Zlavy z ceny pri kupe noveho auta alebo jazdenky v bazare

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

1%
4
15%
2%
2
7%
2-5%
6
22%
5-10%
8
30%
10-15%
1
4%
15% a viac
6
22%
 
Celkom hlasov: 27

braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ja napisem bez komentara Honda Zilina -0% , cenna auta 18.190 EUR , Bmw Zilina - 35% s ceny 75000 Eur , Bavorak bola predvadzacka naj. 1200 km , Mazda Zilina 8% s cenny 24,250 EUR uplna nova .Vsetky boli kupenne ludmi co poznam
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ocino do malayzie sa chodi na dovolenku a nie na material. :40bd: alebo co usetris na materiale možes ist na dovolenku??? :-\
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

oco13 napísal:Dlho som robil v biznise s plastovými oknami a zákazníka ako ty by som vyprášil bejzbolkou.
Prečo????
Nuž - ja predávam kvalitný výrobok , ktorý splňa všetky požadované parametre a preto má normálnu bežnú cenu.
Ak sa mi niečo nepodarí , je to poškodené alebo nefunkčné , ale je škoda to zošrotovať vtedy dávam zlavu.S tým že zákazníka oboznámim s chybou pre ktorú sa táto zlava dáva.

Prečo nepýtaš zlavu u lekára za manželkine silikony, ved aj ten môže použiť stavebný silikon namiesto lekárskeho lebo je lacnejší.
V taxíku tiež pýtaš zlavu ? nech dolu kopcom vypne motor???
Takéto uvažovanie je choré a malo by sa liečiť. lol lol lol lol lol
Podla teba predajca nemusí platiť odvody socialku nájom mzdy??? z čoho??? ak dá každému zlavu ako tebe tak to môže zabaliť .
A pre tvoju info autá sa už cez eshop predávaju. :3c90: :3c90:
Oco nemohol by si napísať firmu čo predáva autá cez net?ja som pred 7 rokmi kupoval nové auto cez net - autoolymp.sk a dostal som zľavu 42 000Sk z cenníkovej ceny..ale nejako tá firma čo to sprostredkovávala asi neexistuje..
Len pre info-auto som si objednal cez ich eshop a od nich som dostal kontakt na oficiálneho predajcu,ktorý vedel dať spomínanú zľavu..
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Marko , možno aj na dovolenky ale velmi dobre vieš prečo asi velkí výrobcovia miešajú chemiu v krajinách tretieho sveta a nie v europe.
Ja mám pri práci s tým sajrajtom respirátor a ochranné pomôcky , ale nech mi nikto netvrdí že po vyrobení a namontovaní tá súčiastka nič už neuvolňuje do ovzdušia
No a ten e-shop som konkrete nehladal , len som to zachytil niekde v spravach
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Dep napísal:Podobne ako Atlas, urobil som si prieskum trhu konkrétneho modelu, písal som emaily na cenove ponuky do salonov po okoli, a vybojovany bonus z jedneho autosalonu som vo všetkej slušnosti použil ako argument na vyjednávanie v druhom. Zľava sa nekonala, ale vo finale nam predajca dal povinnú výbavu, gumové rohoze, nainštalovany modul denneho svietenia (v cene 65e podľa faktúry), a 40e poukážky na nákup paliva v sieti OMV. Čo bolo nad rámec a čo nie, uz neviem.
Veľmi rozumný prístup !

Ked idem za nové auto dať svoje ťažko zarobene peniaze,tak nevaham investovať trochu času a aj peńazí
do PRIESKUMU kde mi daju nejakú zľavu z ceny alebo iné benefity

tato zásada platí priamo umerne tým viac,čim väčšiu sumu možem za nové auto utratiť

V praxi to vidím tak,že určite nebudem vyjednávať o kupe nového auta v autosalone vo vedľajšej ulici ,keď som z nejakeho dovodu nespokojny z prístupom personalu,alebo z ponukou

ale nevaham vycestovať aj 100 či 200 km do ineho autosalonu, kde získam celkom iný prístup
a iné benefity
aj v predaji aut by malo platiť,že
prežiju len najlepší a najschopnejší a najakčnejší
predajcovia
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Skúsenosť otec Škoda Rapid - Otec príde do predajne, chcem rapida :-)
Predajcovi zasvietili oči :-) Koľko stojí auto, ak dám love v hotovosti ? Viete dať nejakú zľavu ?...... Nie. ....Vy nechcete v hotovosti peniaze ? ... nie, my radšej na tretinky, alebo leasing :-))))))

Takže ak vidím zákazníka, ktorý je nabudený na auto, že ho chce, tak načo by dával zľavu. Ak má nerozhodného zákazníka, tak ho skúsi trošku potiahnúť na svoju stranu, ak má teda možnosti.

Preto nemôže robiť obchodníka každý :-) Ak vidím, že niekto ide po aute jak pes po údenom, tak aj priplatí viac a nie to ešte zjednávať. A ak vidím, že je niekto nerozhodnutý a fakt mu ide len o zľavu, tak mu spustím 100 € a je rád, ako dobre vyjednal :-) aj keď mohol spustiť povedzme 600 €.

A na druhej strane, závisí ako je od majiteľa predavajúci motivovaný k predaju :-) Načo by som sa snažil, ak by som dostal na výplatu rovnako :-)
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

ked raz budem kupovat nove auto, tak budem pisat do ciech ako drak, cesi u slovaka si nenicia vlastny trh a tak nemaju problem ist so zlavou na hranu. Trebars u renaultu megane 1,6dci vo vyssich vybavach neni problem 100 000czk. Nehovoriac, ze uz aj zakladne cennikove ceny su tam lepsie.
Uz pred dvoma rokmi kupoval kolega kiu a v cz nebol problem zohnat cenu 17500 za ceed, ktora u nas stala 22000
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

kujon povedal by som že problém bol práve v tej hotovosti cash už dávno nie je to čo býval navyše všetky tie splátky a tretinky sú to na čom sa pri aute zarába
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

hipisko napísal:ked raz budem kupovat nove auto, tak budem pisat do ciech ako drak, cesi u slovaka si nenicia vlastny trh a tak nemaju problem ist so zlavou na hranu. Trebars u renaultu megane 1,6dci vo vyssich vybavach neni problem 100 000czk. Nehovoriac, ze uz aj zakladne cennikove ceny su tam lepsie.
Uz pred dvoma rokmi kupoval kolega kiu a v cz nebol problem zohnat cenu 17500 za ceed, ktora u nas stala 22000

Toto proste nejde pochopiť.A týka sa všetkého,nie iba aut,že slováčisko je nesmierne nenažratý a lacnejšie zoženiem čokoľvek,dokonca SVK výrobok za hranicami.Potom sa čudujeme že tretina ľudí necháva obrovské čiastky u maďara či poliaka.Keď som menil strechu na dome,tak aj z prepravou a vyložením hydraulickou rukou bol poliak len v polovici našej ceny.
Pre nové autá sa do Čiech vždy oplatilo.Síce súdruh preceda trestá plus poplatkom týchto "chytrákov" chrániac si sponzorov,ale naštastie na mraky tovaru taký trest zatiaľ nezaviedol.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zase ceny mozu byt len take, co su ludia ochotni platit :41c2: , v CZ a PL su schopni zjavne gazdovat za ine marze, nie ze by nechceli viac, ale ludia im to proste nekupia lol

cosi skresluju aj kurzove pohyby, zalezi pri akom boli ceny nastavene, ale v globale je to len dobra a lepsia moznost kupit tam...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

bežný človek, čo si ide kupovať jedno auto za 10 rokov v cene 10 000 eur nedostane takmer nič, ten čo je stály zákazník a robí obraty vo vyšších cifrách dostane tučné zľavy
pre toto ja nové auto som nikdy nechcel a ani chcieť nebudem, radšej si nájdem 3 ročné, vo výbave aká sa mi páči a za menej ako polovičnú cenu nového
cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cyrilix »

Niekedy sú gumené rohože navyše maximum, čo môže predajca ponúknuť... http://ekonomika.idnes.cz/skoda-auto-or ... nomika_rny
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

mato.soky napísal:kujon povedal by som že problém bol práve v tej hotovosti cash už dávno nie je to čo býval navyše všetky tie splátky a tretinky sú to na čom sa pri aute zarába
Preto som to napísal :-)

Aby všetci vedeli, že nemať peniaze je pre predajcu auta lepšie :-) Zarobí od leasingových spoločností :-)
jurha
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.05.2015 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurha »

preto mi prichádza najjednoduchšie riešenie kúpiť jazdenku- za pár šupov auto vydrží...
sosko
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 18.02.2008 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sosko »

Trosku starsia tema, ale pridam najnovsiu skusenost.

Skoda Rapid Spaceback Scoutline 1.2TSI 81KW , dolnkova vybava metaliza + sportovy packet
Zlava 7.5% z cennikovej ceny , na leasing..predajca z mensieho mesta na zapadnom Slovesnku

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], qwertrq a 106 neregistrovaných