Značka expanzky

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
martin110r
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 14.11.2011 19:53
Zdieľať na Facebook

Značka expanzky

Príspevok od používateľa martin110r »

Chcem kúpiť novú expanzku na Renault Megane. K dispozícii sú Topran, Metzger a Vaico. Topran pravdebodobne vylúčim. To sú Pšonci myslím. Ostávajú zvyšné dve značky. Rozdiel v cene je zanedbatelný. Chcem to lepšie. Neviete kto z týchto dvoch je ten lepší?
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

To myslis plastovu nadobku? To snad tu najlacnejsiu nie? Ja by som bral z vraku....
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

metzger som kupil raz separator oleja na bmw a ako rychlo prisiel tak aj letel do kosa.a to uz su tomu roky co som mal e46.ale hydrostely som mal topran z alegra.aj nedavno som niekomu objednaval
a je spokojny.u nas chceli 30 euro za kus znacky febi.topran bol za 7 euro kus a nemozem nic zle povedat.radsej polsky vyrobok ako nejaku nemecko-slovenku-cinu metzger febi mapco.vela dielov co ide do aut sa vyraba prave uz na slovensku a v cz.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Moja skusenost s topranom je taka ze viecko expanzky topran nepasovalo dobre na origo nadobku, opacne to tiez nebolo ono, takze topran viecko na topran nadobku, origo viecko na origo nadobku, tak isto aj s hadicou od filterboxu som musel "bojovat" viac ako by sa patrilo........ale to bolo ine auto, iny pribeh
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: migrificur, milok a 74 neregistrovaných