Zlúčenie kategórii osobné/úžitkové/terénne do jednej

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ste za zjednotenie kategorií ?

Hlasovanie ukončené 20.01.2011 17:13

Ano
65
60%
Nie
44
40%
 
Celkom hlasov: 109

martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

Roadrunner napísal:
fester777 napísal:osobne a terenne urcite ale uzitkove urcite nie
tiež sa proklanam k tejto verzii
rovnako som za tento navrh
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

osobne a terenne spolu ale užitkove EE
urbanek
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 12.06.2007 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa urbanek »

No ja som za nazor ze ked spajat osobne a terenne, tak aj uzitkove, obcas hladam napr. V-ckove mercedesy, Caravelle alebo Tranzit bus a ako mam rozlisit ci ich najdem v osobnych alebo uzitkovych? Tak isto vseliake pick-up vozidla, ktore su casto terenne a zaroven uzitkove! Nechal by som zvlast iba tie nad 3,5 t, tam je to jasne. Proste vsetko na co staci B vodicak = spolu!
maroxxx
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 02.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroxxx »

A preco sa to nemoze spravit ako je to na "vylepsenej" verzii autobazaru? Teda vsetky vozidla do 3,5tony a potom aj samostatne osobne, SUV/terenne, uzitkove do3,5tony.
ajo77
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.02.2007 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ajo77 »

mne sa na novej verzii páčilo jedine to, že pri autách kúpených na Slovensku bola slovenská vlajka, to by som uvítal aj teraz, nakoľko keď hľadám auto, ktoré bolo ako nové kúpené vSR, nemusím otvárať všetky inzeráty na to, aby som sa nakoniec dozvedel, že sú to autá na dovoz, dovezené, atď. a stým zrušením ČR tiež súhlasím
karbi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.09.2010 18:30
Zdieľať na Facebook

ANO

Príspevok od používateľa karbi »

jednoznačne ANO, je to ovela praktickejšie.. :3906:
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

...nie ja stym nesuhlasim ...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Flammer napísal:mna by skor zaujimalo ci sa nedaju poriesit tie podvodne inzeraty ktore sa tu bohuzial vyskutuju dost casto .....
skusil by som zablokovat pri registracii zahranicne mailove schranky typu yahoo a podobne ako to je na niektorych diskusnych forach alebo by som jednoducho spoplatnil registraciu napr cez sms nejakou smiesnou sumou ( mobil ma v dnesnej dobe kazdy a myslim ze ak by sa nahodila rozumna cena - tak by sa strata uzivatelov mozno ani nezaznamenala ) ....myslim ze by to mnoho podvodnikov odradilo kedze mnoho tych cisel co uvadzaju su bud vymyslene alebo zahranicne , a takuto registraciu by som umoznil slovenskej a taktiez ceskej republike
toto je uz definitivne vyriesene presne tym spoplatnenim, inak to neslo, ak zablokujem yahoo, tak sa nam budu realny ludia stazovat ze preco ... to nemalo konca kraja.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

maroxxx napísal:A preco sa to nemoze spravit ako je to na "vylepsenej" verzii autobazaru? Teda vsetky vozidla do 3,5tony a potom aj samostatne osobne, SUV/terenne, uzitkove do3,5tony.
ano preto to chcem takto spravit ako sme to aj na novom, ale nechapem co vedie ludi aby som to tak neurobil ked pozeram na vysledky hlasovania, ved tie modely tam budu hned - nemusite menit hlavnu kategoriu :zga28:
maroxxx
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 02.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroxxx »

admin napísal:
maroxxx napísal:A preco sa to nemoze spravit ako je to na "vylepsenej" verzii autobazaru? Teda vsetky vozidla do 3,5tony a potom aj samostatne osobne, SUV/terenne, uzitkove do3,5tony.
ano preto to chcem takto spravit ako sme to aj na novom, ale nechapem co vedie ludi aby som to tak neurobil ked pozeram na vysledky hlasovania, ved tie modely tam budu hned - nemusite menit hlavnu kategoriu :zga28:
Mozno si vacsina ludi mysli ze chces zrusit 3 kategorie a nahradit ich jednou. Ak by si len pridal dalsiu kategoriu, ktora by zlucila osobne, terenne a uzitkove vozidla a ziadnu nerusil potom to nemoze nikomu vadit.

A co ten checkbox ČR? Preco je defaultne zaskrtnuty?
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

maroxxx napísal:
admin napísal:
maroxxx napísal:A preco sa to nemoze spravit ako je to na "vylepsenej" verzii autobazaru? Teda vsetky vozidla do 3,5tony a potom aj samostatne osobne, SUV/terenne, uzitkove do3,5tony.
ano preto to chcem takto spravit ako sme to aj na novom, ale nechapem co vedie ludi aby som to tak neurobil ked pozeram na vysledky hlasovania, ved tie modely tam budu hned - nemusite menit hlavnu kategoriu :zga28:
Mozno si vacsina ludi mysli ze chces zrusit 3 kategorie a nahradit ich jednou. Ak by si len pridal dalsiu kategoriu, ktora by zlucila osobne, terenne a uzitkove vozidla a ziadnu nerusil potom to nemoze nikomu vadit.

A co ten checkbox ČR? Preco je defaultne zaskrtnuty?
Zeby mali vela platiacich zakaznikov aj z CR?
Vtedy by to malo logiku..

Ale tiez ma vytaca, to defaultne zakliknute CR.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

volkl napísal:Zeby mali vela platiacich zakaznikov aj z CR?
Vtedy by to malo logiku..

Ale tiez ma vytaca, to defaultne zakliknute CR.
Ano, su platiaci, ak by sme to spravili tak o ich vozidla nikto ani nezakopne
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

maroxxx napísal:Mozno si vacsina ludi mysli ze chces zrusit 3 kategorie a nahradit ich jednou. Ak by si len pridal dalsiu kategoriu, ktora by zlucila osobne, terenne a uzitkove vozidla a ziadnu nerusil potom to nemoze nikomu vadit.
mozno ... takto sme to spravili na novom ze je tam prvotna kat. vseobecna vozidla v ktorej su vsetky 3.Lebo vidim ze viaceri maju s tym problem , mozno toto je ta bezbolestna cesta
thomi
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 21.05.2008 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thomi »

pripajam sa za zjednotenie kategorii. Ak bude aj hlasovanie za zrusenie zakliknutia CZ - som za. :2f93:
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

zdravim admin...uzitkove by som tam nedaval...a zvlast stal sa mi taky pripad,moj synovec zhanal pic-up s pohonom 4x4 vo verzii uzitkoveho auta do 3,5 tony...potrebuje ho na podnikanie - zahradnicke ucely...dost tazko sa to hladalo a vyberalo... :4012:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných