Zraz Autobazar.EU

naše súťaže, fotky z akcií, informácie o motoristických akciách a zrazoch

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Tak ako stym heslom? lol :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
catherinne
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 04.11.2008 14:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa catherinne »

Ja by som heslo len tak nerozdavala...potom to ani nemusi byt zaheslovane, ked sa to bude rozdavat kde komu....biker sorri :b:
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

biznisman napísal:
chocho napísal:Tak chlapci, čítam a čítam a je mi ľúto, že som tam nebol. A rád by som povedal, že nabudúce.... Lenže čo človek vie čo bude nabudúce, však? Som rád, že som mal pravdu, keď som sa toho vášho nápadu o zraze skromne zastal pred "rypákmi". Tušil som, že to dopadne dobre. Len by ste mohli dať aj nejaké info o tom, čo ste všetko stihli predebatiť, koho oklepať, aké problémy vyriešiť? Lebo neverím, že sa to zvrhlo len na pitku. Snáď to vyjde a niekedy Vás spoznám. Vytušil som, že tam boli aj staršie ročníky, tak hádam zapadnem :d :D
Riešilo sa čo si pamätám a bol som tam len 6 hodin:
Témy AAA auto :d :D , zafoliovanie auta, jedenie gulasu :d :D ,
obed v restike, Lochyho neskore vystupenie s chaty v kašovitom stave a kopec dalsieho. Doplnajte :d :D
moje uno sa neriesilo? :3c90: :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

...keby si prisiel tak ti ho poriesia... lol
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

No nekonečná téma-ZRAZ.
Cico vďaka zosumarizovanie fotiek,len ma štve že som nemohol dočkať na cubicomp-family guláš lebo vyzará bohovsky.
Ktože sa to pýtal na moje roky??Žiadna tajnosť 40 ako vyšitých.Misko vďaka za diskrétnosť.
Biky neboj tvoje hmlovky sa neraz preberali na zraze.
Nebudte na neho zlí,nech si pozrie fotky a BANuje že neprišiel.
LOCHY TY vajčiak !!!!!!!! Veď vieš prečo.
A scorpi zabudol si z Tvojho zárobku zo zrazu odrátať nádrž benzínu čo vylietala Saša na 4-kolke lol lol
A nebolo to len o chlaste,šlo hlavne o zoznámenie sa,čo vyšlo na parádu.Samo že sme slováci,tak sa niečo popilo :4012: :4012:
Verím,že ďalšia zrazenica bude obsadenejšia. :2f93:
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

A ako je v kúpeľoch.Strašnéééé.Pečen pomaly tvrdne a minerálne už mám aj prdy.Horšie že počas nepraje a vonku tak veľký bazén a nik v ňom.Okolie 0 bodov,tak nám zostávajú len bary.
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

A nezabudnite že jedným z bodov programu bola aj autoškola
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

v pohode martinko..sa ti zije teraz..aj ja by som isiel veru..
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

siracisko napísal: guláš lebo vyzará bohovsky.
gulas s apo pociatocnych problemoch nakoniec vydaril, len skoda, ze tam este skoro polovica ostala.... v nedelu na obed mohol byt este lepsiii :2f93:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

suhlasim s cubim, gulasa mi je tiez luto, a akurat to preberame aj s Jankou v Brne..mimochodom, lepia folie na toho smarta...vyzera to popravde nie az tak skvele, ako som si predstavoval..je to sama bublinka..ale videl som auta, co stoja vonku a maju to nejaku dobu na sebe, a tie nie su take strasne..teda inak, tie su celkom pekne..tak proste uvidime,. ale chlapci z facemotors teraz makaju ako lastovicky na jar..lebo potrebujem ist dnes domov..

co sa tyka hesla a fotiek, suhlasim s katarinou...

proste je to privatna vec..kazdy, kto nebol, ma smolu..lebo mohol byt..nehovorim o tych, co sa nehlasili, a su zvedavi..ale taki, co sa hlasili,. a nakoniec neprisli..tak som zly :3c90:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

biznisman napísal:
chocho napísal:Tak chlapci, čítam a čítam a je mi ľúto, že som tam nebol. A rád by som povedal, že nabudúce.... Lenže čo človek vie čo bude nabudúce, však? Som rád, že som mal pravdu, keď som sa toho vášho nápadu o zraze skromne zastal pred "rypákmi". Tušil som, že to dopadne dobre. Len by ste mohli dať aj nejaké info o tom, čo ste všetko stihli predebatiť, koho oklepať, aké problémy vyriešiť? Lebo neverím, že sa to zvrhlo len na pitku. Snáď to vyjde a niekedy Vás spoznám. Vytušil som, že tam boli aj staršie ročníky, tak hádam zapadnem :d :D
Riešilo sa čo si pamätám a bol som tam len 6 hodin:
Témy AAA auto :d :D , zafoliovanie auta, jedenie gulasu :d :D ,
obed v restike, Lochyho neskore vystupenie s chaty v kašovitom stave a kopec dalsieho. Doplnajte :d :D
nechces mi snad povedat, ze si zabudol na pochovavanie bikiho hmloviek lol
catherinne
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 04.11.2008 14:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa catherinne »

scorpi4 napísal:suhlasim s cubim, gulasa mi je tiez luto, a akurat to preberame aj s Jankou v Brne..mimochodom, lepia folie na toho smarta...vyzera to popravde nie az tak skvele, ako som si predstavoval..je to sama bublinka..ale videl som auta, co stoja vonku a maju to nejaku dobu na sebe, a tie nie su take strasne..teda inak, tie su celkom pekne..tak proste uvidime,. ale chlapci z facemotors teraz makaju ako lastovicky na jar..lebo potrebujem ist dnes domov..

co sa tyka hesla a fotiek, suhlasim s katarinou...

proste je to privatna vec..kazdy, kto nebol, ma smolu..lebo mohol byt..nehovorim o tych, co sa nehlasili, a su zvedavi..ale taki, co sa hlasili,. a nakoniec neprisli..tak som zly :3c90:
Tie folie si na Smarte neviem predstavit...ale nemusi to byt zle....ja stale rozmyslam ci si ich dat na svojho tatosa....ale bojim sa toho ze som zvykniuta sledovat stale premavku cez spatne zrkadlo a ked budu folie budem slepa jak patron.....neviem mozno je to len zvyk......ale na jednotke sa mi to moc paci :( a to bublinkovanie to si ma uz vobec nepotesil......
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ketrin ono je to trosku inak , tie folie su neni na sklach ale na kasni :2f93:

Inak to musi zaujimavo vyzerat s tymi bublinkami na kasni , ale tak vysledok bude hadam fajn :3035:. Nemas to odfotene jak ti to vyzeralo z tymi bublinami ?
Naposledy upravil/-a fester777 v 25.05.2010 21:50, upravené celkom 1 krát.
catherinne
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 04.11.2008 14:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa catherinne »

Ahaaaaaaaaaaaaaaa :4090: :d :D
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ja som folioval auto..este mi povedzte, kam a ako zavesit fotky,aby ste videli vysledok... :d :D

alebo ich niekomu poslem, a nech to zavesi na net..idem to otvorit ako temu..respektive pokracovat v teme,ktoru som svojho casu zalozil.. :41c2:

:d :D

Návrat na "Súťaže, Akcie, Auto-Moto zrazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných