BMW kt. chcem prerobiť následne na LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

lubos zimovcak napísal:
:40bd: :40bd: odkedy má človek rozmaznávať auto ?!!
nie náhodou sa vozím na haraburde "luxusnej" triedy, aby to auto rozmaznávalo M Ň A ? ako majiteľa ?
/myslím všeobecne/

to aj vysávač rozmaznávaš, televízor?
a A K O to funguje v praxi ?... :40bd: :40bd:
Niekto sa teší zo zbierky kartičiek z Tesca, niekto sa teší zo zbierania odznakov atď atď....

Vysávač rozmaznávam novými vrecúškami a nie vykuchaním starých a vrátením ich naspäť ....

Televízoru doprajem predlžovačku s prepäťovou ochranou, aby som ho pošetril a neporazilo ho. Utriem z neho prach a povysávam zadnú časť, kde je chladenie tiež od prachu.

Vieš starám sa o auto, lebo nie som humusák. Nebudem sedieť na sáčkoch z McDonaldu celý rok. Nesedím v prepotenom tričku v aute, ale zoberiem si rezervné tričko, aby mi sedačky nesmrdeli jak hnoj od potu.

Niekto si leští ego a niekto si leští bambus, lebo kto by takého humusáka chcel no nie ??? :40bd:

Milujem, keď si nejaký inteligent ide niečo dokazovať cez písmenka. Ak budem mať auto v čo najlepšom stave, tak viem že pri obiehaní nedostanem núdzový režim a nezabijem svoju rodinu. Nedávam čínske diely, nedávam najlacnejšie filtre, nedávam najlacnejšie kotúče a doštičky atď atď. A to všetko robím preto, aby ľudia videli, že na to mám :40bd: . Takéto veci vidia všetci bežným okom :-), že ?

Ak si kúpim veľké auto, tak tiež mi je u riti, čo si kto myslí ale prežijem asi skôr ako v nejakom rovnako starom prdítku. Prípadne ma nezabije nejaká vec, ktorú vozím v aute rok, lebo nemám čas si auto povysávať a mi len slúži.
Naposledy upravil/-a Kujon78 v 05.08.2015 22:15, upravené celkom 1 krát.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Mám servisáka, čo si kúpil staré bmw 7 lebo to bol jeho sen. Má golfa na bežné jazdenie a toto si vychutnáva pre super pocit vo vnútri a komfortu jazdy.

Ale to nie každý pochopí pre mnohých bude mafián, leštič ega a podobné drísty, lebo zabudol, že intelekt je dôležitý a nie z akého auta vystúpi, že ????
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Asi máš v hlave nastavený iný význam slova rozmaznávať auto :-)

Pre Teba je to hajtrovanie ale ver tomu, že ak je pravda čo píšeš, tak ho rozmaznávaš. Prečo originál diely, šak sú z číny ??

Ty toto berieš ako normálne používanie auta a normálne staranie. Ale ver tomu, že sú ľudia čo ich auto filter vzduchový videlo len prefúknutý, nový ešte nikdy. Že vymenenú hadičku to nevidelo, len prelepenú páskou !!!!

Takže iná definícia toho istého :-)
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

myotis, to znamená,
že mam mať jedno auto "na nedeľu" a ďalšie auto

"na každý deň , či na prácu "

Alebo znamená to,že nemožem sadnuť v čistých monterkach do nového auta ??

Alebo sklopiť sedačky, hodiť na ne nejakú deku a naložiť 2 vrecia cementu, ked ich nutne potrebujem previezť ???
ramasplus
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 21.02.2006 11:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ramasplus »

odporúčam č.3 mal som ,mám a budem mať, som nadmieru spokojný ,dopracoval som sa k tomu po výmene asi 100 áut všemožných značiek.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Len ich je trošku málo na predaj :-( Väčšinou slabučké 2 litre :-(
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

cviro123 napísal:A vies preco je kazdy mudry? Lebo niektory auta aj opravuju a vedia co to obnasa. Opravujes tieto typy aut?
To musim servisovat taketo auta na to aby som hned na niekoho neutocil? Fuuha.. Dobra logika.. Sam pises ze poradie "dojmov" myotis poskladal zle, ale sam si dal na prvy dojem - BMW 7 a vrakac = zle, zle, zle... A bez toho aby si aj vedel co dotycny myslel... Ine pises a ine robis.. Sak si pomaly precitaj co som napisal. Su skratka veci ktore sa na vrakoviskach alebo z buraciek kupuju a kupuju sa aj na novsie auta. O nicom inom nehovorim, len ze tu niektory autora zakopali aj bez toho aby sa ho niekto opytal co chce na vrakovisku riesit To je cele. Dobre?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

bandit97 napísal:
cviro123 napísal:A vies preco je kazdy mudry? Lebo niektory auta aj opravuju a vedia co to obnasa. Opravujes tieto typy aut?
To musim servisovat taketo auta na to aby som hned na niekoho neutocil? Fuuha.. Dobra logika.. Sam pises ze poradie "dojmov" myotis poskladal zle, ale sam si dal na prvy dojem - BMW 7 a vrakac = zle, zle, zle... A bez toho aby si aj vedel co dotycny myslel... Ine pises a ine robis.. Sak si pomaly precitaj co som napisal. Su skratka veci ktore sa na vrakoviskach alebo z buraciek kupuju a kupuju sa aj na novsie auta. O nicom inom nehovorim, len ze tu niektory autora zakopali aj bez toho aby sa ho niekto opytal co chce na vrakovisku riesit To je cele. Dobre?
Myslím že si cvira zle pochopil.Ak človek ktorý ide do BMW 7 nemá k tomu autu primerané platové podmienky nemal by do toho ísť.Bude odkázaný naozaj iba na tie vrakáče a štastie,no v servise sa nemôže soliehať na sociálne cítanie,takže platiť bude vždy opravu BMW 7. Je tragikomické sledovať vozový park u nás,nakoľko ľudia nevedia sami seba zaradiť do príslušnej váhovej kategórie.Podľa auta by človek predpokladal dobre platenú pozíciu,a ono ti s toho vylezie človek čo nevie natankovať plnú ani dovolenku,nechcem už byť hnusní koľko nezamestnaných sa v takýchto vyváža.Či im iba ozaj nemá kto povedať naplno že sú na smiech to neviem,každopádne by to takto byť nemalo.Dnes keď odchádzajú ľudia z nočnej smeny,myslíš si že práve ide menežment USA Steelu domov.Každý by sa mal vedieť zakategorizovať a prikriť prislúchajúcov perinou,ak už pre iné nie,tak aby neboli okoliu na smiech.
O tomto hovorím.... http://forum.autobazar.eu/spojkova-sada-t66041.html a to sa jedná o bežnú vec na bežnom aute
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Ten panko z toho odkazu hlada spojku na vecstu 2005......ved to je v podstate uz stare auto a je velmi lacne, tam sa to da cakat...

Ja sa medzi nezamestnanych neradim ale ked si nieco kupujem, nevyhodim za to kopec penazi len preto ze by som mohol, ale overim si 3-4 alternativy...



Ale, ostatne ma svoje zakorenenie v tom ze majitelom stupa po vozeni sa v "drahsom" aute sebavedomie....tragikomicke je pozerat sa na to ako sa spravaju a ked zaparkuju pred starym panelakom s povodnym bytom z roku 70, alebo ako tlacia pred sebou plny vozik nechutnych grciek znasky "tesco" alebo neviem akej inej otravy :)
LS600h
XC90
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Potom je ešte druhá kategória ľudí, ktorí si kúpia (aj keď najlacnejšie), ale čisto nové auto, lebo ho jednoducho nové chcú a najazdia 2500km ročne (nuly sú tam správne). Dali 7.000 eur na nové auto, ale už im jednoducho nezostalo na benzín... A to sú, ako vidím v mojom okolí, ľudia v mojom veku...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Sliedič , ešte si zabudol na kategoriu v ktorej som ja . Ja by som aj mal , ale nedám. Mám to tak čudne vyselektovane , že manželke 120 eur na topánky je ok , lebo v nich bude dobre vyzerať, ale pre seba si nekúpim ani tenisky u číňana za 9,9 evri.Načo aj ved v robote fasujem bagandže.
Rovnako je to aj s autami.Ženine má prvú triedu , spotrebáky aj pred termínom a na mojom si lepím aj obloženie na zadné pakne doma na kolene. :40bd: :40bd: :40bd:
ladodgers : keď 2005 je v podstate staré auto , tak ja s r.v. 1991 som potom spokojný veteranista, ta ne???? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Oco, teba Tu nespomínali, lebo Ty si špeciálna kategória :-)

1. kategória - Tí čo na to majú a si to aj kúpia
2. kategória - Tí čo na to nemajú a si to kúpia
a 3. kategória OCO13
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kujon asi celkom nie .Do rovnakej kategorie patria aj všetky staré mamy a starí otcovia , ktorí aby mohli dať vnukom, celý mesiac jedia suché rožky.Len ja som to nejako predbehol o 20 rokov. Už mi to aj mládežníci z firmy povedali "veď ty aj s ferari by si jazdil ako dôchodca" :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mito85
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 06.12.2008 13:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mito85 »

a mal by som ešte jednu otázku: na slovensku si pekne skontrolujem koľko malo auto kilometrov pri STK (samozrejme aj to sa dá oklamať) ale existujú aj nejaké stránky z nemecka, kde by som si to overil? lebo všetci pred dovozom stiahnu kilometre a tu sa to už nikto nedozvie. tak existujú na to nejaké stránky?

Ďakujem za odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných