Zmena ktora by mohla byt na tejto stranke

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Zmena ktora by mohla byt na tejto stranke

Príspevok od používateľa krason »

Privitali by ste zmenu a to taku , ze pod kazdym inzeratom by sa mohli davat komentare. tym by sme vedeli zdielat nazor na kazdy inzerat. Plus by sme zamedzili "podvodnickym pokusom"..
osobne to nemozem ovplyvnit ale tak chcem vedeit vas nazor.. dakujem ideme lobovat
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

pozri si toto forum, kazdy tu na kazdeho nadava , ludia si robia zle navzajom, to by sme mohli vymazat rovno cely web, pretoze by sa tu uz asi nic nepredalo.

Uz sa to tu riesilo x krat...
Kajco.K
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 11.01.2006 20:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kajco.K »

A ty si myslíš, že by to bolo objektívne hodnotenie každého auta podľa fotky? Nebuď smiešny. To by muselo vela ľudí TU zmeniť zmýšlanie a netrepať dve na tri. :3906:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

tak toto by som necakal, ved to vytvorte niekto...

verim ze sa tu viac pomohlo ako ublizilo ...

Nechcete sa radsej ludia zmenit na takych ohladuplnejsich a menej provokacnych ?

To kde zijeme aby si tu neustale musel niekto vybijat zlost ? Ak si tu niekto robi srandu , dajte ho sem ja si pozriem jeho prispevky a zrusim mu postovanie na tomto fore.

To akoze inac nejde ? Treba neumoznit ludom prehovorit ? tak to je vazne sila...

Mam plan !

Zrusime vsetkym pravo prispievat na forum, budu sa to dat len na pozvanie.
Cize ak tu niekto niekoho nechce tak sa sem ani nedostane.
baranj
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 28.04.2008 07:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Zmena ktora by mohla byt na tejto stranke

Príspevok od používateľa baranj »

krason napísal:Privitali by ste zmenu a to taku , ze pod kazdym inzeratom by sa mohli davat komentare. tym by sme vedeli zdielat nazor na kazdy inzerat. Plus by sme zamedzili "podvodnickym pokusom"..
osobne to nemozem ovplyvnit ale tak chcem vedeit vas nazor.. dakujem ideme lobovat
Ono napad to mozno, az taky zly nie je. Priklad: Niekto chce kupit auto a je z dalej, tak da komentar ci to bol uz niekto pozriet. Na to budu reagovat ludia co tam boli a povedia co si myslia, alebo napisu, ano bol som tam a uz je moje..
Problem pri tomto je, ze ako ste spomenly ludia su rozny a urcite by sa to zneuzivalo. Odburalo by to temy typu: co si myslite o tomto..
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

Kajco.K napísal:A ty si myslíš, že by to bolo objektívne hodnotenie každého auta podľa fotky? Nebuď smiešny. To by muselo vela ľudí TU zmeniť zmýšlanie a netrepať dve na tri. :3906:
Nikto tu nehovori o obejktivnom hodnoteni... skratka kazdy by si napisal svoj subjektivny nazor ...
Mne to pride ako zaujimavy napad... :28b7: :28b7: :28b7:
RbK77
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 03.10.2008 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RbK77 »

Podla mna to je super napad. Ale dal by som tu moznost ze je to na vyber. Niekto to tam bude chciet mat a niekto proste nie. Uz to tu bolo a podla mna dobre :)
matuskos
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.06.2007 10:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matuskos »

podľa mňa by nemuselo byt zlé, ako som to už niekde videl, názory na to ktoré auto všeobecne. napr. "ja mám také, je super, alebo je na prd, má také a také chyby"
fordeurodiesel
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 23.05.2008 16:28
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fordeurodiesel »

Toto forum nie je zle, ale admin by mal zacat asi castejsie postihovat ludi, kt. sa nevedia spravat. Aj mne dakedy nieco vyklzne sproste na fore, ale ak porovnam cz fora, staci napisat je3nuty a leti z fora, no tu sa to v pohode toleruje.

Prestava to tu mat uroven.

PS.: Ak chce mat niekto kvalitne kupene auto, nenajde ho v prvych prieckach vyhladavaca. To na margo stale sa stazujucich kupujucich na Vraky.

Prajem prijemny deň.
krason
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 03.01.2009 21:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krason »

Admin nehnevaj ma.!! :b: :zga27: Ale preco .. nezneuzivalo by sa to.. Nemuselo.. Mozno by si mohol dat len anketu.. a

Co sa tyka fotiek ... : nemyslel som sudit auto podla fotky!!!!
Presne ako niekto spominal, videl som to auto, te to prachnivy taxik zo spaniesla, alebo je to pekne auto ale vela pyta, odporucam toto auto..

a ver tomu, ze bude transparentnost...

Kto je za dvihnite ruku
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

je zaujímavé, že veľa ľudí si toto fórum žiadalo a teraz ho veľa ľudí chce aj zrušiť.
no zaujímali by ma detaily, ako toto fórum niekomu uškodilo (ak nerátam nejakého predajcu, predávajúceho vraky, ktoré je naozaj reálne preukázateľné)

som zvedavý na tie pseudo ublíženia.

toto fórum je pre ľudí ktorý tu chcú prispieť či už radou, alebo chcú radu.
to že je niekto zakomplexovaný a vylieva si tu svoje pubertálne mindráky bohužiaľ, s tým sa nedá nič robiť. naozaj by to chcelo viac ohľaduplnosti voči druhým.

a ešte k tým kupcom, ktorí tu plačú a nadávajú na predajcov:
milion krát sa tu už písalo, na čo si treba dávať pri kúpe pozor, že treba ísť auto kupovať s niekym skúseným, že treba si auto dať pozrieť do nejakého servisu atd.. bohužiaľ, ak je niekto nepoučiteľný potom mu nepomôže ani 100 takýchto fór a aj keby sa dalších 200 zrušilo... lebo takýto ľudia sa zrejme cítia dobre ako machri, ktorý si niečo chcú dokázať bez pomoci iných, ale potom sú maličký a plačú a kopú okolo a na všetkých a všetko nadávajú...
ALE TOTO FORUM ZA TO NEMOŽE ! ! ! !

P.S: Každý si je strojcom svojho šťastia sám.. a nie toto fórum.. :)
Naposledy upravil/-a dataman v 19.01.2009 22:00, upravené celkom 1 krát.
RbK77
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 03.10.2008 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RbK77 »

podla mna tu forum musi byt. je tu vela super veci a vela veci sa dozvies. tak ako povedal dataman. za to si mozu sami ludia a nie forum. vlea krat som potreboval radu a zatial vzdy mi niekto ochotny pomohol. a prave na to je toto forum. podla mna super vec.
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

pekné slová, súhlasím

Príspevok od používateľa audia4 »

dataman napísal:je zaujímavé, že veľa ľudí si toto fórum žiadalo a teraz ho veľa ľudí chce aj zrušiť.
no zaujímali by ma detaily, ako toto fórum niekmu uškodilo (ak nerátam nejakého predajcu, predávajúceho vraky, ktoré je naozaj reálne preukázateľné)

som zvedavý na tie pseudo ublíženia.

toto fórum je pre ľudí ktorý tu chcú prispieť či už radou, alebo chcú radu.
to že je niekto zakomplexovaný a vylieva si tu svoje pubertálne mindráky bohužiaľ, s tým sa nedá nič robiť. naozaj by to chcelo viac ohľaduplnosti voči druhým.

a ešte k tým kupcom, ktorí tu plačú a nadávajú na predajcov:
milion krát sa tu už písalo, na čo si treba dávať pri kúpe pozor, že treba ísť auto kupovať s niekym skúseným, že treba si auto dať pozrieť do nejakého servisu atd.. bohužiaľ, ak je niekto nepoučiteľný potom mu nepomôže ani 100 takýchto fór a aj keby sa dalších 200 zrušilo... lebo takýto ľudia sa zrejme cítia dobre ako machri, ktorý si niečo chcú dokázať bez pomoci iných, ale potom sú maličký a plačú a kopú okolo a na všetkých a všetko nadávajú...
ALE TOTO FORUM ZA TO NEMOŽE ! ! ! !

P.S: Každý si je strojcom svojho šťastia sám.. a nie toto fórum.. :)
Určite máš vo všetkom pravdu ... .
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

fordeurodiesel napísal:Toto forum nie je zle, ale admin by mal zacat asi castejsie postihovat ludi, kt. sa nevedia spravat. Aj mne dakedy nieco vyklzne sproste na fore, ale ak porovnam cz fora, staci napisat je3nuty a leti z fora, no tu sa to v pohode toleruje.

Prestava to tu mat uroven.

PS.: Ak chce mat niekto kvalitne kupene auto, nenajde ho v prvych prieckach vyhladavaca. To na margo stale sa stazujucich kupujucich na Vraky.

Prajem prijemny deň.

ok od teraz ideme banovat kazdeho kto nadava, mozno si to rozmysli ...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

krason napísal:Admin nehnevaj ma.!! :b: :zga27: Ale preco .. nezneuzivalo by sa to.. Nemuselo.. Mozno by si mohol dat len anketu.. a

Co sa tyka fotiek ... : nemyslel som sudit auto podla fotky!!!!
Presne ako niekto spominal, videl som to auto, te to prachnivy taxik zo spaniesla, alebo je to pekne auto ale vela pyta, odporucam toto auto..

a ver tomu, ze bude transparentnost...

Kto je za dvihnite ruku
pozri sa na forum kazdy tu na kazdeho nadava, akonahle to necenzurujeme co nestihame tak kazdy by sa tu s kazdym najradsej rozniesol v zuboch,

daj mi nastroj ako dokazes niekomu ze skutocne to auto videl a nevymysla si.

kazde ojazdene auto ma nejake neduhy a kazdy ich hned vykresli, na 90% z fotiek a potom ty co tam boli a nezobrali ho pretoze neviem co sa im nepacilo ...

toto je nekonecny pribeh, vies si predstavit ako by to ovplyvnilo predaj,

dam ti priklad,

vies naco sme pridali funkciu resetovanie pocitadla na inzeratoch ?
vies preco sme to museli pridat, normalne predajci zistili ze ked tam je vysoke cislo tak uz im potom nikto na to nevola, ze ked to vyresetuju tak znova sa zacnu ozyvat ludia..

to je chore, kazdy uz vidi vacsi pocet zobrz. a hned si povie "tomu musi byt nieco, to nie je mozne, tolko ludi si to pozrelo a este to je v ponuke...".


to je len naznak ako vacsina ludi rozmysla, ked sa nad tym zamyslis, tak zistis ze pridanim tejto funkcie , by uz radsej ani nikto tu neinzeroval pretoze vsetci by mu to auto tak dohukali ze by to vzivote nepredal. Radsej pojdu inzerovat inam ..

toto chceme ? tak to veru nie.

chceme pomoct ale neda sa na oba smery , kazde ma svoje + a -

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný