Zvyraznenie predavajuceho

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Zvyraznenie predavajuceho

Príspevok od používateľa fester777 »

Zdravim , nedalo by sa spravit taka vec, ze pri zadani poziadaviek na auto sa zobrazi zoznam aut a k nim popis , nedalo by sa do toho popisu pridat meno predajcu, ci sukromneho alebo bazaru. Bo ma uz stvu niektore bazare, ktore maju velmi vela aut a clovek sa nevyhne tomu aby klikal na tie auta , o ktore nema zaujem. Dakujem za odpoved od kompetentnych :300f:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

http://www.autobazar.eu/sk/index.php?ca ... &regioncz=

neviem či som kompetentny ALE !
v rozširenom vyhladavaní sa da zmenit vyhladavanie . . .
len od sukromnej osoby , , , :41c2:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ja som tusil , ze sa s niekym nepochopim :D . Myslel som konkretneho predavajuceho nie vsetkych bazaristov. Keby to bolo tak ze vidim od koho to auto je tak hned viem ci chcem na to kliknut alebo nie.
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imro2t »

inac na to aj ja obcas myslim, ze odfiltrovat nejakych predajcov... usetrilo by to cas:)
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

ináč, aj ja by som odfiltroval súkromné osoby, ktoré disponujú nadmerne veľkým vozovým parkom, výkupom áut, predajom dielov z búračiek, čo vy nato ?

Príklad biznis vývinu "súkromného" predajcu:

Vykúpim auto XX, len havarované, LACNO !
Predám auto XX havarované.
Zháňam na auto XX diely, LACNO !!!
Medziplyn-otázka do fóra: nieviete o nejakej lacnej dielni, lakovni, sťahovačovi km a resetovačovi erbegov a číslo do Poľska na vrakače ?
Predám auto XX top stav, nikdy nehavarované, po dedovi, alebo ľubni, nič kilometrov, zjednávači cien nevolať !!!

No čo a ako ?
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

drautostar napísal:ináč, aj ja by som odfiltroval súkromné osoby, ktoré disponujú nadmerne veľkým vozovým parkom, výkupom áut, predajom dielov z búračiek, čo vy nato ?

Príklad biznis vývinu "súkromného" predajcu:

Vykúpim auto XX, len havarované, LACNO !
Predám auto XX havarované.
Zháňam na auto XX diely, LACNO !!!
Medziplyn-otázka do fóra: nieviete o nejakej lacnej dielni, lakovni, sťahovačovi km a resetovačovi erbegov a číslo do Poľska na vrakače ?
Predám auto XX top stav, nikdy nehavarované, po dedovi, alebo ľubni, nič kilometrov, zjednávači cien nevolať !!!

No čo a ako ?
:40bd: :40bd: :40bd: pravdu vyprávaš :2f93:
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Ešte najleší gól, teda hlod vpísaný kapitálkami, že : ŠPEKULANTI NEVOLAŤ za tým milión výkričníkov.
Vtedy ma vynáša záchranka :40bd:
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

aspon maš kamaratov ZACHRANAROV . . .ked ku tebe tak často chodia :d :D
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilotek »

Nedalo by sa zabranit nemenovanym predajcom masovo inzerovat naburane auta medzi nehavarovanymi?

A este davam na zvazenie: nemalo by inzeraty s "neuvedenymi km" odfiltrovat prec, pokial si clovek zada limit poctu najazdenych km?
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ja tu zalozim serioznu temu a vy tu zas saskujete :342a:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Pilotek napísal:Nedalo by sa zabranit nemenovanym predajcom masovo inzerovat naburane auta medzi nehavarovanymi?

A este davam na zvazenie: nemalo by inzeraty s "neuvedenymi km" odfiltrovat prec, pokial si clovek zada limit poctu najazdenych km?
kto to robí dajte reporty na tie inzeráty AZ to je nejaký export tak si na to hodim Ocko

tie km to by bol problém pretože chceme predávať autá a nie skovavat inzeráty
Tu by som to neriesil aj tak je to povinný údaj nemalo by ich byt veľa. Bez km
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

dnes som bol pozrieť jeden Passat rv 2004 samozrejme 1,9TDi a hádajte koľko na tacháči? 120000km...
a serviska? bola, jasné.. lenže bez servisnej stránky... len manuál a tie ostatné prkotiny čo tam bývajú.. ale volant poctivo vymenený... motor bol už akýsi tupý čo sa mi nezdá ani na 220000km... takže rátam že od 300000km ho moc nedelilo... len čo som sa zbytočne previezol a zabil čas... keby tam nechal tých 250000 čo to malo podľa mňa, tak viem že za 8000 to v živote nepredá...
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Fesťo, to nie sú šašky, ale realita, kua.
Aj ja by som bol za, aby bola ikonka búračky vcelku, teda pre tých, čo to nechcú rozoberať. :2f93:

Ako tie km vidím ja: ešte auto nieje a už sa predáva, alebo ešte sa nevie aký bude výsledok kilometrickej hodnoty na počítadle. :4012:

Odfiltrovať to nemá zmysel - nejaké číslo sa vymyslí a sme na tom istom.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurotel »

ked uz sme tak pri tom vyhladavani, mne by v celku pomohlo, ak by som si kliknutim na NAJNOVSIE mohol nejakym sposobom odfiltrovat ine ako slovenske ponuky napriklad. Pretoze ak nieco nove chcem vydiet a auta z ciech ma nezaujimaju, tak je to otravne sa cez niektorych cechunov co tam naraz hodia 300 ponuk preklicavat. :38eb:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

jurotel napísal:ked uz sme tak pri tom vyhladavani, mne by v celku pomohlo, ak by som si kliknutim na NAJNOVSIE mohol nejakym sposobom odfiltrovat ine ako slovenske ponuky napriklad. Pretoze ak nieco nove chcem vydiet a auta z ciech ma nezaujimaju, tak je to otravne sa cez niektorych cechunov co tam naraz hodia 300 ponuk preklicavat. :38eb:
nedavaj si najnovsie ponuky ale si ich normalne vyhladaj podla poziadaviek a tam si ich vies uz vylucit a vyhladane auta si das len zoradit podla datumu alebo coho budes chciet :2f93:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní