Zmena UK vodičáku na SVK (A2)

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sizog
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.06.2017 14:25
Zdieľať na Facebook

Zmena UK vodičáku na SVK (A2)

Príspevok od používateľa sizog »

Zdravím, potreboval by som poradiť ohľadne A2 vodičáku, ak si ho spravím v UK či by bol problém s následnou výmenou za slovenský. Bolo by mi pohodlnejšie si ho spraviť v UK aby som nemusel cestovať spať na Slovensko keďže v zime sa už vraciam na stálo.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Poradim ti tak trosku inak zbytocne komplikacie urob si ho na sk v zime a este aj omnoho lacnejsi... ako cerstvy vodic by som si nedovolil jazdit v inej krajine a este nezabudni ze poistka pre cerstveho vodica je nehorazna
sizog
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.06.2017 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sizog »

Niesom čerstvý vodič, len si potrebujem dorobiť A2ku a chcel by som najradšej už tento rok vybehnúť na cesty preto nechcem čakať do zimy.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

briti vystupili z unie takze asi bude stym problem pouzivat dlhodobo ich vodicak u nas
draik
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 19.03.2011 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa draik »

§104 z. 8/2009 Z.z., postup hlavne ods. 11).
norbertino
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 05.06.2017 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa norbertino »

keď teraz vystúpia z únie tak to asi nebude sranda, asi sa ti to ani neoplatí, normálne si to dorob tu. budeš to mať jednoduchšie a možno ťa to aj menej výde.
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

to su take vymyslacky toto, ked sa chces za chvilu vratit na slovensko naco si bude s robit ten vodicak v anglicku? teraz aj tak budu robit robit kvoli tomu, ze vystupuju z unie a uz nebudu chciet od nich uznavat nic, istejsie to mas ked si ho urobis tu
loudzi
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 21.06.2016 19:47
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa loudzi »

Zbytocne si stazovat zivot, ak vies, ze sa sem vracias na trvalo, tak naco riesit vodicak v UK??????
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný