Diely z Poľska. Áno či nie?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Prečo nesadnúť do auta a ísť tam ? ..na to ti odpoviem prečo.
Musel by som sa z koňom zraziť,ale aspoň Trójskym aby som to urobil,keď to mám doma a stojí ma to tolko práce ako napísať toto.
Keď príde,zaplatím,a zatiaľ si robím svoju robotu.Ani keby som mal auto na atóm,proste je to kop do vlastnej brány.A že si niekto započíta pár percent provízie,ale veď OK to inak nemôže byť,zoberie mi z pliec dosť skákania kolo veci a to si teda sakra zaslúži.
Platí a platiť bude...kto večne naháňa haliere,nikdy nestretne korunu.
Cumo
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 05.09.2007 18:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cumo »

Nehovorim ak ide o haliere ale uz 100 eur sa mi zda dost na to aby som previezol 20 eur a konecny zakaznik na mna pozeral ako na zlodeja. Ale to kazdy zakaznik pozera na nas ako na zlodejov aj ked zoberies za vymenu oleja 5 eur bez toho aby si mal co i len cent z materialu ... Mozno to poznas ale slovac je taka. Ja poznam poliakov a tych nedobehnes aj ked im pobezis oproti . vzdy na kazdom zarobia . len slovac je taka ze potrebuje zarobit na 10 eurovej polozke 9.99 eura. Hold nehovorim ze sa kupem v eurach no radsej skocim po suciastku osobne ako to riesit potom reklamaciou alebo dalsim dielom. Som staromodny co drzim to kupujem. A ver tomu alebo nie no ked opravujem niekomu auto tak to robim preto lebo ma to bavi a nepotrebujem na niekom zarabat stovky eur za nic... Od toho je autorizovany servis. Si mechanik vies o com je tato robota ... No ja ju mam pomimo hlavnej praci ako hobby .. V praci sa kupem v spalenom oleji doma tiez.. A na dvore a zdvihaku mam vzdy iba jedno auto ktoremu sa naplno venujem .
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tri reklamácie (aj to sa týkali špedície) na tisíce nákupov ťa asi ťažko presvedčí.
Inak je to presne opačne,malé veci si treba premyslieť,pretože sa špedíciou môže vec predražiť.Velké veci sa oplatia o to viac,nik to nedostane domov lacnejšie než to zariadi autofra.
Ale aj maličká vec ak sa jedná napr o prkotinku do sťahovania okna aby sa opravila je dobre objednať,lebo tu chcú predať zásadne len celok za stovky a ja potrebujem kúsok plastu za pol eura.
Konečný zákazník nikdy v živote nemôže na teba pozerať ako na zlodeja,vylož mu karty tak ako sú a je to vybavené.Pozerá na teba ako na zlodeja lebo mu nehovoríš pravdu
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Dufam, ze to nikdy nebudem musiet riesit ale informacne ma zaujima, ci vedia doviezt aj veci vaziace viac ako povedzme 100kg. Zatial som cez nich kupoval len malickosti ako volant a diely interieru. Keby som chcel prevodovku/motor/bateriu tak mi to vylozia na palete pred domom/servisom?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Prečo by mal byť problém,motor dávajú a zabalia aj z paletou.Ak nie je problém strecha z dlhými stlpikmi,tak už nie je problém nič.Tam tiež chceli chlapci slovenský 4 x viac
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Tak to je potom iny svet :-)
A k slovenskym chlapcom darmo, sme specificky trh.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To vieš,informačná doba
A každý klove do akejsi obrazovky o dušu,len neviem prísť nato čo robia
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Po dlhých rokoch nemám mobil a to je taký kľud, ktorý by som odporučil každému. "Vďačím" za to Fernandovi z Talianska, ktorý si ho "požičal" bez môjho vedomia...

Je pravda, že dnes skoro neprejde deň, kedy by som nevidel niekoho kráčať a pritom ťukať do mobilu. Horšie je, keď ťuká do mobilu a prechádza cez cestu a nedáva teda pozor. Naozaj je to také potrebné - písať sms a radšej riskovať svoj zdravie, len aby napísal sms-ku? :41c2: Vidím aj mamičky, ako klepú do mobilu a nedávajú pozor na svoje ratolesti. Je to smutný pohľad.
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Sir a ja som ti minule chcel volať a stále mi to hlásilo utente chiamato non è al momento disponibile už viem prečo :40bd:
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Prave znaham mechanizmus stieracov, do ktoreho mi zatiekla voda a skorodoval ze je na vyhodenie......pytam sa v autorizaku, reku ze 150eur. Ok, fajn cena za novy diel, skusim zavolat este daky inzerat, ked bude za 50, za usetrenu stovku daco kupim detom.

1. hovor - pozrem, zavolajte mi o 9 vecer. Volam - mam, chcete? Chcem.....z akeho auta a za kolko? Z 2005, za 200eur.....Po kratkej konverzacii (slusnej z mojej strany) som poslany do otvoru, s tym ze nech kludne kupim novy a podporujem tento stat na daniach :40bd:

2. hovor - mame, na objednavku, za 150. Odkial objednavate? Z nemecka z vrakoviska tejto znacky (v duchu si hovorim kedy sa allegro premenovalo na nemecke vrakovisko)

Len tak pre pekny den :3906:
LS600h
XC90

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lukas.siranec@centrum. a 120 neregistrovaných