Zlúčenie kategórii osobné/úžitkové/terénne do jednej

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ste za zjednotenie kategorií ?

Hlasovanie ukončené 20.01.2011 17:13

Ano
65
60%
Nie
44
40%
 
Celkom hlasov: 109

admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Zlúčenie kategórii osobné/úžitkové/terénne do jednej

Príspevok od používateľa admin »

Vážení,

Už dlhšiu domu mi vadí, že na úvodnej stánke máme rozdelenie v #1. vyhľadávaní na osobné, úžitkové, terénne.

Problém vzniká ak si niekto chce dať vyhľadať napr. BMW X6, musí sa prepať na terénne vozidlá.

Väčší problém vzniká ak sa jedná o také novodobé karosérie, ktoré sa jednoznačne nedajú priradiť k terénnym ale ani k osobným, napr. spomeniem Nissan Qasqai .. Moj názor je ten že aspoň #1 vyhľadávanie by malo dávať na výber všetky tri kategórie aby sme sa vyhli tomuto problému, ktorý môže niekoho kľudne aj odradiť, pretože si myslí že také vozidlá nie sú v ponuke.

Radšej sa pýtam ako by som to mal urobiť a malo by sa mi to vrátiť :342a:
mirecek6662
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 24.07.2007 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirecek6662 »

áno, to bola jedna z mala vecí /neviem či aj jediná/ ktorá sa mi poľubovala na tom vynovenom autobazare.
maroxxx
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 02.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroxxx »

Som za.
edit: A este by si mohol zrusit defaultne zaskrtnutie checkboxu CR.
Naposledy upravil/-a maroxxx v 13.01.2011 17:29, upravené celkom 1 krát.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

osobne a terenne urcite ale uzitkove urcite nie
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

myslim si,ze je to dobre riesenie...
fester 777-toyota hilux,mitsubishi L200 by som ja uz asi povazoval za uzitkove,aj ked su terenne..
admin-btw,nedavno som hladal pre svokra auto,a v rozsirenom vyhladavani mi chybali VYHRIEVANE SEDADLA,nakolko to bola hlavna poziadavka pre mna spolu s automatickou prevodovkou...na inych strankach to je,len u "nás" mi to chyba.. :2f93:
renault laguna 2.0 16v sport,103kw
hyundai santa fe,2.7 V6 LPG 139kw
peq
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 13.06.2008 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peq »

Pripajam sa ku Kalimerovi. Vyhrievane sedacky by som tiez v Detailoch vyhladavania uvital.

Vyber "Detaily vyhladavania" zoradeny abecedne.

Vsetky modely znacky spolu - abecedne. Pri tolkych modifikaciach karoserii je to takto najrychlejsie hladanie zelaneho modelu.

V zadani Karoseria Liftbacky a Hatchbacky tiez spolu, lebo mnohi si to stejne pri zadavani inzeratu pletu.

Odstranit rozdelenie Leon a Leon II, ved na to je rok vyroby - tiez je v tom takto chaos.
Naposledy upravil/-a peq v 13.01.2011 17:56, upravené celkom 1 krát.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

kalimero22 napísal:myslim si,ze je to dobre riesenie...
fester 777-toyota hilux,mitsubishi L200 by som ja uz asi povazoval za uzitkove,aj ked su terenne..
admin-btw,nedavno som hladal pre svokra auto,a v rozsirenom vyhladavani mi chybali VYHRIEVANE SEDADLA,nakolko to bola hlavna poziadavka pre mna spolu s automatickou prevodovkou...na inych strankach to je,len u "nás" mi to chyba.. :2f93:
ked hladam osobne auto tak urcite nebudem mat zaujem o hilux a podobne auta ale aj tak su to osobne , uzitkove auto je proste dodavka
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

maroxxx napísal:Som za.
edit: A este by si mohol zrusit defaultne zaskrtnutie checkboxu CR.
toto mi veľmivadí , kto chce vyhľadávať v ČR , tak si to predsa môže označiť, prečo je to označené stále , keď v ČR vyhľadáva menej ľudí ako u nás...
Tommynno
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 26.02.2009 19:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tommynno »

ja osobne by som uvital zjednotenie osobnych a terennych, ale uzitkove by som nechal ako samostatnu kategoriu...
mahmed
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08.02.2009 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mahmed »

Tommynno napísal:ja osobne by som uvital zjednotenie osobnych a terennych, ale uzitkove by som nechal ako samostatnu kategoriu...
Ja som tiež za tento návrh.
Roadrunner
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 06.06.2006 12:56
Bydlisko: ZM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roadrunner »

fester777 napísal:osobne a terenne urcite ale uzitkove urcite nie
tiež sa priklanam k tejto verzii
Naposledy upravil/-a Roadrunner v 14.01.2011 12:52, upravené celkom 1 krát.
mirec09105
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 04.05.2009 15:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirec09105 »

kalimero22 napísal:myslim si,ze je to dobre riesenie...

admin-btw,nedavno som hladal pre svokra auto,a v rozsirenom vyhladavani mi chybali VYHRIEVANE SEDADLA,nakolko to bola hlavna poziadavka pre mna spolu s automatickou prevodovkou...na inych strankach to je,len u "nás" mi to chyba.. :2f93:
jj a este poprosim siber tusim ze niekedy davno to tu bolo.....
urbanek
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 12.06.2007 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa urbanek »

Mozno by to tak bolo lepsie, ale skor mi vadi, ze napr Land Rover ma kategoriu Defender, Defender 90 a Defender 110, v kazdej je 10-20 aut a niektore su vo vsetkych. Podobne, ale horsie je to napr. s Toyotou Land Cruiserom. Proste ked je niekde 50 aut, netreba ich rozdelovat do 5 podskupin staci proste len - Defender.
Naposledy upravil/-a urbanek v 13.01.2011 18:44, upravené celkom 1 krát.
urbanek
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 12.06.2007 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa urbanek »

A este jeden napad na novu funkciu, napr. chcem naraz pozerat Defender, Discovery a Range Rover, ale nechcem Freelander. Nieco aby som mohol pozerat viac modelov aut na mobile.de to tak maju, dokonca sa daju pozerat 3 znacky naraz, tym ale nechcem povedat ze su lepsi, alebo sa po nich treba opicit, len pre inspiraciu...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Má to logiku, všetky tieto vozidlá sú na vodičskú skupinu B, a nebolo celkom dobré hľadať v troch sekciách. Napr.Mitsubishi L200/ Mitsubishi L300.
Podľa mňa sú to pickup/dodávka. A boli v SUV.
Nie som proti bratom Čechom, ale na ich stránkach nie sme nikde spomenutý, preto by bolo dobré dať vozidlá z CZ do sekcie iba na zakliknutie, nie automaticky. :4012:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní