Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa achada »

avelmak, ja do teba rypem?! Ja si ta absolutne nevsimam, si mi ukradnuty do chvile kym nezacnes vypisovat aky si bol uzasny moderator a ako ti ukrivdili ked ti tuto funkciu zobrali. Svojim moderovani spolu s panom bozskym ste vyvolavali minimalne rovnake rozbroje ako ten vas cicmanec.

BTW, o kolko sa forum posunulo k lepsiemu odvtedy ako sem neprispieva?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vôbec ma neštve ak si robíte srandu alebo čokoľvek v sekcii ktorá tu preto bola vytvorená.Pre zábavu,odreagovanie atd.ja sa tam vlastne nikdy ani nepozerám,podobne ako tipovačka apod ma nikdy nezaujímali,ak sú pre zábavu tak nech si to užije kto chce.Ale prečo má niekto napísať do sekcie - diagnostika čo aj jediné písmeno ak k tematike nemá čo povedať ?! Do technických tém,duplom ak neraz vyžaduje celkom dosť roboty kým človek pozbiera myšlienky ,vyhodnotí si to,pohladá vo vlastnom archíve,nájde k tomu foto či inú inštrukciu,overí aby nedal zlý parameter.Nejedna odpoveď trvá pol hodiny kým sa všetko zladí.Potom príde s prepáčením nejaký tupec a len tak z plezíru sa do toho zasere.Komu by nedvihlo adrenalín.
Už som to písal,normálny učastníci,často iba čitatelia (neprispievajú) prichádzajú ozaj o veľa užitočných informácií len pre vás zopár čo sa nespracete do kože.Lebo kto by už zapracoval na téme,akokoľvek poučnej a osožnej,keď sa nájde vždy pár tých istých persón čo to rozsekajú na padrť a jedine že ešte naserú aj toho čo sa o čosi snažil.Ja hovorím a to si radšej dobre pamätajte,idú psie časy u aut súčasnej výroby,a informácie nebudú jednoducho už preto lebo ja ale aj každý druhý bude platiť aj za kýchnutie.Vôbec nič nebude prístupné len tak,ako si to doteraz národ zvykol.Ak pre pár kazisvetov čo všetko doserú zmĺkne aj pár ochotných tu,vám sa možno rozžiaria očká ako ste dokázali nasrať jedno kompletné fórum čo kedysi nemalo páru.Ale ostatný svet sa život jedine ak predraží a sťaží
Ja za seba nebojujem,viem to tu položiť zo sekundy na sekundu a nikdy sem už nepozrieť.Sú iné fóra a pre mňa je určite potešujúcejšie ak ten najvyžší z najvyžších diagnostikov napíše po mojom príspevku...páni palcujte,to sú velmi cenné informácie.Tu aby som bojoval ? A za koho ? za tých čo teraz držia bobríka mlčania ?
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

mhlavaty, s tym co ste napísali maximalny suhlas. Diagnosticka sekcia kde ste reagovali a zdarma vyhodnocovali logy mala pre mnozstvo ludi velky vyznam. Sam som ju cital casto a bavilo ma to.

To, ze sa tu neoplati nic pytat je davno znama vec. Kazda slusna otazka je vysmiata a par asocialnych primitivov tu hodnoti kto, kedy a ako sa ma pytat. Osocuju cloveka a oznacia ho za klamara ked sa im nieco nepozdava.

Stale je tu dost slušných inteligentnych ludi, ktorych prispevky si rad precitam, preto sa sem oplati chodit.

To preco sa tu toleruje Achada vie asi len admin. Staci si precitat par prispevkov a je jasne, ze ten chalan ma v sebe boje, ktore dlhodobo prehrava
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Mne to pripadá že je ako dieťa na pieskovisku,nevie postaviť vežu tak rozkope všetko ostatným.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa xentry »

Ono treba aj rozlisit na akom fore je clovek. Jedna vec je mam auto a mam taky problem ale okolo toho neviem absolutne nic aj ked sa ma ktokolvek na cokolvek opyta co som overil alebo odporuci co overit ale nemam sancu ako alebo mam v dielni auto s takym a takym problemom overil som xy veci, mam speci diagnostiku, mam manualy a kadejaku techniku ale s tymto potrebujem pomoct. To su 2 velmi rozdielne fora.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

xentry pre všetky fóra platí že sa bavíme o probléme ktorý sa tam rieši.Nezažil som aby sa riešili osoby vzájomne a už vôbec aby niekto zadavateľa označil za blbca,alebo mu vytýkal že akú zadal otázku,prečo,a aký je hlúpy ak sa také pýta.To čo už tu ide je cez všetky čiary.Žerie sa každý z každým,reaguje sa nie na problém ale na osobu a ide sa na hulváta.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa xentry »

To je ok tak to ma byt. Myslis, ze mne to nejde na nervy? Na zahranicnom fore kde chodim, pride problem, ze nekomunikuju vsetky rj alebo auto vyzera ako mrtve a vsetky jednotky v diag komunikuju ale nerozpravaju medzi sebou. Pride vypis z diag a prva odpoved je "check the flexray" nie je pripustna odpoved mimo temy. 5-6 prispevkov a 7mi je "thank you problem was in flexray ground on xy unit". Kto tu vie okrem paru ludi co je to flexray? Ja to poznam ja viem co dokaze kvapka vody medzi CAN-H a CAN-L na urcitej rj, ktora vyradi komplet cele auto. Kedy sa odhlasi cely motorovy resp. podvozkovy CAN zo systemu a mozes sa zblaznit. Kde je sanca toto riesit len tak, ze mam auto a "nejde"?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa ivko1 »

Akurát vážne treba rozlišovať seriozne otázky a hlúpe otázky a nikto mi nezoberie že tie hlúpe a niekedy ozaj hlúpe sa tu vyskytujú.
Ako napríklad tá nedávna s benzínom E5 z pumpy "A", vs z pumpy "B" (počul som, čítal som, kamarát mi vravel...)
Alebo otázka ktoré gumové dorazy sú najvhodnejšie pre VW Jetta v kombinácii nejakých tlmičov... Ešte raz, ktoré gumové dorazy má kúpiť, tlmiče mal vytipované, aj pružiny...
Som myslel že mi z toho chlapca vyrazí dekel...

Na rovinu - z tak stupidných otázok človek bude musieť začať užívať prášky a pritom by ich mal v prvom rade užívať autor otázky

Alebo tá terajšia so Swiftom, ktorý trhá pri rozbiehaní - motor ide pekne, reaaguje na plyn - nesvieti check engine, údajne mu občas brzdí brzda, síce je po repase, ale brzdí a hladá chybu...
Povieš mu nech skúsi predtým ako sa vôbec pohne za pomoci motora potlačiť auto vlastnými rukami či náhodou to koleso nie je zablokovane a on ti napíše že nepredpokladá že by mohol byť problém s brzdou...
Čo má na to človek povedať... To je tak za ťažko vyskúšať či to koleso skutočne nie je zablokované? A vylúči tým možnú príčinu
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa xentry »

Clovek nemusi povedat nic, nemusi reagovat na ziadnu temu hlavne ak sa mu na nej cokolvek nepaci tak ju aspon nenastartuje.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Otázka je vždy otázka.Môže byť naivná,môže byť nedoložená a nezodpovedateľná,ale je to stále otázka pre nedostatok znalosti.Nik nemá právo ho označiť alebo urážať ako sa tu deje bežne.Vždy sa dá tému bez prispetia opustiť.
xentry má plnú pravdu....nie raz ani dva ja čítam vlákno zahraničného fóra ktoré sa ozaj veľa ľudí snaží nejako poriešiť či pomôcť,ale nezažil som aby pourážali kohokoľvek.Na mojom domovskom FCD bol riešený chlap čo sa nevhodne vyjadril (čo iné - slovák).Ani cudzinca nik neurazí ,lebo na niektorých vieme vzájomne kto je kto a čo a z mnohými si človek telefonuje aj mimo.Ako by som potom mohol ja žiadať o spoluprácu alebo nejaký materiál či údaj ktorý zháňam,o graf z dobrého auta a pod.A ten človek mi kedže taký typ motora má na dosah mi to nahrá a poskytne.A ja z archívu jemu tiež ak také mám.Ale radím na koho sa obrátiť,lebo ten vie alebo také má. Tolko tupej nevraživosti čo tu v ľudoch je,to je jedna šialenosť.Len sa hádať a osierať a kecať do všetkého a šíriť bludy.Inde sa sedem ráz poďakujú aj taký čo len čítajú,ale toto tu je des tá tuposť zlomyselnosť a neprajnosť.
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Renova »

....poznám x prípadov z tohoto fora ked vzájomné osočovanie naštartoival práve sám zadávatel a to len preto lebo som mu pripomenul len jeho slová......ja som nikomu z nosa nevypadol aby som sa musel nechať uražať-znevažovať-osočovať od idiota ktorý si sám auto opravoval dovtedy,kým s neho neurobil nepojazdný vrak.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

preto lebo som mu pripomenul len jeho slová.....a potom že kto to odštartoval


jeden začne...ako v krčme
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan uvedomte si rozdiel v úrovni členov FCD fora a ludí tu. Tam sa radia odborníci z rovnakého odboru , sem chodia žobrať vychcálkovia, ktorí sa snažia ušetriť (alebo na to nemajú) na servise.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa autolaik »

...zobrat vychcalkovia??? ... oco na Teba prepac fakt treba ako na reklamu v telke, prejst ocami ,nevsimnut si,nereagovat...nekazit si den
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Oco, nie si hlupy clovek. Skus si predstavit, ze ta boli ruka a ides doktorovi. V muestnosti sedi 5 doktorov a pytaju sa ta co ti je. Ty povies, ze ta boli v boku. A oni si z teba zacnu robit srandu a nadavat ti, ze si nepovedal ci to je svalova alebo vnutorna bolest, ci to ide skor od pecene, alebo od pankreasu, ze je tam milion možnosti a oni ti pomahat nebudu lebo si im nic nepovedal. To by bolo super ze?

Ked clovek potrebuje pomoc na fore, akukolvek, nirmalny človek sa mu snazi pomoct. Iba cisty k kt sem chodi striehnut na to, kedy nejaky aut neznaly clovek napise nieco za co ho ukamenuje. To mentalne zdravy clovek nerobi.

A vtipné je to, ze tu nejaky zamastenec oznaci cloveka za blbca, idiota, debila atd. Pritom ten clovek moze byt lekarska, IT, vyskumna akakolvek kapacita len skratka nevie ako funguje auto.

Primitivovi toto nedojde nikdy. Blbeckovi, ktoreho zivot stoji ta hovno tak ho musi kazit aj vsetkym okolo. V realnom svete sa takymto vyhnes tym, ze odides akebo ich posles do p.ce, tu ale nie.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných