Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa achada »

Rici, povedz mi uprimne, keby tebe zasvietila nejaka kontrolka v aute, co by si urobil ako prve? A co by ta donutilo vyuzit moznost cislo 3?
1. Pozrel sa do navodu.
2. Vyguglil si to.
3. Zalozil temu na diskusnom fore.
4. Volal do servisu.
5. Spytal sa znameho.
6. Odstavil auto na krajnici a podpalil ho.
7. Nejaka kontrolka by ta netrapila a jazdil by si pokojne dalej ak by auto nemalo ine priznaky poruchy.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Presne o to ide.Vrátiť dobu keď si ktokoľvek, či rozumel či nie problematike mohol založiť tému z otázkou a nebol rozobratý na súčiastky,nikto mu nerobil školenie o hlúposti otázky a neschopnosti si zistiť,či naivite každého druhu.Nikoho nezaujímajú duševné pochody tých čo holdujú iným značkám či traktorčekom.Nech v takej vlastnej téme vylejú všetko čo majú na srdci,ale nerobia v každej téme psychologické prieskumy účastníkov alebo ich nehodnotia.Naživo v osobnom kontakte by si to nikdy netrúfli urobiť,len tá svinská anonymita je celá ich odvaha robiť druhým zle
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa achada »

Zasa trepes...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Achada, ja osobne by som zavolal mojmu mechanikovi alebo kamaratovi co viem, ze mi pomoze. Zaroven by som sa to snazil vygooglit, kde by som to urcite nasiel.

Ale su aj ludia, ktori rozmyslaju inak. Je to preto debil?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa oco13 »

Ricardinho83 : pre vysvetlenie a pochopenie. Ak ma niečo bolí idem svojmu doktorovi realne nie cez internet. Ak sa mi pokazí auto ide k môjmu mechanikovi zase realne nie cez internet.
Viacerí odborníci sa tu zhodujú na tom že rovnaké príznaky u totožných modelov nemusia mať rovnakú príčinu a že moderné auto sa nedá opraviť bez výstupov z klasickej a paralelnej diagnostiky. Teda odpoveď mne to isté robilo toto a toto môže byť akurát nasmerovanie nesprávnym smerom. Takže? aké radenie po sieti? budeš si sám vyberať slepé črevo podla postupu na YouTube?
Bohužial je to dané dobou a luďmi, ale internet je na debatu nie na hladanie pomoci. Ani len mačence som nerozdal luďom cez net, ale len takým čo ich OSOBNE a DLHO poznám.
Akákolvek kapacita v ktoromkolvek odbore vie jedno, že techniku z inej oblasti nemá opravovať ani nijako inak riešiť sám, ale hladať odborníkov - neanonymných, neskrytých za IP adresou.
Znova zopakujem - hladať rady a opravu na fora chodia ludia, čo chcú s niečím tak po slovensky povedané "vyebať"
Achada - č.7
Ricardino ešte odpoveď k druhému príspevku - všetci ludia sú debili, nielen tí čo rozmýšlajú inak. (minimalne v europe)
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan - motiváciu ludí robiť druhým zle, vidím ja v roztvárajúcich sa socialnych nožniciach.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Achada,nejde o to čo by urobil rici,každý asi niečo iné.Ide o to že z toho človeka urobíte tupca a mu naložíte.To je presne to o čom sa tu bavíme aby sa nedialo.Nechajte si svoj názor,nerieši sa to čo by ste robili vy.Riešiť treba to,čo a ako si má ten človek pomôcť.nemáte riešenie,zdržte sa poznámok urážok aj traktorov
Achada ty si prototyp,doslova vzor zlého a veľmi zlomyselného človeka.Problém je že vieš strhnúť diskutujúceho na svoju úroveň
oco...vysr... sa na nožnice,sem ich netreba ťahať.Je to o ľudoch tu a nie o nožniciach
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa achada »

mhlavaty napísal: 08.01.2022 10:02z toho človeka urobíte tupca
Z cloveka, ktory namiesto listovania v prirucke, zalozi temu na internete, ziadneho blbca robit netreba, on nim uz davno je!
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa ivko1 »

Hovorte si čo chcete, ja tiež chodím na rôzne fóra, ale pýtať sa tie totálne stupidné veci vidím najčastejšie tu...
A presne aj také odpovede dotyčný dostane a dostal by ich aj inde, kde by sa na to pýtal, zvlášť ak by si šiel dalej svoje a nie, nie sú to žiadne osoby z odboru lekárstva, či výskumu, alebo oblasti IT...

Sú to obyčajný zabednenci, pretože ak niekomu aj niečo vysvetluješ a on si ide svoje tak nič iné ani nemôže byť.
Ja sa hodne pohybujem teraz aj na YT a ked si tam človek číta tie komentáre, tak o zabednencoch ani sekundu nepochybuje. A či sú na YT, alebo tu, alebo neviem kde, je úplne jedno a je to možno preto, lebo dnes má internet každý čo má dieru v zadku, pred x rokmi ho práve tí zabednenci asi nemali. Žili si vo svojej bubline, ale vo svete o tom nikto nevedel, len ich blízke okolie
Ešte k tomu YT: pozrite si kanál Boostmania a video "Čo všetko je pokazené na 20r. Škode Octavia?" a ako tam autora zvozili.... A ja hovorím že absolútne oprávnene, lebo nikto nebude dávať 500€ za štandardné 205/55r16 na Octaviu v hodnote 1000€ a obhajovať to tým že "Cena pneu sa my nezda byt prestrelena. Sorry ale auta vzdy obuvam do najlepsich pneu" a pri tom aj po zdražení pneu človek bez problému kúpi sadu 205/55R16 za 250€ + prezutie. Teda do 300€ sa musí zmestiť aj keby nechcel...
Naposledy upravil/-a ivko1 v 08.01.2022 10:12, upravené celkom 2 krát.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Ricardino ešte odpoveď k druhému príspevku - všetci ludia sú debili, nielen tí čo rozmýšlajú inak. (minimalne v europe)"

Oco, jasne, lebo vsetci ludia su rovnaki. Ak je clovek co cely zivot nikomu neublizil, pomaha druhym a stara sa o rodinu debil, a ver tomu, ze takých ludi je dosť, tak by som sa vazne zamyslel ci skor neni chyba v mojom ponimani sveta.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa oco13 »

Človek ako jednotlivec môže a vela krát je super, ale ludia ako skupina sú na tom velmi zle.
Ešte pre Milana:
oco...vysr... sa na nožnice,sem ich netreba ťahať.Je to o ľudoch tu a nie o nožniciach
Ludia sú rovnakí aj tu aj v reale. Len tu majú menej strach ukázať svoju pravú tvár.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...nemozem sa zapajat do odbornej diskusie,moje vedomosti su fakticky mizive.Jedine čo dokazem u auta,je vymena baterie,doplnit kvapalinu do ostrekovača a vymenit defekt,/uz nevolam odtahovku/.Ostatne nechavam na servis,dufajuc,ze ma nenechaju v štichu.O cenach som sa s nikym nedohadoval,tringelt som daval automaticky.Preto mnohym budu moje otazky zniet detinsky,ale o auta som sa po technickej stranke nikdy nezaujimal,preferoval som len velky objem,benzin /nikdy ma nezaujimalo,kolko to zerie/.Mam 62 rokov a skor hladam pohodlie po vsetkych strankach a v dnesnej dobe radsej vytiahnem penazenku a zaplatim za kazdu kravinu,lebo to chcem mat za sebou...
Milana osobne nepoznam,ale určite je tu jeden z vačšich expertov na tomto fore.Važte si ho!!!
Peta som mal moznost spoznat osobne,ako človek vo mne zanechal velmi prijemny pocit...Netreba hodnotit člveka podla prispevkov a obsahu,aj ked to lezie na nervy,ale aky v skutočnosti je...Keby ste mali po 25-30 rokov,dokazem pochopit,ale ste uz stari korheli...Asi Vam z korony uz yebe...
Vyuzijem tuto situaciu aby som nezakladal zbytočne novu temu.Pred 3 tyzdnami som bol na lyzovačke vo Vratnej doline.Niekde za Terchovou mi začalo signalizovat na palubovke červeny znak /niečo ako auto so smykom/.Auto som zastavil,vypol starter,kopol som parkrat do predneho naraznika,parkrat do zadneho /robim to vzdy doma,ked mi hapruje televizor/.Po nastartovani mi to znovu zasvietilo,ale na zeleno,proceduru som zopakoval.Neviem,či to pomohlo,ale po nastartovani mi uz nič nesvietilo.Kde bola asi chyba ?
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa autolaik »

Pravdepodobne ESP,a nie na cerveno ale oranzovo,a nie svietilo ale blikalo... niektore koleso zacalo hrabkat na snehu...
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa lorak777 »

dusim sa od smiechu... tu vsetci vidite, ako by to malo ist, vsetci normalne odpovede, dokonca aj achadovi to ide, len v tych temach, v tych temach.... ja sa uz davno nevrtam v autach, mam na to inych a vyjadrenia tu vzhladom na to co vykonavam nejaku tu chvilu teraz a ze to casto hranici medzi zivotom a smrtou, tak sa viem len rozmrziet, alebo zasmiat a aj roky maju na to vplyv, tak ako mhlav., alebo rudol. ...tak sa nikomu neseriem do prace, len poradim, s cim mam aku-taku skusenost... je to oddychovka....
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...autolaik...,no prosim...,zena teda mala pravdu,ze som farboslepy.Ale ak mam na 4X4 nastavenu automatiku,tak by to nemalo blikat...či ? Uz tretie lyže som zlamal,skoda penazi.Zena do nich ani nevliezla,ked videla mna...Hanba...Seriem na celu Vratnu...!

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných