Zlúčenie kategórii osobné/úžitkové/terénne do jednej

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ste za zjednotenie kategorií ?

Hlasovanie ukončené 20.01.2011 17:13

Ano
65
60%
Nie
44
40%
 
Celkom hlasov: 109

dianmarco
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 18.04.2005 08:37
Zdieľať na Facebook

názor

Príspevok od používateľa dianmarco »

1. zlúčiť kategórie 2.zrušiť automaticky vyhľadať v ČR (aj keď sú platiaci, pokladá sa to za cudzinu, lebo proces prihlasovania a teda aj nutnosť poplatkov je podobný ako z Nemecka. ak niekto predsa len chce auto z ČR tak si to " zafajkne" 3.doplniť do základného vyhľadávania podľa prevodovky (si všimnite rozdiel v cenách napr. pri A6 rok napr. 2000, s manuálom a tiptronicom). Vaľa Slovákov starší automat kvôli údržbe a poruchovosti nechce ani vidieť. A ktej informácií sa dopátra iba v texte ako M6 , A5 atď.
jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurotel »

ak moj nazor zavazi, tak ja si myslim ze je rozumne rozdelovat auto podla kategorii, osobne, terenne a uzitkove. Aj ten nissan kackaj spada pod nejaku kategoriu, to ze si niekto mysli ze je to fasa terenne auto je ejho vec, ale aka je skutocnost? Tu na tejto stranke by mali byt veci tak ako naozaj su, a nie tak ako sa to registrovanym navstevnikom vyhovuje. Ja osobne si rad vyclenim vyhladavanie len na terenne auta, ktore ako jedine ma zaujimaju, a nevidim dovod preco by som sa mal prehrabavat medzi asfaltoplazmi. Mozno by bolo vhodne rozdelit auta podla kategorii ako ktore su stanovene(neviem kym), napr. male suv(x1, hr-v, tuscon atd.) stredne suv(x3, x-trail, glk atd.). Nech si ludia vedia ludia porovnavat auta, nie podla ceny ale podla kategorie.
tibor.b
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 29.11.2009 14:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibor.b »

Cize
1/ zjednotit kategorie
2/ zrusit CR, ktora je stale zaciarnknuta
3/ typ prevodovky dat blizko kolonky Palivo nakolko to je jeden z podstatnych udajov
4/ doplnit -Elektricke stresne okno
5/ doplnit- Elektricke vyhrievanie sedaciek


:coffe:
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

vidim,ze doteraz sa objavilo v tom case ked som pisal 90 HLASOV!!!! kde ste preboha vy ostatni???pindat ste vedeli ked nam "modra je dobra" zmizla...tak svihom hlasujte aby nam admin nevytkol pasivitu a nevycital nam,ze sme podryvaci ci co...a nemal dovod nam este potom pisat,ze sme nevdacna slovac...
pre zaujimavast by bolo aj to,kolko nas je "skalnych",kedze pisal admin,ze denne prejde 150,000 ludi tuto stranku...nech uz kazdy vyjadri svoj nazor a neyyebte sa tu medzi sebou...pekne dni aj vikendove... :4012:
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

checkbox CR...to si sam kazdy odklikne ked nechce malicky problemik...admin ako spravny obchodnik nepojde proti sebe keby zrusil CR ked to ma platene...ja by som dokonca kvoli prosperite este dal navyse predaj zidofffskych jarmuliek od Mrtveho mora... :d :D
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

takto to proste funguje, pokial clovek nespravi zmenu tak mu na nu vsetci kaslu, ozvu sa az sa uskutocni, ze napr. je to uplne zle ...

Z toho hlasovania (91 kusov) moc neviem posudit ci to bude dobry alebo spatny krok, skor to vidim asi na pridani este hlavnejsej kategorie, kde budu len "vozidla", teda kto chce stale ma moznost si to prepnut...
maroxxx
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 02.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroxxx »

admin napísal:takto to proste funguje, pokial clovek nespravi zmenu tak mu na nu vsetci kaslu, ozvu sa az sa uskutocni, ze napr. je to uplne zle ...
A preto by bolo podla mna lepsie urobit zmenu bez ohlasenia a az potom nasledne spustit hlasovanie ci sa uzivatelom dana zmena paci alebo nie. Aby si ju kazdy mohol vyskusat. Lebo napr. ako v tomto pripade si cast uzivatelov moze mysliet ze chces zlucit 3 kategorie do jednej (hlasoval by som za NIE) a cast si moze mysliet ze chces len pridat dalsiu a ziadnu nerusit (hlasoval by som za ANO).
admin napísal: Z toho hlasovania (91 kusov) moc neviem posudit ci to bude dobry alebo spatny krok, skor to vidim asi na pridani este hlavnejsej kategorie, kde budu len "vozidla", teda kto chce stale ma moznost si to prepnut...
Takto by to bolo najlepsie. Ako sa povie "Vlk syty aj ovca cela."

ps. A co ten chceckbox CR? Viem ze to do tejto temy nepatri, ale nechcem zbytocne zakladat novu.
RomanAARR
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 25.10.2007 09:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RomanAARR »

Osobné a SUV ----- "áno" !!
No úžitkové by mali zostať bokom!
FMS1
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2008 18:01
Zdieľať na Facebook

Re: Zlúčenie kategórii osobné/úžitkové/terénne do jednej

Príspevok od používateľa FMS1 »

admin napísal:Vážení,

Už dlhšiu domu mi vadí, že na úvodnej stánke máme rozdelenie v #1. vyhľadávaní na osobné, úžitkové, terénne.

Problém vzniká ak si niekto chce dať vyhľadať napr. BMW X6, musí sa prepať na terénne vozidlá.

Väčší problém vzniká ak sa jedná o také novodobé karosérie, ktoré sa jednoznačne nedajú priradiť k terénnym ale ani k osobným, napr. spomeniem Nissan Qasqai .. Moj názor je ten že aspoň #1 vyhľadávanie by malo dávať na výber všetky tri kategórie aby sme sa vyhli tomuto problému, ktorý môže niekoho kľudne aj odradiť, pretože si myslí že také vozidlá nie sú v ponuke.


a naco ? ked ma niekto love na X6 tak ma aj na to aby hladal... do pi... ja nemam ...nerobme ustupky kapitalistickým psom !!!


adminko uz si ranajkoval ? ...sorry :-\
marekj1
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 05.12.2009 19:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekj1 »

Ja som za pridanie ešte jednej kategórie,kde budú všetky tri.To bude najistejšie.A autá z CR len na požiadanie...Prajem pekný večer
Kajco.K
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 11.01.2006 20:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kajco.K »

...aby si sa nenarobil pri tom preklikavaní. :4090: :40bd: :d :D
kutil33
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.09.2010 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kutil33 »

Nech všetko zostane tak ako je, mne vôbec nerobí problém niečo nájsť, je to dobre vymyslené...a vďaka tomuto autobazáru už aj ja mám svoje vysnívané auto.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: Zlúčenie kategórii osobné/úžitkové/terénne do jednej

Príspevok od používateľa admin »

FMS1 napísal:a naco ? ked ma niekto love na X6 tak ma aj na to aby hladal... do pi... ja nemam ...nerobme ustupky kapitalistickým psom !!!
adminko uz si ranajkoval ? ...sorry :-\
hehe ranajkoval ranajkoval, to je jedno ci to je x6, alebo x5, ale ak pride "internetovy analfabet" tak to tu proste zabali , ze take nemame, a to som nepocul 1 krat.
ccccars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.10.2006 15:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ccccars »

taktiezs a pripajam osobne a terenne mozu byt spolu ale uzitkove takzave SUV nechat oddelene...a taktiezs a pripajam aby vyhladavanie v CR nebolo zasktnute...kto chce si to zaksrtne...a tiez v rozsirenom vyhladavani dodat moznost vyhrievane sedadla a dal by som aj parkovaci asistent :-\
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Re: Zlúčenie kategórii osobné/úžitkové/terénne do jednej

Príspevok od používateľa x77x »

admin napísal: ak pride "internetovy analfabet" tak to tu proste zabali , ze take nemame, a to som nepocul 1 krat.
......ma XY € a chce auto za 50 tis € a nevie si ho najst ??? šmatlak je to ...... to si robis srandu ??? ze ???

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní