Zimne pneu 215/50 R17

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sanjozko
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03.12.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Zimne pneu 215/50 R17

Príspevok od používateľa sanjozko »

Mam Subaru legacy 2010 2.0i a momentalne mam uz 3ti rok Michelin Crossclimate. Hladam co najlepsie pneu okolo 100eur. Budu zimne pneu do tych 100eur upgradom nad celorockami? Alebo by som mal priplatit a zobrat uplny top?
Zatial sa mi pozdavaju Vredestein Wintrac Pro, ale tych pneumatik je tolko, ze som zmateny :)
Vdaka za rady.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kamo to je malo info, kam sa chystas jazdit ?? mas 4kolku, ale ked je tvojim rajonom dialnica a mesto, bude ina rada ako ked byvas v podhori, na kopaniciach kam uz sa aj traktor boji od oktobra lol, cena nemusi byt zavratna aby si dosiahol ciel, polepsenie zaberu v zime urcite ide oproti celorockam :41c2: , napr pneu vranik a nezozere ani rozpocet, ovsem jak som pisal, na dialnici take pneu nemusis ocenit, najma ked siahnes po naozaj agresivnom vzorku
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
sanjozko
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03.12.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sanjozko »

Drvivu vacsinu casu jazdim po meste do roboty a domov, avsak niekedy nase kopce v BB daju zabrat vela autam. A ked niekam ideme snazim sa ist po dialnici.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

za mna tieto

https://www.pneumatiky.sk/pneumatiky/os ... 17-95v-xl/

na snehu budu urcite lepsie jak tvoje crossklimaty

ked nejde o prachy, vyberaj michelin, conti, goodyear, dunlop, bridgestone, nehovorim ze kupis najlepsi pomer cena/vykon, ale nespravis urcite chybu
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

ahoj, mam za sebou cerstvu skusenost s celorocnymi continentalmi na dustery - otras na snehu a poladovici. okamzite som v pondelok prezuval na zimne sava eskmo hp 2, ktore mam z minuleho roka.

mam niekolkorocne vyborne skusenosti s pneu sava eskimo s3, preto som minuly rok kupoval na dustera eskimo hp2. ale bol som z nich sklamany. nokiany, ktore boli na dustery od vyroby boli vyrazne lepsie. aj eskmimo s3 na osobnom aute je vyrazne lepsie ako eskimo hp 2. Nokiany sa po dvoch sezonach rozpadli - behun sa doslova zacal rozpadavat - trhat na franforce.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Martin cichy a prečo si s nimi nebol spokojný? Zaujíma ma to,lebo som teraz také kúpil na Carens v rozmere 225/45r17.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Mám teraz druhú zimu sava eskimo hp 2 a spokojnosť.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Asi to nebude také zlé. Pred chvíľou som prišiel domov a vyskúšal som si rozbiehame do strmého kopca,aj brzdenie z kopca a som zatiaľ spokojny,rozbeh bez zaváhania. Autom jazdí manželka,tak uvidíme počas zimy.
sanjozko
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03.12.2019 13:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sanjozko »

cena je vyborna na tie pneumatiky, ako by ste ich porovnali oproti Kleber Krisalp HP3?

A su tie sava dobre aj na tie kasovite cesty? Posledne zimy to nie su ani zasnezene ani mokre cesty, je to proste kasa.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ja som kupoval Matador MP54 Sibir Snow a su najlepsie v tej cene
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní