Ford Focus stav najazdených kilometrov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tangoliath
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.10.2012 17:27
Zdieľať na Facebook

Ford Focus stav najazdených kilometrov

Príspevok od používateľa tangoliath »

Zdravím, chystám sa kúpiť ford focus 2.0 titanium, auto je dovezené z rakúska, ako zistím či su uvedené kilometre pravdivé? Dá sa to zistit stopercentne alebo nie? poprípade by som rád zistil aj históriu vozidla ak je to možné. Ak je nejaká služba hoci aj platená ale spolahlivá mohol by to tu sem niekto dať? vďaka za ochotu.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

tangoliath
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.10.2012 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tangoliath »

super stranka, pomohla ale nie su tam uvedene najazdene kilometre
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Bud si treba zaplatiť, a aj ked zaplatené máš nikdy nezistíš úplne presnú historiu podla autorizáku, iba to pri akom počte km bolo naposledy auto v servise a dôvod návštevy

A nezistíš napríklad ani to že pred 500km to auto bolo rozstrelené na dve časti a neaký fachmani ho dali do takého stavu, že bežný človek to nerozpozná.
Naposledy upravil/-a ivko1 v 20.10.2012 18:02, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak 10-ročné auto chodilo do autorizovaného servisu len počas trvania záruky ako chceš zistiť kilometre?! O tvojom súčasnom majú kde záznamy o najazdených kilometroch, ako a kde by si si to zisťoval? Prepána, už konečne zabudnite, že všetko je na webe a že auto sa kupuje podľa číselka na displejíčku!
Naposledy upravil/-a cicmanec v 20.10.2012 18:08, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ako keby odinakadiaľ nebol...
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To podla mna nevadĂ­, lebo zasa ide iba o kilometre
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

S kým? Kto je IT?
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

ty to nevies?

Obrázok

pardon za offtopic,ja len zo slusnosti odpovedam ...aj ked sa ma nikto nepytal... lol
tangoliath
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.10.2012 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tangoliath »

Super čo som potreboval vedieť som sa dozvedel vdaka za ochotu
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale houno si sa dozvedel ; to najdolezitejsie este nepadlo :

http://www.fordpolicia.sk/


a spravne, skutocne kilometre na ziadnom vehykli cez internet nezistis. A dokonca ani priamo na aute. Keby som ja chcel podvadzat a keby som ja kupoval nove auta, po desiatich rokoch by Sharan a BMW7 mali najazdenych nepriestrelne [zdoraznujem nepriestrelne] overitelnych 47.000km v autorizovanom servise, servisnej knizke trojnasobne, podla diagnostiky, servisnych protokolov a prehliadok, STKcok atd atd.

Totizto ked je niekto hajzel a pripravuje sa dlhodobo na podvod, tak ho proste neprešťíš. To si zapamataj.

Ako druhu vec si zapamatas ze auto sa nekupuje podla ciselka, ale podla skutkoveho stavu v danom momente.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ak je to 2.0 benzín a nebolo prerobené na LPG, veľa km mať nebude. Na veľa veľa, mnoho premnoho km sa kupujú diesle.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapi to sem musí človek písať už aj s tromi promile?????? Čo je to číselko na tachometri??? Dajte mi HOCIJAKÝ voz na 24 hodín alebo 500km a uvidíte . Kolega minule skonštatoval- ten doebe aj železnú gulu.
lol lol lol lol lol lol lol lol lol
Tak už sa konečne zobuďte.

Inak Turbo , tak ma napadá , načo je vlastne v aute tachometer??? normálny chlap aj tak kuká po ženských , či ???? :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

sliedic - ale to plati v normalnej krajine,, kde su normalny ludia - nie u nenazratych a padnutych na hlavu ako tu,, kde to prekvita,, len si klikni alhambru,galaxy a podobne pekace v benzine a porovnaj km benzin - kachla a zistis ze tu sa najviac jazdi na benzinoch - lebo stale jazdia bez poruchy a traslave sopy su asi v servise ,lebo maju menej km,,,ale to je stale do kola a to iste - hnup to aj tak nepochopi ,,pritom sharan,atd su velke percento kupovane na roboty a stavby,,vozenie materialu,atd, pri kupe focusa - by som sa zameral ci nebol suchnuty o konar - ale cez strechu, ,nejake podoprete okno doskou su detaily,km - je dolezite len koli cene auta,ak ti nevadi nepohodlne sedenie - benzin je velmi dobry motor - pri dovoze by som kontroloval auto pozorne ,,pri 90% stocenkach co tu su - nejde o cislo km nikomu - ale na zaklade toho rychlejsie a castejsie zaplatis spotrebaky a auto s malo km sa este viac predrazuje,,
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

mjz to nie je o tom že sú nenažraty, ale preto lebo sú chudobný a chcú kúpiť akože čo najzachovalejšie vozidlo, teda s predpokladom že bude potrebovať menšiu údržbu ako vyjazdené a preto orientácia podla budíka...

Ved si spomenme ako týžden dozadu tu chlapec sníval o Golfe IV http://forum.autobazar.eu/kupa-auta-bor ... 48655.html , a sám napísal že môže si majitel kilometre upraviť ako chce, interierom ho neoklame, lebo zodraté sedačky ho prezradia :40bd: :40bd: :40bd:
zenooo5 napísal:...a samozrejme že chcem auto max tak do 200tisic ...ale poviem len jednu vec môže mať stočene čo len chce ...interier bude mať vyžity to vidno očividne ...minimalne ked auto bude vrzgať alebo čo ..a to nehovorim o vodičovej sedačke
Až toto sú blbci a verím že keby šli na obhliadku auta a niekde za ním sú na kope nahádzane zodraté sedačky z auta, tak by im to aj tak nedošlo :41c2:

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných