mohol vysunúť keď potrebuješ
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

Dakujem za odpoved aj ked moc som tomu nepochopil {zaradit do cesty vypinac} takto ja predpokladam ze kabel vedeny cez auto do anteny je vlastne tiez antenou alebo sa mylim? vychadzam len z toho ako funguju bezne hifi zariadenia v domacnostiach a podobne, ze aj kabel je vlastne antenou, preto chcem nechat ten kabel aktivny len znemoznit antene vysunut sa, ta je nad palivovou nadrzou kde je teda samozrejme aj ten motorcek, nejako bez rozoberania skeletu auta znemoznit antene vysunut sa, aj mechanicky?....neviem mozno pisem nezmysly nevyznam sa v tychto veciach diky za odpoved....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Signálový kábel predsa nemôže byť zároveň aj napájacím pre ten motorček!
anapolon11
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 16.03.2016 03:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anapolon11 »

super chlapi takze staci ak sa odpoji kabel ktory olada vysuvanie anteny a druhy kabel bude nadalej sluzit ako antena, tak?
peterzz
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 16.12.2007 22:36
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterzz »

https://en.wikipedia.org/wiki/Connectors_for_car_audio

Nastuduj si zapojenie a pridanie vypinaca bude hracka...
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní