Zošrotovat karosériu

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Keyness : myslím že môj spôsob recyklácie (prestavba na malotraktor) je ešte ekologickejší ako v kovošrote. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
uwa0918457580
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.02.2017 23:38
Zdieľať na Facebook

Top automechanici

Príspevok od používateľa uwa0918457580 »

Vy ste všetci úplný top automechanici ktorý si zaslúžia licenciu, STK ak máš známosť ako ja som dal natrvalo zrušiť!!! Najviac sa mi tu Ľúbia nedozreté mozgy ktorý idu rozprávať že všetko skončí v kontajneri :D Automechanik ako ja som všetko zužitkoval pre dobro druhých ktorý majú mozog a pomôže im použitá súčiastka hlavne pre tých čo si nemôžu dovoliť drahé súčiastky. Ale to kreteni jak niektorý tu nevedia pochopít asi ti neni veľa dať napríklad za turbo 300€ za repasovane ako ja dávam za 150€ použité!!! Vieš niektorý ľudia to ocenia nie ako ty čo tu furt mudrujes že skončí to v lese v kontajneri alebo neviem kde v p*** zamyslite sa hlavne ty čo robia v podniku a ty čo robia automechanika a musia s toho žiť ako ja a každá koruna je dobrá a hlavne každý diel čo nemusíš kupovať nový. Čiže zdar mudrlantom ktorý zarábajú 500€ a majú silne reči!!! :342a:
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Najviac sa mi tu Ľúbia nedozreté mozgy ktorý idu rozprávať že všetko skončí v kontajneri

Pravdu vravíš . Ja som také auto ,odhlásené ,doma ostanúce mal a nič som nezašpinil , nezas3al ,prírodu, v ktorej neodhodím papierik z cukríka ,som do prvohôr nepriviedol.
Plasty som dal dal do kontajnera na plasty. Volal som do OLA ,a tam mi to schválili.
Z predných sedadiel som si spravil stoličky do pivnice , zadné som práskol do kontajnera v zbernom dvore.Áno do toho kde ludia dávajú kreslá ,sedačky a podobnú chamraď.Okrem politikov ,až takú velkú špinu sa tam nik neodváži zahodiť
Sklo som hodil do zberného kontajnera u nás ,na to zriadeného.
Všetko železné som odniesol do zberu.Práve teraz som odniesol zbytky , motor a prevodovku.Dostal som 85 europeňazí.Takže za železo a hliník som dostal asi 100 peňazí ,ktoré by zhrabol niekto iný. A to mám ešte štvore dvere v zálohe ,pretože jazdím na tom istom type auta naďalej.O tom ,že mi ostalo kopec materiálu ako šrouby ,príchytky,spony ,hadice a čojaviemeštečo,ktoré by som teraz musel kupovať. Možno aj od toho zlodeja ,čo si v rámci zákona privlastnil môj majetok,pretože niekto si myslí ,že taký hajzel ako on sú aj všetci ostatní ludia ,a treba na nich tvrdo,tvrdšie a úplne najtvrdšie. Nevraviac o tom ,že by som mu to svini kapitalistickej musel na svoje náklady doviezť.
Olej som dal do kontajnera na odpad, vozí sa do spalovne,kde sa páli,takže ten olej tam docela iste nevadil.Baterka išla do zberu, vykupujú ich.
Ostala mi chladiaca kvapalina . Tam sa priznám ,som moc ekologický nebol ,vylial som ju do kanalizácie ,tá ide do čističky,platím stočné ,tak raz za život môžu po mne vyčistiť aj niečo iné ako naše hov...
Handry ,ktorými som poutieral to čo sa mi v garáži, mám betónovú podlahu takže nič neišlo do zeme, rozlialo ,skončili tam kde olej,čiže v spalovni. Kto si myslí ,že som sviňa ,čo zatlkla posledný klinčok do rakvy matke prírode , toho pozývam na okružnú jazdu okolo výrobne mydlových bubliniek, ružovej vody, a horského vánku ,menom


https://sk.wikipedia.org/wiki/Slovnaft

S premiérom Tortellinim na večné časy a nikdy inak, Váš verný člen
uwa0918457580
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.02.2017 23:38
Zdieľať na Facebook

Konečne niekto normálny

Príspevok od používateľa uwa0918457580 »

Konečne niekto normálny ktorý vie pochopiť. ďakujem ti za normálnu odpoved. A hlavne že si to tým vygumovaným hlavám trosku upresnil lepšie než ja. Zas ja olej som lepšie využil možno z jednej stránky neekologický ale v dielní som ho využil na kúrenie. Keďže mám kachle na olej ale aj to je lepšie spracovanie určite by som ovzdušie týmto nezachránil keďže sa je*** veľa horších nečistot. A už vidím teraz další primitívny príspevok na to že mám kachle na olej :D :3906:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kotle na starý použitý olej sú bežným a legálnym vykurovacím prostriedkom v celej EU https://www.melilla.sk/kotle-na-olej/ lol Dávnejšie som robil vo firme , ktorá mala aj filtračnú stanicu a na použitý olej jazdili dodávky. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: db69 a 94 neregistrovaných