Zosrotovanie auta - papiere

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gsilvi
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 15.04.2010 15:03
Zdieľať na Facebook

Zosrotovanie auta - papiere

Príspevok od používateľa gsilvi »

Ahoj, potrebujem praktickú radu, že keď dám zosrotovat auto, aké papiere mi musia dať, aby mi niečo na polícii potom nechýbalo? Za stratenú Spz ( mám len jednu) je potom pri odhlasovani nejaká Pokuta? Ak ano, koľko asi? A musí sa auto odhlásiť len v mieste trvalého bydliska? Ďakujem za odpoveď :-\
yakumo999
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 27.12.2010 17:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa yakumo999 »

auto si rozpredaj a potom nahlas kradez,na zaklade toho ti ho potom odhlasia,nebud blazon,ty dostanes par eur a zberny dvor sa na tom nabali a na pandrlakov zelenych sa vyser ti to maju na haku aj tak...
lubo1711
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 06.03.2010 10:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo1711 »

kvoli poistovni si priprav aj bielu a zelenu kartu, kolega to momentalne riesi tiez
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

stratenu spz si mal nahlasit okamzite akonahle si na to prisiel.dali by ti papier na to.teraz to bude zle.pomenilo sa to uz to neni ze dobre zapiseme vyradime.este zistia ze ta spz je v patrani a mas opletacky.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

EČ nahlásiš aj zajtra že Ti cez noc zmizlo z auta na to ti vydajú papier na fizlárni. Ostatné okolo tej fingovanej krádeži alebo zmiznutí celého auta je na Tvojej odvahe
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

zajtra nahlasi a nahodou fizel uvidi v pc nejaky oznam.az potom bude veselo lol .moje auto bolo v patrani cez 3 roky ze je kradnute a nikto za mnou neprisiel.az ked som ho prepisoval na noveho majitela.prisli ku mne 2 pani v civile ukazali odznaky zobrali ma bok a 30 minut som cakal na samotke.potom sa ospravedlnili ze doslo k omylu ze moje auto je ok v patrani je take iste auto farba rocnik motor ale ma 2 cisla vo vinku ine.este ze sa kupec nezlakol a neodstupil od kupy.samozrejme sme trvali na tom aby sa to opravilo v systeme.dalsi gol bol ze sa prislo na to ze mam 3 aktivne vodicaky.pritom som ich mal len 2 a ten druhy mam dodnes.sam fizel sa divil ako je to mozne mat 3 aktivne vodicaky co som to zac ved to sa neda.ziadna kradez,strata dokladov u mna v zivote nebola.no skratka ma v ten den preverili poriadne :3035:
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

este som zabudol.kazdy drzitel vp ma kartu vodica odkedy ho dostal hoci aj pred 20 rokmi a vsetko je tam zapisane kazdy vas priestupok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných