Zniženie počtu miest na sedenie N1

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Santa17
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.05.2008 19:17
Zdieľať na Facebook

Zniženie počtu miest na sedenie N1

Príspevok od používateľa Santa17 »

Je možné a ak áno, akým postupom požiadať o zníženie počtu miest na sedenie v aute kategórie N1? Konkretne VW transporter T4, ktorý má zapísané v TP 5 miest, ale permanentne jazdím len s dvmi prednými sedačkami a ani nemám v pláne ich znova osadiť. Musím tak robiť len kvôli STK, ale spravil som nové podlahy a obloženie a najradšej by som bol keby som do podlahy nemusel montovať držiaky na sedačky a ani chytať bezpečnostné pásy na zadné sedačky...

Dik za rady
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

keď počujem o názve Transportér T4 ,vždy si spomeniem na dovolenky v Taliansku ,kde sa nám pred apartmánom v ulici pri mori usídlili pernamentne český dochodcovia na týchto dodávkach.Tí tam pravidelne večer v tých autách vypekali rizečky,pili pivo a spievali až do rána ,sprchovali sa v sprchách zadarmo pri mori ,jazdili na bicyklikoch SOBI 20.Talianov išlo poraziť a za parkovanie v tých uličkách pýtali euro za hodinu,Čechom to nevadilo a platili to aj 3 dni ,potom dali značky ,že max.státie 12hod,tak potom preparkovávali na opačnú stranu ulice.Holt chceli ušetriť ...sumy za ubytko v apartmánoch boli cca 500eur za týždeň..na rodinu,takže kvoli 500 ečkám takýto komfort ,ďakujem ...to len na zasmiatie ...zlaté časy...
zsvatos
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 12.11.2019 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zsvatos »

Santa, tiez mam 7 miestne auto a mam len dve predne sedadla a vzadu drziak na bajky. Pytal som sa na stk, vraj Ačkova zavada, tak asi neries

Pravda vsak je, ze mne po vybrati sedadiel zostane uplne rovna podlaha, a drziaky sedadiel su v nej zapustene, nebolo ich treba demontovat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných